Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2006

Výsledky 2006

 Ďakujeme: primátorovi mesta Poprad
                                                   Vysoké Tatry
                                                   Kežmarok

                                                   Spišská Belá a starostom prejazdových obci za priazeň

                                                   a podporu.

                 PZ SR ODI Poprad a ČK Poprad za pomoc pri zabezpečení bezpečnosti pretekov.

                 Obyvateľom obci Hranovnica a Štrba za organizovanie bufetov.

                 Obyvateľom obce Spišský Štiavník za džiro povzbudzovanie.

                                  


 

 
Absolútny víťaz Ivan Ježko
 Prvý, ktorý zopakoval víťazstvo na najťažšej klasike  Slovenska.
 

Na štarte v Poprade 132 cyklistov.
V cieli na Hrebienku 111 cyklistov.


 
Kategória: A 18-23        
        
MenoŠt.č.RočníkNárod.Mesto - oddielČasStrataPoradie
Dúbravský Pavol95 SVK 4:00:440:00:001
Slaný Radoslav8683SVKŽilina4:02:410:01:572
Sokol Jaroslav9485SVK 4:04:210:03:373
Swaczyna Petr8285CZPetzvald4:06:250:05:414
Lukaš Stachura8383SVKBardejov4:08:520:08:085
Štefan Macik9088SVKMichalovce4:09:030:08:196
Niedziolka Marcin8588PLRzeszow4:13:160:12:327
Adamka Jozef7883SVKBratislava4:13:570:13:138
Michal Mikula7484SVKMartin4:14:070:13:239
Mariusz Kusidlo8987PLRybnik4:14:330:13:4910
Mateusz Kulig7687PLZakopane4:17:540:17:1011
Milan Jurčo7391SVKBratislava4:20:180:19:3412
Kučák František97 SVKPoprad4:24:270:23:4313
Bezák Michal 9185SVKPrievidza4:24:470:24:0314
Bystrian Peter9384SVKPoprad4:28:050:27:2115
Cirják Michal98 SVKPoprad4:35:590:35:1516
Kuča Štefan9985SVKPoprad4:50:550:50:1117
Černický Marián7584SVKSp. Nová Ves5:23:441:23:0018
Kategória: B 24-39       
        
MenoŠt.č.RočníkNárod.Mesto - oddielČasStrata 
Ježko Ivan11578SVKBratislava3:59:570:00:001
Máj Kamil13878SVK 4:00:220:00:252
Saloň Ivan8874SVKStará Ľubovňa4:02:000:02:033
Marton Matúš9273SVKBratislava4:04:080:04:114
Marcin Korzeniowski9180PLKrakow4:04:350:04:385
Gandzala Cyril10367SVKSvätý Jur4:05:330:05:366
Ščassnár Martin12775SVKBratislava4:07:120:07:157
Piotr Mrówczyński13474PLPruszkow4:08:450:08:488
Staněk Pavel13377CZOstrava4:16:130:16:169
Krejza Aleš10177CZTřinec4:17:090:17:1210
Trchalík Jozef 12170CZVsetín4:18:210:18:2411
Toth Štefan8075SVKRožňava4:19:520:19:5512
Miroslav Ševcech11881SVKŽilina4:20:310:20:3413
Artur Kudlicki13781PLLublin4:20:510:20:5414
Nemčík Ivan9881SVKKošice4:21:340:21:3715
Molčan Branislav9975SVKBratislava4:22:030:22:0616
Pawel Gasior9579PLNowy Targ4:23:000:23:0317
Kobera Matej8280SVKBratislava4:25:320:25:3518
Peter Dilik13082SVKVranov n. Topľou4:27:260:27:2919
Martin Kerekeš8775SVKRužomberok4:27:470:27:5020
Jozef Maksim12580SVKSnina4:28:060:28:0921
Pawel Bogdan 11071PLLancut4:29:280:29:3122
Radzki Tomasz Wojciech10467PLPIWNIE4:30:050:30:0823
Marek Kundravý12477SVKSedliská4:30:140:30:1724
Pawel Drobny14179PL 4:30:480:30:5125
Pavel Machyniak11176SVKBratislava4:34:330:34:3626
Hrabiš Radim13174CZFrendštat4:34:430:34:4627
Klementy Peter7973SVKRožňava4:35:270:35:3028
Miroslav Jurčo12078SVKLiptovský Hrádok4:35:460:35:4929
Ján Dorínsky13982SVKPoprad4:35:590:36:0230
Ladislav Turský11977SVKŽilina4:36:200:36:2331
Grzegorz Szafrański8976PLZielona Gura4:37:460:37:4932
Tomáš Bezák9374SVKLiptovský Hrádok4:42:430:42:4633
Szymon Banach10681PLKatowice4:44:320:44:3534
Kobera Alexander8370SVKBratislava4:44:520:44:5535
Miroslaw Sobol9676PLNowy Targ4:48:590:49:0236
František Slávik 14078SVKSmižany4:50:580:51:0137
Marek Bohman11671SVKBratislava4:52:180:52:2138
Motyka Mariusz10877PLLancut4:53:170:53:2039
Miško Luboš10767SVKPrešov4:56:120:56:1540
Košút Peter8579SVKBanská Bystrica5:04:451:04:4841
Vrbík146 SVK 5:10:451:10:4842
Peter Host12979SVKVranov n. Topľou5:14:561:14:5943
Mešťan Pavel8174SVKRožňava5:15:461:15:4944
Peter Fabián9469SVKSp. Nová Ves5:17:131:17:1645
Marek Novotný11273SVKFintice5:42:461:42:4946
Peter Soľár11377SVKKošice5:42:471:42:5047
Sollár Tomáš7878SVKNitra6:24:402:24:4348
Mario Žila14977SVK 6:35:572:36:0049
  
                                                                Jarná klasika
  

 
Kategória: C 40-49       
        
MenoŠt.č.RočníkNárod.Mesto - oddielČasStrata 
Miroslav Kováčik3266SVKBrezno4:03:570:00:001
Zok Bogdan3065PLBohumín4:08:420:04:452
Peter Hadbavný3766SVKPrešov4:13:550:09:583
Surwilo Armand2361PLBedzin4:15:050:11:084
Wrobel Marek3863PLRzeszow4:15:210:11:245
Kucieba Slawomir2261PLBedzin4:15:440:11:476
Karel Majerník 4457CZKuŕím4:18:130:14:167
Otepka Igor2063SVKDolný Kubín4:29:430:25:468
Pavol Cifra3663SVKBardejov4:32:060:28:099
Oldřich Benda4661CZHrubšice4:32:160:28:1910
Jiří Povolný2865SVKLiptoivský Mikuláš4:34:420:30:4511
Ľubomír Kollár4864SVKNová Lesná4:39:120:35:1512
Wojciech Slup4563PLKatowice4:40:360:36:3913
Štefan Timco3466SVKBardejov4:40:580:37:0114
Jozef Tahotný4359SVKBratislava4:46:210:42:2415
Zbigniew Czachura4961PL 4:47:360:43:3916
Miroslav Hulej2664SVKRužomberok4:50:220:46:2517
Leszek Pijanowski3959PLKatowice4:55:130:51:1618
Vašaš Vojtech2160SVKRožňava5:03:300:59:3319
Kopeč Roman2958CZTrinec5:06:201:02:2320
Jozef Pramuk4758SVKNálepkovo5:06:381:02:4121
Kandera Ladislav2760SVKVlachy5:10:281:06:3122
Janusz Jabloński3359PLGliwice5:16:571:13:0023
Bayer Ján3157CZOrlov5:20:231:16:2624
Stanislav Béreš4165SVKMichalovce5:22:011:18:0425
Ján Macik4258SVKMichalovce5:33:571:30:0026
Madarasz Peter4058SVKKošice6:13:542:09:5727
                                                                       
                                                            Víťazí kategórii. 

 
Kategória: D 50 a viac r.        
         
MenoŠt.č.RočníkNárod.Mesto - oddielČasStrata  
Mottl Bohumír3651CZBohumín4:16:140:00:001 
Zbigniew Krzezsowiec3848PLGlyvice4:18:360:02:222 
Ján Klasovitý3256SVKLiptovský Mikuláš4:29:360:13:223 
Emil Prcín4251SVKVažec4:35:090:18:554 
Marek Zdanowicz3955PLGlyvice4:41:570:25:435 
Ladislav Vnenčák4955SVK 4:46:490:30:356 
Ivan Jankovič3348SVKLiptovský Mikuláš4:49:260:33:127 
Marián Balažovjech2956SVKLučenec5:03:400:47:268 
Veselý Petr3443CZTrinec5:11:400:55:269 
Siwek Stanislav 3747PLKatowice5:11:410:55:2710 
Ján Kubala4845SVK 5:12:520:56:3811 
Peter Szegy4751SVK 5:14:320:58:1812 
Jozef Droblenka4053SVKBardejov5:15:320:59:1813 
Henryk Pietrek4544PL 5:30:191:14:0514 
Kategória: Ženy       
        
Verona Šovčíková4988SVKTurčianské Teplice4:19:240:00:001
Johana Šovčíková4888SVKTurčianské Teplice4:35:360:16:122
Vojtašová Zuzana4779SVKBanská Bystrica5:04:460:45:223
             

Utorok 30.5.2006

Hrebienok zasnežený !

  
  

 

webygroup

dnes je: 24.7.2017

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár


English version

1502544

Úvodná stránka