Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

VÝSLEDKY 2005

Stupeň víťazov kat. A

                               

 
Kategória : A 18-23       
        
Por. : Št. číslo :Meno : Národ.: Strata :
        
1 252Matej Jurčo SK5:16:410:00:00
2 204Michal Škvarka SK5:27:100:10:29
3 232Maroš Wiezik SK5:28:590:12:18
4 268Tomas Cer SK5:30:020:13:21
5 239Rastislav Galovič SK5:40:400:23:59
6 310Marcin Majchrzyk PL5:40:400:23:59
7 213Ivan Viglaský SK5:41:130:24:32
8 286Petr Hudeček CZ5:43:100:26:29
9 330Peter Saloň  SK5:49:230:32:42
10 195Pavol Gabor SK5:57:180:40:37
11 212Michal Falat SK5:58:200:41:39
12 341Lukas Stik SK6:01:340:44:53
13 269Petr Swacyzna SK6:01:430:45:02
14 303Radovan Biros SK6:07:210:50:40
15 274Jaroslav Sokol SK6:07:560:51:15
16 251Juraj Milon SK6:10:310:53:50
17 373Adam Pierzga PL6:10:520:54:11
18 217Marek Balanec SK6:11:450:55:04
19 147Jozef Adamka SK6:22:321:05:51
20 255Michal Bezák SK6:22:441:06:03
21 301Peter Bystrian SK6:22:471:06:06
22 201Štefan Gajdošik SK6:22:521:06:11
23 297Štefan Macik SK6:37:261:20:45
24 190Matej Kotlár SK6:43:241:26:43
25 196Marian Černický SK6:43:311:26:50
26 191Patryk Mazurek PL6:48:161:31:35
27 369Zoltan Antal HU6:52:181:35:37
28 347Michal Prachár SK7:11:131:54:32
29 290Stefan Bachraty SK7:16:361:59:55
30 291Frantisek Kicak SK7:16:361:59:55
31 292Michal Cirjak SK7:16:361:59:55
32 293Ivan Izdinsky SK7:16:361:59:55
33 294Ján Dorínsky SK7:16:361:59:55
34 394Vladimír Akuratný SK7:23:312:06:50
35 281Michal Šeděnka CZ7:52:542:36:13
36 318Jiří Janousek CZ8:16:162:59:35

Stupeň víťazov kat. B

                                
  

 
Kategória : B 24-39        
        
Poradie : Št.čislo :Meno :Národ.:Čas :Strata : 
        
1 344Radovan HusárSK5:18:100:00:00 
2 400Pavol PolievkaSK5:20:480:02:38 
3 332Artur KorcPL5:21:180:03:08 
4 345Miroslav KeliarSK5:22:140:04:04 
5 2Jiří JežekCZ5:23:100:05:00 
6 266Dalibor GrebečiSK5:27:120:09:02 
7 247David ŠevčíkCZ5:27:550:09:45 
8 271Robert NagySK5:29:430:11:33 
9 346Ján KružicSK5:30:020:11:52 
10 288Peter BartonSK5:38:220:20:12 
11 261Ľubomír BuganSK5:40:560:22:46 
12 385Dominik KazimieryPL5:41:040:22:54 
13 244Ivan JežkoSK5:42:050:23:55 
14 295Roman BelákSK5:43:200:25:10 
15 250Mariusz IlmakPL5:44:000:25:50 
16 321Marek StonawskiCZ5:49:240:31:14 
17 200Marián StančíkSK5:49:270:31:17 
18 359Vladimír KučeraCZ5:49:270:31:17 
19 206Patrik KurilSK5:49:290:31:19 
20 245Slavomír TomašovičSK5:49:340:31:24 
21 270Denis DudaSK5:49:340:31:24 
22 273Branislav SotákSK5:49:360:31:26 
23 331Ivan SaloňSK5:49:370:31:27 
24 202Peter KošútSK5:50:190:32:09 
25 306Milosz CzubaPL5:54:190:36:09 
26 280Petr DavidekCZ5:54:290:36:19 
27 272Miroslav PacolaSK5:54:420:36:32 
28 329Istvan HegimegiHUN5:54:490:36:39 
29 278Matúš JurečkaSK5:54:570:36:47 
30 398Dušan BorsikSK5:59:310:41:21 
31 348Jacek PinasPL5:59:550:41:45 
32 384György BorbélyHU6:01:210:43:11 
33 399Peter HermanSK6:01:390:43:29 
34 267Wieslaw KotasCZ6:02:100:44:00 
35 211Miroslav KováčikSK6:02:490:44:39 
36 263Miroslav ZubajSK6:02:560:44:46 
37 342Robert GlajzaSK6:04:060:45:56 
38 340Matúš MartonSK6:07:010:48:51 
39 388Martin SčasnárSK6:07:010:48:51 
40 302Milan ZuziSK6:07:240:49:14 
41 246Miroslav ŠvábCZ6:07:570:49:47 
42 357Peter KučeraCZ6:16:410:58:31 
43 338Roland NosianSK6:19:561:01:46 
44 279Radim HarabisCZ6:20:121:02:02 
45 262Branislav BelákSK6:22:511:04:41 
46 199Martin FraňoSK6:22:531:04:43 
47 319Kamil MajPL6:23:021:04:52 
48 287Petr GebelCZ6:25:451:07:35 
49 391Daniel MazurPL6:26:441:08:34 
50 322Vlastimil CichyCZ6:28:001:09:50 
51 314Martin KnapekCZ6:28:021:09:52 
52 298Jozef MaksimSK6:29:251:11:15 
53 300Peter VlodarczykSK6:30:381:12:28 
54 222Peter HadbavnýSK6:30:431:12:33 
55 352Vlastimil BrablíkCZ6:32:331:14:23 
56 353Pavel TauwinklCZ6:32:461:14:36 
57 389Robert VaclavSK6:34:211:16:11 
58 221Branislav DorčákSK6:34:291:16:19 
59 296Marek KundravySK6:34:291:16:19 
60 307Peter DičaSK6:34:401:16:30 
61 265Pavel UhreckýSK6:38:161:20:06 
62 308Peter DžuganSK6:38:411:20:31 
63 236Jozef FerkoSK6:39:461:21:36 
64 323Tomáš KantorCZ6:39:591:21:49 
65 309Tomasz AdamkiewiczPL6:42:511:24:41 
66 358Zdeněk SchovanecCZ6:43:051:24:55 
67 355Ľuboš HalgašSK6:43:081:24:58 
68 214Jiří FojtúCZ6:43:161:25:06 
69 223Martin KerekešSK6:43:171:25:07 
70 380Miroslav ReingreiberSK6:43:361:25:26 
71 386Ján LichoňSK6:44:411:26:31 
72 383Elek ZoltanHU6:46:461:28:36 
73 238Ivan NemčíkSK6:47:571:29:47 
74 390Miroslav JurčoSK6:48:021:29:52 
75 339Juraj BrugošSK6:48:181:30:08 
76 312Dušan PargáčCZ6:48:261:30:16 
77 360Jozef CabadajSK6:50:401:32:30 
78 227Miroslav SobolPL6:51:021:32:52 
79 233Peter DilikSK6:52:311:34:21 
80 387Štefan KajlaSK6:52:371:34:27 
81 220Marián KazimírSK6:54:061:35:56 
82 367Robert GrausSK6:54:151:36:05 
83 203Štefan TimcoSK6:54:591:36:49 
84 361Gabor SzalaiHU6:55:091:36:59 
85 216Radoslav TurskýSK6:56:361:38:26 
86 392Piotr BoguckiPL6:57:311:39:21 
87 235Ondrej SpišákSK6:58:461:40:36 
88 364Milan BabkaSK6:58:471:40:37 
89 375Roman KlasSK6:59:011:40:51 
90 285Pavel StanekCZ6:59:361:41:26 
91 219Ľuboš MiškoSK7:00:121:42:02 
92 282Peter KlementySK7:00:511:42:41 
93 241Štefan NociarikSK7:03:491:45:39 
94 256Peter FranzSK7:04:291:46:19 
95 363Marcin BozekPL7:04:311:46:21 
96 210Simone PavanIT7:05:111:47:01 
97 305Miloš ZabloudilCZ7:07:221:49:12 
98 192Milan DvorščíkSK7:11:131:53:03 
99 304Karel LičmanCZ7:13:331:55:23 
100 397Piotr FršczykPL7:15:151:57:05 
101 395Andrzej NierobiszPL7:15:511:57:41 
102 226Tomáš SmatanaSK7:15:561:57:46 
103 289Jozef IzdinskySK7:16:361:58:26 
104 349Gergo PósHU7:20:502:02:40 
105 249Grzegorz OtfinowskiPL7:21:392:03:29 
106 218Juraj BellanSK7:22:072:03:57 
107 372Pawel MichnaPL7:22:262:04:16 
108 337Mariusz KozlowskiPL7:25:002:06:50 
109 374Tomáš KubičekSK7:32:032:13:53 
110 315Michal StryczkowskiPL7:34:402:16:30 
111 366Róbert WachsSK7:35:312:17:21 
112 350Peter BaloghHU7:37:172:19:07 
113 334Ľubomír OravecSK7:42:572:24:47 
114 207Karol HumeníkSK7:43:072:24:57 
115 371Sandor FurediHU7:43:112:25:01 
116 228Jozef MečiarSK7:46:242:28:14 
117 336David KonečnýCZ7:47:182:29:08 
118 253Piotr MalinaPL7:47:482:29:38 
119 362Mariusz MotykaPL7:48:232:30:13 
120 327Ladislav SemseiSK7:48:372:30:27 
121 257Július BugárSK7:49:502:31:40 
122 242Pavol SarazSK7:50:102:32:00 
123 365Marcin KopecPL7:50:402:32:30 
124 379Tibor PászkaHU7:54:402:36:30 
125 234Richard StohlSK7:56:552:38:45 
126 231Miloš FrankoSK8:02:112:44:01 
127 240Rastislav UličnýSK8:04:252:46:15 
128 376Vladimír KicSK8:05:222:47:12 
129 198Jozef KnazikSK8:08:212:50:11 
130 224Peter MlákaySK8:09:042:50:54 
131 264Pawel TalagaPL8:10:212:52:11 
132 225Pietr ZlotaPL8:11:442:53:34 
133 333Ondrej GlajzaSK8:12:262:54:16 
134 317Robert SykoraSK8:14:532:56:43 
135 378Marek CzerwinskiPL8:16:182:58:08 
136 254Robert KadziolkaPL8:17:142:59:04 
137 356Peter LukacSK8:20:003:01:50 
138 230Jaroslav BaňasSK8:25:483:07:38 
139 243Pavel MachyniakSK8:29:443:11:34 
140 299Ladislav MandzakSK8:40:593:22:49 
141 381Ronald HudekSK8:45:003:36:50 
142 248Rastislav ProkopSK8:46:333:28:23 
143 396Artur KmiecPL8:52:413:34:31 
144 368Peter BačíkSK8:53:463:35:36 
145 320Vladimír LukáčSK8:57:073:38:57 
146 377Róbert ŠkaldaSK8:59:043:40:54 
147 229Róbert SlaninaSK9:10:143:52:04 
148 311Luboš KavalířCZ9:27:364:09:26 

Stupeň víťazov kat. C

                                 
  

 
Kategória : C 40-49       
        
Poradie : Št.číslo :Meno :  Národnosť :Čas :Strata :
        
1 1Maurizio Fondriest ITA5:29:430:00:00
2 124Krystian Pawlik PL5:38:210:07:30
3 77Milan Brida SK5:49:350:18:44
4 80Ľuboš Sollár SK6:01:190:30:28
5 95Rostislav Kuzník CZ6:07:130:36:22
6 38Marek Wrobel PL6:07:520:37:01
7 53Piotr Kondrat SK6:11:090:40:18
8 5Jiří Povolný SK6:22:390:51:48
9 8Bogdan Zok PL6:22:440:51:53
10 76Peter Procházka SK6:22:500:51:59
11 110Ivan Zaujec SK6:26:450:55:54
12 113Milan Rusina SK6:28:040:57:13
13 99Jan Baier CZ6:29:570:59:06
14 4Ján Klasovitý SK6:32:171:01:26
15 79Jiří Šitavanc CZ6:33:511:03:00
16 100Jan Micko CZ6:34:271:03:36
17 49Ján Nedoma CZ6:34:391:03:48
18 132Alexander Schwabik SK6:42:351:11:44
19 23Jozef Tahotný SK6:42:411:11:50
20 50Marek Smolka PL6:43:131:12:22
21 90Zbyňek Schindler CZ6:48:131:17:22
22 107Bartolomej Galovič SK6:48:581:18:07
23 55Stefan Borka SK6:50:381:19:47
24 39Waldemar Twardziszewski PL6:51:111:20:20
25 106Dariusz Bulanda PL6:52:321:21:41
26 75Aleš Ružička CZ6:52:461:21:55
27 28Ľubomír Kollár SK6:56:281:25:37
28 82Stanislav Bulon SK6:56:311:25:40
29 35Laco Folrich SK6:56:351:25:44
30 86Witold Trojak PL6:56:361:25:45
31 116Igor Otepka SK6:58:541:28:03
32 131Ladislav Lalik SK7:04:521:34:01
33 208Roberto Agostinelli IT7:05:131:34:22
34 119Ján Rybanský SK7:05:191:34:28
35 139Ladislav Kandera SK7:09:031:38:12
36 32Břetislav Pokorny CZ7:10:521:40:01
37 67Zdenek Orner CZE7:10:581:40:07
38 138Miroslav Hulej SK7:11:051:40:14
39 105Dariusz Paplak PL7:13:311:42:40
40 129Ján Valach SK7:13:311:42:40
41 133Augustín Viglaský SK7:14:051:43:14
42 109Witold Filas PL7:15:231:44:32
43 46Roman Marček SK7:16:011:45:10
44 122Stanislav Klimeš SK7:22:031:51:12
45 66Jozef Pramuk SK7:22:481:51:57
46 141Jerzy Talaga PL7:22:511:52:00
47 87Štefan Hruška SK7:22:521:52:01
48 65Karol Morár SK7:25:101:54:19
49 111Dušan Holbík SK7:29:151:58:24
50 118Ľuboš Hliničan SK7:32:302:01:39
51 123Ján Špak SK7:33:202:02:29
52 68Mariusz Kowalczyk PL7:37:182:06:27
53 328Jozef Zemko SK7:38:002:07:09
54 121Miroslav Kiňo SK7:42:572:12:06
55 9Karel Stárek CZ7:43:252:12:34
56 18Jiří Hledík CZ7:43:252:12:34
57 62Marek Urbanski PL7:43:272:12:36
58 37Kazimierz Stopa PL7:46:262:15:35
59 11Jozef Lewandowski PL7:46:272:15:36
60 44Thomas Ronsch D7:48:462:17:55
61 97Zdeněk Malchar CZ8:00:562:30:05
62 102Marek Szczepanowski PL8:04:192:33:28
63 130Vladimír Kóši SK8:04:392:33:48
64 34Vladimír Mikolášek SK8:10:412:39:50
65 21Miloš Radojčič SK8:12:282:41:37
66 135Tibor Gajdošik SK8:15:082:44:17
67 60Igor Jarmolajev CZ8:16:402:45:49
68 17Edward Daniec PL8:17:182:46:27
69 117Jozef Škvarka SK8:19:572:49:06
70 115František Rišiaň SK8:20:302:49:39
71 88Ladislav Kovařík SK8:21:232:50:32
72 7Milan Valko SK8:21:512:51:00
73 136Miroslav Fuker SK8:25:262:54:35
74 64Tomas Tvaruzek CZE8:27:032:56:12
75 140Wojciech Niestepski PL8:45:133:14:22
76 41Dominik Tabora SK8:45:293:14:38
77 22Ivan Paleček SK8:45:503:14:59
78 36Peter Varačka SK8:53:463:22:55
79 104Vladimír Glesk SK8:54:553:24:04
80 127Ladislav Dobrovolny SK8:55:253:24:34
81 73Janusz Jablonski PL8:59:023:28:11
83 33Ján Valek SK8:59:063:28:15
84 56Ladislav Horvath SK8:59:263:28:35
85 47Jaroslaw Bielecki PL9:10:573:40:06

Stupeň víťazov kat. D

                                 
  

 
Kategória : 50-54       
        
Por. : Št. číslo :Meno : Národ.:Čas :Strata :
        
1 114Miroslav Novák USA5:56:470:00:00
2 54Petr Krupička CZ6:22:300:25:43
3 92Ján Kunštár SK6:32:350:35:48
4 103Emil Prcín SK6:34:290:37:42
5 108Adam Klebczyk PL6:39:450:42:58
6 94Ján Otypka CZ6:56:150:59:28
7 126František Paulovič SK6:56:350:59:48
8 98Miloš Herman CZ7:05:221:08:35
9 24Jozsef Toth HU7:09:521:13:05
10 25Ladislav Vnenčák SK7:16:501:20:03
11 72Andrzej Krzempek PL7:29:031:32:16
12 134Jaroslav Šupolík SK7:29:141:32:27
13 27Marek Gieracz PL7:33:311:36:44
14 128Marciuz Syvzistie PL7:37:301:40:43
15 20Ladislav Duboš SK7:43:241:46:37
16 71Marek Zdanowicz PL7:49:271:52:40
17 96Ladislav Neděla CZ8:00:552:04:08
18 26Ladislav Lesay SK8:05:242:08:37
19 16Michal Wójcik PL8:17:232:20:36
20 120Miroslav Leško SK8:28:512:32:04
21 31František Rovny SK8:36:112:39:24
22 89Imrich Handudely SK9:31:563:35:09
 Stupeň víťazov kat. E 
                                           

 
Kategória : 55 a viac         
          
Por.: Št. číslo :Meno : Národnosť :Čas :Strata :  
          
1 69Zbygniew Krzeszowiec PL6:11:370:00:00  
2 112Vit Pašteka CZ6:37:000:25:23  
3 58Vlastimil Šlonc CZ6:52:130:40:36  
4 6Ivan Jankovič SK6:54:250:42:48  
5 29Karel Kulhavy SK6:56:310:44:54  
6 84Fryderik Trybulec PL7:08:110:56:34  
7 85Stanislav Bogdan SK7:19:501:08:13  
8 42Ludovit Maly SK7:27:471:16:10  
9 48Ján Kubala SK7:51:051:39:28  
10 70Stanislaw Siwek PL7:51:321:39:55  
11 101Jozef Čaprnka SK7:56:551:45:18  
12 277Pavel Tichý CZ8:15:132:03:36  
13 61Ján Mareš CZ8:25:402:14:03  
14 59Petr Veselý CZ8:39:552:28:18  
15 125Bohuslav Mlynarčik SK8:46:422:35:05  
16 45Ferdinand Juriga SK8:59:262:47:49  
17 275Oldřich Světlik CZ9:05:262:53:49  
18 74Jaroslav Wala CZ9:21:553:10:18  
19 146Ondrej Kováč SK9:25:403:14:03  

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár


English version

1575151

Úvodná stránka