Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Vysledky 2015

 


 
Výsledky 2015
POŘJMÉNORNKATPOŘ KATNARKLUBČASZTRÁTA
130BUKSA Dominik90DMB1CZEFuture cycling05:15:26.8200:00:00.00
289PALYI Csaba90DMB2HUNDKSI05:15:27.2500:00:00.43
352MATULA Lukáš89DMB3CZEForce KCK Zlín05:15:47.1400:00:20.32
476ŻUBER Adam79DMB4POLOśka Warszawa05:19:36.8900:04:10.07
555HRADIL Jiri86DMB5CZEForce KCK Zlín05:22:19.1400:06:52.32
687ABROK Norbert82DMB6POLDKSI Debrecen Kerekp05:22:19.7100:06:52.89
7134PATRYK Talaga95DMA1POLCycling Academy Team05:22:19.8600:06:53.04
8140MALIK Róbert93DMA2SVKCK FANY GASTROSERVIS PŘÍB05:22:20.1400:06:53.32
956WÓJCIK Adam90DMB7POLUKS Podwilk05:22:20.4800:06:53.66
1063MAČÁK Matúš91DMB8SVKArios Sportakus Cycling T05:22:20.6100:06:53.79
1182GÓRECKI Jarosław84DMB9POLWarszawa05:22:20.8200:06:54.00
1258HABRAT Maciej82DMB10POLKTC Krosno05:22:26.4800:06:59.66
13116KORYCZAN Adam94DMA3POLLK UKS Pszczyna05:22:30.3100:07:03.49
1467HRAŠKO Miroslav90DMB11SVKCK Banská Bystrica05:22:34.4700:07:07.65
1551ŠENKEŘÍK Jan82DMB12CZEFORCE KCK Zlín05:22:41.4700:07:14.65
1665CHAMRÁD Jiří81DMB13CZESviadnov05:22:43.3100:07:16.49
17130MIČUDA Simon95DMA4SVKFirefly05:26:49.1600:11:22.34
1841GĄGAŁA-MARTINEZ Arthur79DMB14POLFerrari-EA7.Armani-Marane05:27:12.7900:11:45.97
19147SÝKORA Dominik93DMA5SVKCK TOPGARSS Hurbanova Ves05:27:19.7100:11:52.89
20126JABŁOŃSKI Marcin72DMC1POLmybike.pl05:27:22.9600:11:56.14
2134BARTOŇ Peter76DMB15SVKArios Sportakus cycling t05:27:23.4500:11:56.63
22103PROKEŠ Stanislav68DMC2CZEProkesteam05:27:26.9600:12:00.14
2360KORZENIOWSKI Marcin80DMB16POLMAX-FLIZ BIKE KRAKÓW05:27:28.7600:12:01.94
24212PÁPEŽ Daniel76DMB17SVKDema Senica05:27:35.6300:12:08.81
2515BELÁK Roman77DMB18SVKCK Nitra05:27:40.3100:12:13.49
26151GŁOWNIA Damian94DMA6POLPOLART NUTRAXX TEAM05:28:03.5200:12:36.70
2761KSIAZEK Pawel84DMB19POLKrakow05:31:15.7300:15:48.91
2874DUDZIAK Tomasz82DMB20POLKrakow05:31:33.5700:16:06.75
2912RUDNIK Karol86DMB21POLEurobike Kaczmarek Electr05:31:36.0300:16:09.21
30109KOKEŠ Pavel71DMC3CZES.K.V.K05:31:38.5400:16:11.72
31119BIELIŃSKI Piotr67DMC4POLActiveJet Team05:31:55.8400:16:29.02
3221PODLASKI Michał88DMB22POLActiveJet Team05:31:59.6700:16:32.85
3324FRANCZAK Paweł91DMB23POLActiveJet Team05:31:59.7100:16:32.89
3420GRADEK Kamil90DMB24POLActiveJet Team05:32:00.9500:16:34.13
35162BABIČ Adrián96DMA7SVKUNITREK Poprad05:32:05.0900:16:38.27
3633BARTOLEWKI Marcin88DMB25POLScout.Bike05:32:38.3100:17:11.49
37118MICHALCZEWSKI Marcin73DMC5POLLegion-serwis05:32:40.5700:17:13.75
3859MIŠÍK Michal89DMB26SVKRCT Martin05:32:43.6300:17:16.81
3979BUDA Jakub85DMB27POLOśka Warszawa05:32:46.0000:17:19.18
4054HRADIL Michal87DMB28CZEForce KCK Zlín05:32:50.8400:17:24.02
41223ŠIMOŇÁK Marek64DMD1CZEACK Stará Ves nad Ondřejn05:32:53.6200:17:26.80
42143STRAM Marek73DMC6POLRETRO ROWERY DUDATEVAM05:32:59.2400:17:32.42
43108BIŃCZAK Michał71DMC7POLStarachowice05:33:00.2700:17:33.45
4422BODNAR Łukasz82DMB29POLChrząstawa Mała05:33:00.9900:17:34.17
45105JAGMIN Radosław75DMC8POLHotel Cztery Brzozy Gdańs05:33:05.8800:17:39.06
4693DZIEDZIC Krzysztof76DMB30POLCenttyOne Warszawa05:33:18.4600:17:51.64
47112ČERNÝ Josef93DMA8CZEPolkowice05:33:27.3500:18:00.53
4864NEPRAŠ Karel90DMB31CZEACK Stará Ves nad Ondřejn05:33:33.4100:18:06.59
49114KUDA Pavel69DMC9CZESC MIRVA SVITAVY05:33:37.1100:18:10.29
5057DZIURZYŃSKI Olek89DMB32POLMAX FLIZ BIKE Kraków05:33:39.5900:18:12.77
51111ŠTEPÁN Vojtek75DMC10CZE---05:33:50.6100:18:23.79
5271SWACZYNA Petr85DMB33CZECK Feso Petřvald05:33:59.6400:18:32.82
5347KĘDZIORA Radosław91DMB34POLKalwaria Zebrzydowska05:34:11.7700:18:44.95
54217NOVÁK Milan57DME1CZEBike Club05:34:15.6800:18:48.86
5562ČARNOKÝ Daniel88DMB35SVKPROefekt team05:34:17.7400:18:50.92
5616KRAJEWSKI Łukasz89DMB36POLWGR Team05:34:21.0100:18:54.19
57117ROGULSKI Maciek73DMC11POLLegion-serwis05:35:25.3800:19:58.56
58110BRAULIŃSKI Michał92DMA9POLDiagnostix.pl05:35:25.5600:19:58.74
59141KOVAČIK Miro66DMC12SVKbikelandia05:37:21.5700:21:54.75
60129DARAZS Bence Daniel92DMA10HUNSzerpentin KE05:37:44.9500:22:18.13
61150ROGOWSKI Marcin93DMA11POLElement 5005:39:48.7200:24:21.90
6225CELARY Krzysztof89DMB37POLKraków05:42:40.9500:27:14.13
6313MUŽILA Roman83DMB38SVKPROefekt05:42:52.5400:27:25.72
6440WOJTAS Wojciech89DMB39POLPrzemyśl05:43:24.3400:27:57.52
6527NABIALEK Michal87DMB40POLScout.Bike05:43:43.5700:28:16.75
667ZÁRYBNICKÝ Jiří76DMB41CZECK Vinohradské šlapky05:45:08.1000:29:41.28
6718GRELOWSKI Dariusz77DMB42POLJaworzno05:45:27.2500:30:00.43
6886SKRZYNIARZ Karol88DMB43POLKTC Kielce05:47:08.3900:31:41.57
6973BUCZKOWICZ Paweł81DMB44POLOśka Warszawa05:47:24.5200:31:57.70
70214PECIAR Adam87DMB45SVKTrnava/Cyklism Trnava05:48:05.1600:32:38.34
7169FOLTA Peter85DMB46SVKArios Sportakus cycling t05:48:18.7700:32:51.95
72161FEGYVERES Mate96DMA12HUNDKSI05:48:23.0200:32:56.20
73234BARTOLEWSKI Wojciech60DME2POL---05:49:45.0200:34:18.20
74219WINIARSKI Tomasz57DME3POL---05:49:48.8700:34:22.05
75120SZCZERBIAK Arkadiusz75DMC13POLLudwinowo Zegrzyńskie05:50:16.7200:34:49.90
76125OKŁA Jakub92DMA13POLmybike.pl05:50:21.9400:34:55.12
77221HABERA Ján62DMD2SVKcykloteam HABERA05:50:42.0500:35:15.23
78230MIČKO Jan62DMD3CZECK Feso Petřvald05:51:17.4400:35:50.62
79224ORŁOWSKI Zbyszek65DMD4POLSkyHigh05:51:19.9500:35:53.13
80227RUSINA Milan64DMD5SVKR-bike05:51:20.6100:35:53.79
8190KUBÍK Pavol80DMB47SVKBA05:51:37.5000:36:10.68
82225LONGAUER Ladislav50DME4SVKCK Banská Bystrica05:51:38.0400:36:11.22
83218ČORBOVÁ Nikola90DZ1SVKSportdiag team05:51:40.3700:36:13.55
84207VLACH Dušan56DME5SVKVelocity05:51:42.0800:36:15.26
8592SOBCZAK Bartosz81DMB48POLOska Warszawa05:51:51.3800:36:24.56
8675CUKIERSKI Mariusz85DMB49POLKraków05:52:20.6700:36:53.85
87226JASEKOVA Tatiana88DZ2SVKBike Pro B. Bystrica05:53:31.4400:38:04.62
8880FEJES Gábor89DMB50POLDr.Bátorfi-agria KTK05:53:33.5400:38:06.72
8946BRYGOŁA Sebastian84DMB51POLKK Roztocze05:56:14.5800:40:47.76
90115JURÍK Kamil67DMC14CZE---05:57:12.0500:41:45.23
91142TORBA Arkadiusz92DMA14POLKraków05:58:21.1900:42:54.37
92101SVOBODA Jaroslav71DMC15CZEINS atelier Náchod05:59:03.5800:43:36.76
9328MOLDA Rafal88DMB52POLKTC Kielce05:59:08.2200:43:41.40
94154SWACZYNA Patrik73DMC16CZECk feso Petřvald05:59:21.9700:43:55.15
9581GRABARCZYK Lukasz90DMB53POLWarszawa06:00:17.6300:44:50.81
9645LISOWSKI Łukasz82DMB54POLGATTA BIKE TEAM06:01:46.2800:46:19.46
9784NOWACKI Piotr80DMB55POLOśka Warszawa06:04:50.4900:49:23.67
98122MAJ Michał74DMC17POLOśka Warszawa06:04:51.7400:49:24.92
9983GUZ Konrad82DMB56POLOśka Warszawa06:04:51.9000:49:25.08
100213HANTÁK Miroslav88DMB57SVKCk Piešťany06:05:02.9500:49:36.13
10111KRASZKIEWICZ Olgierd78DMB58POLGdańsk06:08:24.5400:52:57.72
102144LEITNER Miroslav66DMC18SVKTriathlon attack06:08:27.2600:53:00.44
103220ČAPEK Roman62DMD6CZE---06:08:32.5200:53:05.70
10466STRUCH Jakub91DMB59POLSulęcin06:09:04.3400:53:37.52
10568KIEŁBASA Arkadiusz82DMB60POLLkk Wulkan06:09:29.0700:54:02.25
10670DOBIAŠ Pavol84DMB61SVKDEMA racing team06:09:30.3300:54:03.51
10788KADAR Csaba87DMB62HUNDKSI06:09:31.8100:54:04.99
108233MAREK Liptak60DME6SVK---06:09:47.6600:54:20.84
109131KARÁSEK Jiří73DMC19CZERacing Olešná06:12:17.9600:56:51.14
110206BUKSA Jiří65DMD7CZEFuture cycling06:12:56.7800:57:29.96
111139LENOCH Miloš71DMC20CZEVinohraské Šlapky06:13:56.6300:58:29.81
112102BERNARD Karel67DMC21CZEINS atelier Náchod06:14:00.6200:58:33.80
113160TALAGA Pawel71DMC22POLKraków06:15:31.5601:00:04.74
11410MANDES Michal80DMB63POLVelmar.pl06:17:26.1001:01:59.28
11531GRYNIS Aleksander80DMB64POLWe Ride06:17:31.7901:02:04.97
11626WIERZBOWICZ Maciej81DMB65POLSTC Skarżysko-Kamienna06:17:51.8201:02:25.00
11737SLOVÁK Michal84DMB66SVKARBÖ Denzel Cliff Wien06:18:05.4601:02:38.64
118123KOBIAŁKA Krzysztof75DMC23POLOśka Warszawa06:19:06.7601:03:39.94
11923KUCHARSKI Bogdan77DMB67POLLegion-serwis06:19:07.6401:03:40.82
120215KALEMBA Beata88DZ3POLUnipol Częstochowa06:19:14.9301:03:48.11
121148SVETLOŠÁK Miroslav75DMC24SVKCK Pieštany06:19:15.4301:03:48.61
122132MENCL Pavel66DMC25SVKPCK Louda06:20:48.9501:05:22.13
123127PIEKARSKI Marcin69DMC26POLSTC Skarżysko06:21:09.0901:05:42.27
124149SOBIERAJ Henryk71DMC27POLKTC Kielce06:21:15.3501:05:48.53
125136SERDAHELY Vlastimil74DMC28SVKSkalické trdlá06:21:17.9901:05:51.17
12638CZERWINSKI Grzegorz80DMB68POLRaggabomba Team06:21:28.8901:06:02.07
12735PŘIDAL Jiří76DMB69CZECBASE Brno06:24:26.0501:08:59.23
128124KOWALIK Krzysztof70DMC29POLSTC Skarżysko06:25:54.4801:10:27.66
129107KOŠÚT Peter75DMC30SVKPROefekt team06:28:59.4001:13:32.58
130231PALIČKA Miloš65DMD8SVKCK Witzenmann06:30:28.3801:15:01.56
131133FLAJSAR Jirí67DMC31CZE---06:32:32.4901:17:05.67
1329BRYCHTA Ján81DMB70CZESvetcyklistiky.cz06:33:18.2801:17:51.46
133152ŽDIŇAK Martin73DMC32SVKSvidník06:33:20.8701:17:54.05
134228KLASOVITÝ Ján56DME7SVKTatranské orly06:33:27.5001:18:00.68
1353JUHOS Gergely78DMB71HUNVELOROOM-KES06:33:32.5401:18:05.72
136229JURČO Milan57DME8SVKTatranské orly06:33:48.0501:18:21.23
1378JANOUŠEK Jiří83DMB72CZEKC Brno06:33:59.5901:18:32.77
138135SKLADAN Milan69DMC33SVKSkalické Trdlá06:35:06.0401:19:39.22
13950ONDRAŠ Peter87DMB73SVKFresh Brezno06:36:55.2601:21:28.44
140106KALEMBA Andrzej75DMC34POLLimanowa06:37:13.2201:21:46.40
141222PRAMUK Jozef58DME9SVK-------------------------06:41:55.4501:26:28.63
142201NOSEK Milan64DMD9CZEIVT Náchod06:42:56.0001:27:29.18
14348URBANČOK Marek90DMB74SVKStrada Factory Racing06:43:18.1201:27:51.30
14472BERNÍK Pavol82DMB75SVKSpišská Nová Ves06:44:34.6301:29:07.81
145155VRŽDIAK Rastislav72DMC35SVK---06:44:38.3701:29:11.55
146211SNITKA Silvester65DMD10SVKCK Stejskal Team Prievidz06:49:48.3201:34:21.50
147157POTOCZAK Wojciech73DMC36POLWrocław06:50:02.5001:34:35.68
14878PETŐ Tibor76DMB76HUNTIBRANCO SC06:50:40.1801:35:13.36
149113BADOWSKI Tomasz92DMA15POLWGR Team06:52:59.2901:37:32.47
150159WRÓBLEWSKI Robert72DMC37POLKraków06:54:03.7101:38:36.89
151137VRBA Peter69DMC38SVKSkalicke trdla06:54:09.1301:38:42.31
152210DOBROVOLNY Miroslav61DMD11SVKCykloteam Levice06:54:10.0901:38:43.27
15342UHRIN Tomáš84DMB77SVKSkalické trdlá06:56:24.9101:40:58.09
154100VOZNIK Ivan68DMC39SVKprva stavebna sporitelna06:56:26.0801:40:59.26
155145ČULY Andrej71DMC40SVKMedvede07:01:34.8201:46:08.00
156209DOBROVOLNY Ladislav59DME10SVKcykloteam Levice07:02:03.8501:46:37.03
157208KELLER Libor55DME11CZECbase07:03:25.5501:47:58.73
15849PÁNIK Radoslav86DMB78SVKbikelandia Brezno07:07:14.7101:51:47.89
159138SZCZYPKOWSKI Wojciech74DMC41POLKOLARSKI.EU07:10:34.1901:55:07.37
16032KOMOROWSKI Mateusz83DMB79POLWe Ride07:15:31.3402:00:04.52
16129GARBIEN Maciej82DMB80POLWe Ride07:15:32.5902:00:05.77
16244KVITA Pavel79DMB81CZECK Vinohradské šlapky07:18:47.3402:03:20.52
163204OBRYCKA Sylwia84DZ4POLWe ride07:27:42.1502:12:15.33
164104URBAN Uhlenhut73DMC42GERAdW Berlin07:33:58.0902:18:31.27
165156KAVALÍŘ Luboš72DMC43CZEFlexi team PČS07:47:12.9902:31:46.17
16653GALACZKA Normbert79DMB82POLGerappa07:57:14.5602:41:47.74
167203MASLONKOWSKI Sławomir63DMD12POLStarachowice08:10:35.5602:55:08.74
1684MANDZÁK Laco77DMB83SVKVinohradské Šlapky08:19:46.5803:04:19.76
169200URBANSKI Marek65DMD13POLŁańcut08:29:52.7403:14:25.92
 17Ress Tomáš77DMB CZE DNF
 121Zawiervszynski Rys71DMC POL DNF
 146Juhaniak Kamil93DMA SVK DNF
 158Pázmándi József92DMA HUN DNF
 216Poslad Jaroslav61DMD POL DNF
 2Mészáros Máté86DMB HUN DNF
 5Michałowski Michał79DMB POL DNF
 6Szuder Krzysztof85DMB POL DNF
 14Mystkowski Marcin84DMB POL DNF
 19Okniňski Adam83DMB POL DNF
 36Maursky Peter84DMB SVK DNF
 39Chrást Lukáš85DMB SVK DNF
 43Wolny Łukasz91DMB POL DNF
 77Bartnik Tomasz81DMB POL DNF
 85Parma Krzysztof87DMB POL DNF
 91Nagy Tomáš89DMB SVK DNF
 128Durko Laszlo75DMC HUN DNF
 153Zelinka Tomáš97DMA SVK DNF
 202Kogut Szymon58DME POL DNF
 205Przeworska Magdalena75DZ POL DNF 
72 km
POŘJMÉNORNKATPOŘ KATNARKLUBČASZTRÁTA
11299BOBKA Robert73KMG1POLNKK-IGLOO-JMP .race02:00:41.7600:00:00.00
21216GEŠO Adam87KMF1SVKMuránska Dlhá Lúka02:00:43.9600:00:02.20
31213JONIK Rafal89KMF2POLUjanowice02:00:45.5900:00:03.83
41287NOVOTNÝ Petr74KMG2CZEAgro Kolín02:00:46.6500:00:04.89
51221KRASNANSKÝ Štefan76KMF3SVK---02:00:55.9700:00:14.21
61296KRZYSZTOF Kepa74KMG3POL---02:00:57.7100:00:15.95
71193PETRÁŠ Norbert93KMF4SVKVislava02:00:59.3600:00:17.60
81164GACEK Artur84KMF5POLWrocław02:01:04.5900:00:22.83
91188SZEWCZYK Mikołaj84KMF6POLCzerwieńsk02:02:39.5600:01:57.80
101214BABIAK Klaudio99KMF7SVKrevuca02:02:41.1400:01:59.38
111189MINTA Tomasz84KMF8POLPoznań02:02:41.2400:01:59.48
121191STANČÍK Marián77KMF9SVKStará...02:02:42.0500:02:00.29
131190BOLEWSKI Bartosz81KMF10POLMOSINA02:02:42.7600:02:01.00
141289ZAKIELARZ Lukasz74KMG4POLKrakow02:02:50.4000:02:08.64
151196LINDÁK Martin94KMF11SVKRožňavské Bystré02:04:14.1500:03:32.39
161181KOSEWSKI Jacek87KMF12POLWarsaw02:04:21.0000:03:39.24
17232KAPUSTA-SZYDLAK Sylwia82KZ1POL---02:04:22.5500:03:40.79
181198BALKO Miroslav86KMF13SVKBratislava02:04:22.5500:03:40.79
191204STUPÁR Stanislav93KMF14SVKHriňová02:04:25.0100:03:43.25
201178WRÓBLEWSKI Andrzej79KMF15POLOpole02:04:27.5400:03:45.78
211295RAFFAJ Juraj73KMG5SVKCK MŠK Kežmarok02:04:30.6200:03:48.86
221195GÓRKA Piotr78KMF16POL---02:04:33.7600:03:52.00
231192NUCIAK Mateusz86KMF17POLSpytkowice02:04:41.7900:04:00.03
241293KOLLÁR Ľubomír64KMH1SVKšport team N.02:04:43.3800:04:01.62
251215BOLEČEK Patrik95KMF18SVKRevúca02:04:47.1000:04:05.34
261200CLARKE Chris81KMF19GBRBratislava02:05:40.7000:04:58.94
271203ZÁRUBA Martin81KMF20CZEŽdírec nad Doubravou02:06:03.7300:05:21.97
281264DUBITZKÝ Pavel64KMH2CZEPCK Louda02:06:31.1100:05:49.35
291182ALEXAJ Michal90KMF21SVKBatizovce Sportrysy02:08:07.1400:07:25.38
301288ROTH Jan74KMG6SVKPoprad02:08:10.1000:07:28.34
311286MELO Vladimír57KMH3SVKCK Banská Bystrica02:08:11.0000:07:29.24
321207HNÁTNICKÝ Marek77KMF22CZERonov n/D02:08:14.4100:07:32.65
331219LUKÁŠ Houda86KMF23SVKZvolen02:08:15.9600:07:34.20
341211PALOVIČ Juraj83KMF24SVKLiptovský Mikuláš02:08:25.3900:07:43.63
351290KRZYANOWSKI Zbigniew56KMH4POLJura Czestochowa02:08:35.8000:07:54.04
361208KUBÍK Ferdinand76KMF25SVKLiptovský Mikuláš02:09:44.5800:09:02.82
371284PYZIK Pawel72KMG7POLScout - Czestoho02:09:46.0000:09:04.24
381263ZAUJEC Ivan65KMH5SVKŠK Cyklo-Tour Sereď02:09:53.6900:09:11.93
391281PRCIN Emil51KMI1SVKSK KRIVAN VAZEC02:09:55.4800:09:13.72
401217FIGULA Juraj83KMF26SVKKosice02:09:58.1000:09:16.34
411224KOZIELEC Gregorz94KMF27POL---02:09:59.0400:09:17.28
421278RYBACKI Zbigniew60KMH6POLRetro Rowery Duda Team02:09:59.8300:09:18.07
431279KŁĘBCZYK Adam50KMI2POLNowy Sącz02:10:04.4000:09:22.64
441199JURČO Andrej97KMF28SVKGánovce02:10:06.2600:09:24.50
451201MICHALEC Pawel82KMF29POLMyslenice02:10:07.2500:09:25.49
461285FTOREK Peter48KMI3SVKCYS ŽIlina02:10:17.8200:09:36.06
471167VINCE Gabriel78KMF30SVKKosice02:10:24.9700:09:43.21
481220DIČA Peter76KMF31SVK---02:10:59.1400:10:17.38
491262HOLBIK Dušan65KMH7SVKŠK Cyklo-Tour Sereď02:11:19.4600:10:37.70
501283ŽÁK Petr71KMG8CZEAgro Kolín02:12:39.4900:11:57.73
511186MISZTAL Robert65KMH8POLMAX Fliz - Bike - Krakow02:12:39.5900:11:57.83
521292JAROSZ Radzislaw64KMH9POLJura Czestochowa02:12:42.3600:12:00.60
531280KUBÍK Andrej72KMG9SVKLiptov Cycling Team02:15:35.5700:14:53.81
541256SIEDLAK Janusz69KMG10POLskarzysko-kamienna02:16:25.6600:15:43.90
551257SIEDLAK Piotr64KMH10POLGVT02:16:35.3300:15:53.57
561205KARCZ Bartosz81KMF32POLKrakow02:16:53.1500:16:11.39
571206TARNAWSKI Lukasz81KMF33POLKrakow02:19:26.1300:18:44.37
581197LINDÁK Jaroslav87KMF34SVK---02:20:50.4100:20:08.65
591271KALNA Pavol56KMH11SVKBiatlon Revuca02:21:39.0000:20:57.24
601180ROLA Agnieszka83KZ2POLbodyicoach02:21:42.9700:21:01.21
611277KRAWCZYK Andrzej59KMH12POLZabrze02:21:57.5400:21:15.78
621194MICHÁK Tomáš90KMF35SVKŽdiar02:22:29.9400:21:48.18
631222ONDRUŠ Mário98KMF36SVKKráľova Lehota02:25:38.9400:24:57.18
641274RYČ Václav55KMI4CZEK+k Sport Krupka02:26:18.9300:25:37.17
651210ORAVEC Pavel80KMF37SVKOčová02:29:16.7700:28:35.01
661184BASARÍK Pavol74KMG11SVKMengusovce02:29:19.3400:28:37.58
671209FLORCZYK Robert81KMF38POLKarniowice02:29:21.0500:28:39.29
681275MODREI Josef60KMH13CZEk + Sport02:29:25.3200:28:43.56
691218FIGULA Andrej81KMF39SVKKošice02:29:44.8900:29:03.13
701163KRYSIUK Oksana87KZ3UKRGVT02:29:56.1200:29:14.36
711294ORAVEC Pavel60KMH14SVKTurová02:34:18.7700:33:37.01
721291PRASKI Henryk58KMH15POLJura Czestochowa02:34:40.7800:33:59.02
731266DARIUSZ Łukowski64KMH16POLGmina Strzelce Opolskie02:35:40.0400:34:58.28
741179DREJ Aleksandra89KZ4POLBodyICoach Cycling Team02:37:51.9400:37:10.18
751185SKLADANOVÁ Silvia69KZ5SVKSkalické Trdlá02:38:15.4500:37:33.69
761268GUĽA Ľuboš65KMH17SVKPiešťany02:38:16.2600:37:34.50
771258PIECH Jacek66KMG12POLGdańsk02:42:41.0300:41:59.27
781212BLOK Izabela88KZ6POLKrakow02:43:43.3800:43:01.62
791183SZPILSKA Dominika79KZ7POLWarszawa02:45:47.0000:45:05.24
801282BARŇÁK Peter59KMH18SVKHumenné02:48:51.7300:48:09.97
811273ŠLIKSBÍK Karel51KMI5CZEK+k Sport Krupka02:52:19.5700:51:37.81
821202ZOZULAK Peter77KMF40SVK---03:01:43.4801:01:01.72
831187GRZYBOWSKA Karolina86KZ8POLWe Ride03:04:53.3901:04:11.63
841240SKLODOWSKA Barbara78KZ9POLItalianbikes.pl03:10:38.7401:09:56.98
 1276Ruminski Stanislaw59KMH POL DNF
 1165Czapa Magdalena73KZ POL DNF 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár


English version

1575115

Úvodná stránka