Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

 

    

 

    

 

Tatry Tour 2017, abs. víťaz: Buksa Dominik - CZE

 

JARNÁ KLASIKA 2017, abs. víťaz: BELLAN Juraj - SVK

 

Tatry Tour - sviatok cyklistiky - cyklistika pre všetkých


Z príležitosti vstupu Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska do EÚ bol 31. 7. 2004 odštartovaný I. ročník cyklistických pretekov Vysoké Tatry Tour /od 2006 TATRY TOUR/, otvorené majstrovstvá strednej Európy.
Tieto majstrovstvá sú určené pre všetkých vyznávačov cyklistiky od turistov po elite, od 18 rokov po kategóriu nad 55 rokov.
Organizátori, sponzori a mediálni partneri veria, že ich snaženie najde odozvu v širokej cyklistickej rodine, že viac trénovaní si odnesú stredoeurópske majstrovské dresy a menej úspešní príjemný športový zážitok v krásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier. 

                                                 František Pitko, Gen. Project Manager  

 


 

 

 

  

Maurizio FONDRIEST

trikrát /2005, 2006, 2007/ štartoval na Tatry Tour. Významne tak prispel k ich populirazácii a profilovaní.

 


 

 

 


 

Ubytovanie od 9,- Eur,

sa nachádza pred vstupom do centra Starého Smokovca po ľavej strane hlavnej cesty od Popradu do Starého Smokovca 200 m od štartu Tatry Tour. Kapacita ubytovania je 40 lôžok v dvoj, troj a štvorposteľových izbách.
Pre účastníkov Tatry Tour je zabezpečené parkovanie motorových vozidiel na vyznačenom priestore pred budovou a priestor je strážený aj v noci službou na vrátnici.


 
 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár


English version

1575123

Úvodná stránka