Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2007

                                   

JARNÁ KLASIKA - druhé najväčšie a najťažšie preteky po

TATRY TOUR na Slovensku.

Abs. víťaz JARNÁ KLASIKA 2007:         Čer Tomáš - Haviřov CZ

Na štarte 203 pretekárov z:

                         

V cieli na Hrebienku 175 pretekárov.


 
   Kateg. Ženy     
         
180ŽLTYŠevčíková Jana86OpavaCZ4:40:440:45:24
279ŽLTYMoskálová Erika82ŽilinaSK4:55:180:59:58
376ŽLTYŠichtová Martina78MartinSK4:59:151:03:55
477ŽLTYŠitavancová Ivana83KoprivniceCZ5:04:221:09:02
 78ŽLTYVojtásová Zuzana79Banská BystricaSK  
   KAT. A: 1984 - 1989     
         
 Štart. číslo Priezvisko a menoRočníkMesto - oddielNárodnosťVýsledný časstrata
135MHonkisz Adrian88KozyPL3:55:380:00:18
224MKuras Tomasz85Bielsko - BiałaPL3:58:200:03:00
325MCypryś Przemysław84Rzesow - CWKS Resovia RzesowPL3:59:350:04:15
442MSaloň Peter88Stará ĽubovňaSK4:00:070:04:47
518MJanik Rafał87LešnoPL4:00:190:04:59
634MProcner Michal90Horná VesSK4:00:220:05:02
737MPlawny Pawel87KozyPL4:00:480:05:28
833MBaška Martin85DohňanySK4:00:490:05:29
944MSubovits Ján89RožňavaSK4:00:520:05:32
1010MIždinský Ivan86PopradSK4:00:530:05:33
120MFiolka Martin85LešnoPL4:01:040:05:44
213MKičák František89PopradSK4:02:050:06:45
37MŠiška Robert84NitraSK4:03:260:08:06
436MGnojek Michal85Bielsko - BiałaPL4:03:350:08:15
528MZrelica Roman85MartinSK4:04:500:09:30
629MKusidlo Mariusz87RybnikPL4:04:500:09:30
78MMacik Štefan88MichalovceSK4:10:220:15:02
823MNiedziolka Martin88Rzesow - DYNATEKPL4:11:510:16:31
93MLitvík Miroslav86TurzovkaSK4:17:290:22:09
2038MStoch Michal85ZakopanePL4:18:140:22:54
143MGábor Pavol85LučenecSK4:20:590:25:39
239MBestwina Michal88Bielsko - BiałaPL4:23:480:28:28
327MČernický Marián84Spišská Nová VesSK4:26:210:31:01
415MBachratý Štefan86PopradSK4:27:490:32:29
531MBystrian Peter84PopradSK4:29:330:34:13
640MLopušny Matuš85BreznoSK4:33:030:37:43
726MKaczmarski Kamil90Rzesow - CWKS Resovia RzesowPL4:35:130:39:53
811MCirjak Michal86BratislavaSK4:43:290:48:09
932MPavlík Ľuboš89PopradSK5:06:311:11:11
304MKuruc Dávid87Veľká LomnicaSK5:11:071:15:47
114MBachratý František91PopradSK5:52:171:56:57
 41MJurčo Milan91Liptovský HrádokSK  
 16MBéreš Stanislav92MichalovceSK  
 30MZemko Samuel91MartinSK  
   Kat. 68-83     
         
 Štart. číslo Priezvisko a menoRočníkMesto - oddielNárodnosťVýsledný časStrata
1134ZČER Tomáš83HavírovCZ3:55:200:00:00
229ZHudeček Petr82OpavaCZ3:56:140:00:54
36ZPatrzykowski Dominik81Jura CzenstochovaPL3:58:330:03:13
4131ZSoták Branislav78KošiceSK3:59:390:04:19
551ZGlajza Robert71PopradSK4:00:030:04:43
62ZDúbravský Pavol  SK4:00:100:04:50
712 čerZMaj Kamil78LublinPL4:00:270:05:07
897ZZiemianin Damian84MyslenicePL4:00:300:05:10
933ZKopec Marcin74LancutPL4:00:500:05:30
1018ZSzczepanik Piotr70RzesowPL4:00:510:05:31
124ZJežko Ivan78BratislavaSK4:00:540:05:34
27ZŠčasnár Martin75BratislavaSK4:00:550:05:35
3104ZSaloň Ivan74Staré ĽubovňaSK4:01:350:06:15
463ZKošút Peter79Banská BystricaSK4:01:460:06:26
5138ZBartoň Peter76Tatranská LomnicaSK4:02:180:06:58
689ZStachura Lukáš83BardejovSK4:04:260:09:06
766ZSlany Radoslav83ŽilinaSK4:04:430:09:23
896ZSentysz Robert78MyslenicePL4:06:040:10:44
923ZIždinský Jozef81PopradSK4:08:560:13:36
20111ZKerekeš Martin75RužomberokSK4:09:180:13:58
1112ZStaněk Pavel77PetřvaldCZ4:09:320:14:12
256ZDorčák Branislav73RevúcaSK4:09:560:14:36
3115ZMády Tomáš75Košice ŠK CapricornSK4:09:580:14:38
4133ZFarkaš Miroslav79KošiceSK4:10:150:14:55
5103ZGasiok Pawel79Nowy TargPL4:10:550:15:35
646ZKrivjančin Martin82Modra nad CirochouSK4:12:430:17:23
737ZTrchalík Jozef70LačnovCZ4:13:430:18:23
876ZKlein Ivan83Považská BystricaSK4:13:570:18:37
9137ZKrejza Aleš77TrinecCZ4:15:100:19:50
30139ZFúr Michal80Veľká LomnicaSK4:16:090:20:49
1119ZSibyla Branislav76DetvaSK4:17:100:21:50
293ZSkubík Ján79Liptovský MikulášSK4:19:450:24:25
3123ZKobera Matej80BratislavaSK4:19:460:24:26
4109ZGörömbei Ákos75TiszaújvárosHU4:20:150:24:55
558ZKrkoška Pavol79ŽilinaSK4:20:330:25:13
681ZElek Erich73RožňavaSK4:20:440:25:24
727ZSulovský Martin82PiešťanySK4:20:500:25:30
8107ZTakács Tomás74KazincbarcikaHU4:22:430:27:23
980ZToth Štefan75RožňavaSK4:22:560:27:36
4083ZKlementy Peter73ŽilinaSK4:22:570:27:37
1110ZMonoki Lajos77KazincbarcikaHU4:25:310:30:11
270ZJurčo Miroslav78Liptovský HrádokSK4:25:540:30:34
334ZKuzniar Andrzej78LancutPL4:26:500:31:30
482ZŠpak Ján71PopradSK4:27:090:31:49
564ZKyseľ Ján73Dobrá NivaSK4:27:590:32:39
6122ZKobera Alexander70BratislavaSK4:28:060:32:46
748ZHarabiš Radim74Frnštát pod RadhoštěmCZ4:33:360:38:16
861ZKazanský Rastislav76Banská BystricaSK4:34:090:38:49
936ZMotyka Mariusz77LancutPL4:34:220:39:02
5060ZSivák Pavol81ŽilinaSK4:34:410:39:21
112ZDuda Denis73BratislavaSK4:35:200:40:00
252ZBezák Tomáš74Liptovský MikulášSK4:36:040:40:44
3106ZFekete Barnabás74KazincbarcikaHU4:36:500:41:30
422ZBžisky Peter75MalackySK4:36:590:41:39
559ZZaprihač Richard82ŽilinaSK4:37:040:41:44
632ZCieslachowski Sebastian83LancutPL4:39:000:43:40
784ZHrtánek František68Považská BystricaSK4:40:200:45:00
871ZProcner Branislav69Horná VesSK4:40:260:45:06
98ZPaterna Milan75VinnéSK4:40:380:45:18
6079ZJaglarz Jakub84PiwnePL4:40:430:45:23
1130ZSlávik František78SmižanySK4:40:500:45:30
2140ZSládeček Juraj79MartinSK4:41:220:46:02
354ZSolnica Miroslav73PiwnePL4:41:230:46:03
444ZMazurek Patryk82KatowicePL4:41:240:46:04
5146ZVrždiak Rastislav72Podbanské - ŠKP KBL MartinSK4:42:200:47:00
626ZDurina Tibor82PiešťanySK4:46:020:50:42
720ZVanek Juraj74NitraSK4:48:380:53:18
8147ZBartko Martin71Podbanské - ŠKP KBL PopradSK4:48:430:53:23
919ZVrbik Juraj77BratislavaSK4:49:100:53:50
7055ZBellan Juraj69MartinSK4:49:270:54:07
191ZJesenský Martin71BardejovSK4:52:080:56:48
2113ZŠvestka Jaroslav72LevočaSK4:53:270:58:07
3101ZSobul Miroslav76Nowy TargPL4:54:130:58:53
469ZMikáč Marián71MestečkoSK4:54:380:59:18
530ZKnápek Martin74Nový JičínCZ4:56:211:01:01
649ZFranko Miloš81TrstenáSK4:56:231:01:03
731ZJavorský Vladimír68MichalovceSK4:58:521:03:32
813ZVišňovský Lubomír75BratislavaSK5:05:291:10:09
928ZVetrák Robert77BratislavaSK5:08:151:12:55
8047ZZavřel Ladislav71MošnovCZ5:09:321:14:12
1141ZHumeník Karol71KošiceSK5:10:191:14:59
299ZKozák Pavol73Spišská Nová VesSK5:12:561:17:36
368ZHaskins Nicholas - Telenský70LondonVB5:14:251:19:05
488ZSenko Juraj71Považská BystricaSK5:16:591:21:39
542ZTrupl Tomáš71BratislavaSK5:18:421:23:22
643ZPetrovič Juraj76BratislavaSK5:19:281:24:08
775ZMečiar Jozef68Dolný KubínSK5:29:541:34:34
821ZSollár Tomáš78NitraSK5:45:541:50:34
995ZTalaga Pavel71KrakowPL6:01:362:06:16
 15 čerZKudlicki Artur81LublinPL  
 45ZStohl Richard83Vranov nad TopľouSK  
 129ZDrličiak Marek82KolároviceSK  
 87ZStrečanský Slavomír70KotešováSK  
 85ZGardian Peter78Považská BystricaSK  
 116ZOnduš Miroslav82PrešovSK  
 118ZŠtegena Július82PrešovSK  
 108ZSzabolcsik János77KazincbarcikaHU  
 11ZŽabka Jozef75BratislavaSK  
 9ZŠtefanička František73BratislavaSK  
 16ZMakšin Jozef80MichalovceSK  
 65ZMichna Pawel71LancutPL  
 92ZHradiský Vladimír83LevočaSK  
 98ZSumerling Štefan71Spišská Nová VesSK  
 120ZBrnický Miroslav73BratislavaSK  
   Kateg. C:1958 - 1967    
         
 Štart. číslo Priezvisko a menoRočníkMesto - oddielNárodnosťVýsledný časStrata
128CIERNYVelecký Tomáš64OstravaCZ3:55:450:00:25
249CIERNYKováčik Miroslav66BreznoSK4:00:400:05:20
312CIERNYUrbański Andrzej59WarszawaPL4:00:500:05:30
438CIERNYValášek Marián66Považská BystricaSK4:05:350:10:15
533CIERNYJavorka Jozef62RužomberokSK4:11:330:16:13
623CIERNYWróbel Marek63KatowicePL4:15:510:20:31
737CIERNYRusina Milan64Vyšný KubínSK4:20:260:25:06
830CIERNYBodnovič Peter64MarkušovceSK4:20:560:25:36
945CIERNYPovolný Jiří65Liptovský MikulášSK4:21:530:26:33
1059CIERNYMiško Ľuboš67PrešovSK4:22:270:27:07
132CIERNYHolbík Dušan65SereďSK4:22:540:27:34
261CIERNYŠichta Peter66MartinSK4:23:050:27:45
316CIERNYKollár Ľubomír64Nová LesnáSK4:24:240:29:04
427CIERNYStup Wojciech63KatowicePL4:24:370:29:17
543CIERNYCifra Pavol63BardejovSK4:28:210:33:01
618CIERNYBenda Oldřich61IvančiceCZ4:28:380:33:18
740CIERNYHetesi Alexander65RožňavaSK4:30:090:34:49
857CIERNYHulej Miroslav64RužomberokSK4:30:560:35:36
920CIERNYBéreš Stanislav65MichalovceSK4:31:000:35:40
206CIERNYTahotný Jozef59BratislavaSK4:31:070:35:47
125CIERNYCzachura Zbigniew61MyslowicePL4:33:050:37:45
219CIERNYGlajza Ondrej66PopradSK4:34:180:38:58
314CIERNYMasaryk Martin66NitraSK4:36:580:41:38
454CIERNYKandera Ladislav60VlaškySK4:47:440:52:24
548CIERNYKozák Peter66Matejovce nad HornádomSK4:51:320:56:12
660CIERNYŠtecho Juraj65KošiceSK4:57:121:01:52
747CIERNYTalaga Jerzy59NiebieskePL5:00:531:05:33
815CIERNYMacik Ján58MichalovceSK5:09:451:14:25
931CIERNYZemko Jozef65ŠaľaSK5:14:521:19:32
3044CIERNYLalík Ladislav65Rajecké TepliceSK5:15:451:20:25
122CIERNYBembenek Jan67PrzemyslPL5:16:191:20:59
252CIERNYVasas Vojtech60RožňavaSK5:22:511:27:31
351CIERNYKontúr Milan60Frenštát pod RadhoštěmCZ5:25:281:30:08
453CIERNYWrochna Tadeusz62Ruda SlauskaPL5:27:451:32:25
59CIERNYMorár Karol60BratislavaSK5:32:081:36:48
636CIERNYJablonski Janusz59KatowicePL5:51:201:56:00
 58CIERNYHadbavny Peter66PrešovSK  
 42CIERNYTimco Štefan66BardejovSK  
 34CIERNYDylawerski Kazimierz62ZielonePL  
 35CIERNYZaujec Ivan65NitraSK  
 46CIERNYBartko Marián67Spišská Nová VesSK  
 50CIERNYSchwabík Alexander63KrompachySK  
   Kateg. D: 1957 -    
         
 Štart. číslo Priezvisko a menoRočníkMesto - oddielNárodnosťVýsledný časStrata
117BIELYBaier Jan57KarvináCZ4:14:050:18:45
25BIELYMajerník Karol57KuřimCZ4:20:480:25:28
38BIELYKlasovity Ján56Liptovský MikulášSK4:24:420:29:22
415BIELYPrcín Emil51VažecSK4:25:110:29:51
52BIELYSzewczyk Zbigniew55CzenstochovaPL4:26:510:31:31
618BIELYMottl Bohumír51BohumínCZ4:28:070:32:47
76BIELYRadojčič Miloš57PopradSK4:40:090:44:49
812BIELYZdanowicz Marek55KatowicePL4:46:350:51:15
91BIELYVnenčák Ladislav55SvitSK4:58:101:02:50
1014BIELYLalinský Jozef55ŽilinaSK5:09:111:13:51
14BIELYSzegy Peter51ČadcaSK5:11:051:15:45
216BIELYGrabarczyk Feliks56Ruda SląskaPL5:11:111:15:51
33BIELYKubala Ján45KrásnoSK5:17:121:21:52
49BIELYPavlovič František52MartinSK5:24:181:28:58
57BIELYStopa Kazimierz57GrzeskaPL5:24:341:29:14
610BIELYLeško Miroslav53RevúcaSK6:02:242:07:04
711BIELYSikorski Andrzej42KatowicePL6:30:002:34:40
 13BIELYKuľa Eduard41JelšavaSK  

webygroup

dnes je: 24.7.2017

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár


English version

1502527

Úvodná stránka