Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2018

 

 

vit-kat-jk-2018.jpg

 


 
Por.Št.č.PriezviskoMenoRoč.Kat.Mesto - oddielNárod.Čas
1197FejesGábor89BCK Spartak TlmačeHUN2:41:36
2195SchwabikJohann92BCEA SCHWABIK SVK41:37,0
3173TomanaPiotr79BMajka DaysPOL2:41:38
4145KaškoDávid97ACyklistický tím FireflySVK2:41:45
567Jan Halik 76CNorwit-Cyklomax PopradSVK41:50,0
6196Béreš Stanislav92BCEA Schwabik CyclingSVK42:24,0
7190MačajOndrej88BCK Spartak TlmačeSVK2:42:40
8138KušnírFilip99ASVIT PRO efekt teamSVK2:43:16
968MajKamil78CLKK LublinPOL44:03,0
10218BalciarFilip91BCK Rimavská Sobota SVK44:25,0
11189KubaRonald94BOKR CyclesSVK2:44:51
12211KlimčíkŠimon93BŽiletky Liptovský MikulášSVK45:43,0
1311DanišIgor66DŠK Cyklo-Tour SereďSVK2:46:13
1479StrzelczykTomasz77CBendzínPOL46:23,0
15183Konieczny Robert79B POL47:17,0
16214SiranMartin87BProefektSVK47:28,0
1771CibulaIgor78CLiptov Cycling TeamSVK47:50,0
18134SteinAdrian2000ASK Velodrom PresovSVK2:48:05
19139LacušMiroslav96ACEA SCHWABIK CyclingSVK2:48:56
20208GągałaArthur79BSporting Tavira Ferrari TeamPOL2:48:57
21219RzadkowskiLeslaw84BRower WronaPOL51:06,0
22140DžuganFilip96ACyklo MichalovceSVK51:50,0
23141PotępaMarcin95AGrupetto GorlicePOL2:51:56
2464Bińczak Michal71CStarachowicePOL52:16,0
25181KilianTibor92BCK MŠK KežmarokSVK52:26,0
26250KováčikMiro66DCKROUTE66SVK2:53:16
27184ZáhradníkMichal80BCLIMBERG SPORT TEAMSVK54:13,0
28133MicianSamuel2000ASK Velodrom PresovSVK2:54:46
29220MarcinFiołka87BFiołka-Trans Cycling TeamPOL2:55:05
3074ZakielarzLukasz74CSVIT PRO efekt teamSVK2:55:50
31222KubíkPavol80BR-bikeSVK56:45,0
32198SivakPavol81B SVK57:15,0
33199SlanýRadoslav83BTriatlon Team Nereus ŽilinaSVK57:16,0
34225OravecPatrik89BCK MŠK Kežmarok SVK57:48,0
35223KowalczykMateusz91BTRENUJ ROWERPOL2:58:06
3681ŠtefanTóth75CCK RIMAVSKÁ SOBOTASVK58:16,0
37221HoudaLukáš86BZvolenskí čertiSVK00:16,0
38200KubalaOndrej92BTop Sport TeamSVK00:21,0
39129HanesováLivia82ZCK Banská BystricaSVK00:39,0
4061KogutSzymon58ERatajePOL3:03:06
41188BalkoMichal86BExpendables Cycling TeamSVK03:40,0
4235DemjančíkŠtefan67DCK Banská BystricaSVK3:04:10
4341PoliakSamuel59E SVK3:04:28
44193SikoraKrzysztof88BGATTA BIKE-RSPOL04:40,0
45215ŠpičkaMartin80BBratislavaSVK05:20,0
463OworuszkoJaroslaw71CSidorTeamPOL3:05:54
47186FendekJuraj83BExpendables Cycling TeamSVK06:11,0
4852Habera Ján62Ecykloteam haberaSVK3:06:20
4960MałysaAndrzej63EIN MOGILANY CYCLING TEAMPOL3:06:33
50241LongauerLadislav50ECK Banská BystricaSVK3:06:50
5140FilipskyJan59ESvitSVK3:07:18
52125JasekováTatiana88ZBIKEPRO SPORTSVK3:08:29
53180KorfantMatúš92BCK MŠK KežmarokSVK08:30,0
54212PalovičJuraj83BLiptov Cycling TeamSVK3:12:15
5539ŠaffoLadislav59EKNAC RužomberokSVK3:12:53
56144SchwarzbacherIvan95ACK ROUTE 66 BREZNOSVK3:13:15
5775Király Zoltán 69CTeam Bátorfi HUN3:13:33
5880PiotrStaniszewski77CVIVABICIPOL13:53,0
5948MajerníkKarol57EHaPe Cyklosport BrnoCZE3:14:53
6034PaličkaMiloš65DCK WitzenmannSVK3:15:00
61242ZiętkowskiLeszek57EKKS 1926 Broń RadomPOL3:15:30
622FlajsarJiří67DDubnanyCZE3:15:43
63209Ružička Marek 84BKošiceSVK16:13,0
6436SnitkaSilvester65DCK Falange BratislavaSVK3:17:09
65249KozákPeter66DMatehovceSVK3:17:19
6670KalembaAndrzej75CIziGSMPOL3:17:22
6746PramukJozef58ESpisska Nova VesSVK3:19:26
68126SikoraIzabela89ZHIGH5 POLSKAPOL3:19:45
69217PrcinJán79BCK LMSVK19:55,0
7073HarvilkoMarián70CSpisska Nova VesSVK3:20:14
7172KubíkAndrej72CLiptov Cycling TeamSVK3:20:22
72194ŻebroKrzysztof86BCK Peleton WadowicePOL3:20:35
73142MajerčíkJán98APolomkaSVK3:20:36
74243Filipsky Milan61EKezmarokSVK3:21:17
7582KozákPavol73CSpisska Nova VesSVK21:19,0
7633VeternikRoman66DPrievidzaSVK3:21:22
77137PalocsányiAdam2000ACK RSSVK3:22:06
78191LichyLuboš82BBratislavaSVK23:46,0
79128DrejAleksandra89ZSwirtochoPOL23:52,0
80136AkimovAlexey97ADynamax NitraRUS3:24:17
81216ChylińskiJakub90BWroclawPOL26:17,0
8263PavlíkJiří51EOstravaCZE3:26:50
8369PawełStanisz70Ccarver-ski.plPOL3:29:09
8444IllíkVlastimil58ECK NitraSVK3:29:43
8565JaníčekLadislav72CSKP MostCZE30:03,0
8637SokolowskiTadeusz67DKlodne KleniePOL3:39:09
8745ŻebroSylwester63EPeleton WadowicePOL3:39:55
88210MajerčíkPeter86BCK Route 66 BreznoSVK42:54,0
89124SabajKrystyna82ZOpolePOL44:45,0
90192IhnatIgor84BCopyvaitSVK44:57,0
9138DanielKapák67DKosiceSVK3:46:15
9283JuríkErik75CDolný KubínSVK46:55,0
93240JurčoMilan57ETATRANSKÉ ORLYSVK3:47:09
94123Małysa-SonikKatarzyna87ZIN MOGILANY CYCLING TEAMPOL3:50:06
9554RandaJozef60EKysucké Nové MestoSVK3:58:58
9662KuglerGyörgy62EBudapestHUN4:02:14
97135AndelMatúš 95AHlohovecSVK 
98143KuťkaTomaš2000ATesarske MlynanySVK 
99146ZiulekJakub96ATrenujRower TeamPOL 
100182MačákMatúš91BSportakus CyclingSVK 
101185Šulaj Tomáš90BHliník nad HronomSVK 
102187BalkoMiroslav86BExpendables Cycling TeamSVK 
103213Kurik Patrik79BSportakus cycling team SVK 
104224ZiulekMichal90BTrenujRower TeamPOL 
10576DlugolinskyMartin73CREMAX BenardSVK 
10677PapežDaniel76CCyklisti TrnavaSVK 
10778WeissPeter77CCK ROUTE 66SVK 
10821SzaboAlexander66DCK Rimavska SobotaSVK 
10942GálikŠtefan58ETrnava - bez kl. príslušnostiSVK 
11043KuťkaMarian62ETedsarske MlynanySVK 
111114MatuškováZinaida54ZRacing OlešnáCZE 
112127BlokIzabela89ZKrakowPOL 

webygroup

dnes je: 19.6.2018

meniny má: Alfréd

podrobný kalendár


English version

1693884

Úvodná stránka