Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2007

 





 
POŘJMÉNORNKATPOŘ KATNÁRKLUBČAS
1276KRUPA Dawid 80B1POLRzeszow05:44:38.5
267VÍGLASKÝ Ivan 86A1SVKPodbrezová05:44:38.6
3299KESTLER Aleš 81B2CZEŽamberk05:45:02.8
465PALČÁK Jozef 87A2SVKPodbrezová05:46:16.6
566HARING Martin 86A3SVKPodbrezová05:46:18.2
669VIEZIK Maroš 82B3SVKPodbrezová05:53:16.0
785KRZYSZTOF Matłok 85A4POLDębica05:53:18.8
8111BLAHUT Radek 73B4CZEBohumín05:54:03.0
964ŠKVARKA Michal 86A5SVKPodbrezová05:54:03.8
10151ŠKROBÁNEK Jiří 78B5CZEKCK Zlín05:54:06.1
111FONDRIEST Maurizio 65C1ITACles05:54:07.2
1213JANOŠEK Tomáš 88A6CZEHranice05:54:07.6
13290BRUNKE Leszek 67C2POLRumia05:54:07.7
14195PODBIŃSKI Wojciech 86A7POLZłotoryja05:54:07.9
1572PALLER Juraj 86A8SVKBratislava05:54:08.6
16163SZCZECHLA Grzegorz 87A9POLUstroń05:54:08.8
17133LIWIŃSKI Andrzej 68B6POLLodz05:54:09.2
1823KOS Michal 76B7CZEBeroun05:54:09.4
19334ZRELICA Roman 85A10SVKMartin05:54:09.9
20296PIVOŇKA Václav 85A11CZEČeské Budejovice05:54:10.1
21329ZIEMIANIN Jozef 84A12POLZielone05:54:10.3
2233DÚBRAVSKÝ Pavol 83B8SVKSpišská Nová Ves05:54:10.5
2373FABER Zdenek 87A13SVKKošice05:54:10.9
24240PATRZYKOWSKI Dominik 81B9POLCzestochowa - Kolejazrcze05:54:11.8
25110KLEIN Daniel 88A14CZEOstrava - Bělský les05:54:12.3
2622HORÁK Daniel 73B10CZEKraluv Dvur05:54:13.9
27131WUJCZAK Bartosz 88A15POLLeszno05:54:15.0
28279KOVAČIK Miroslav 66C3SVKBrezno05:54:17.1
29225MAJ Kamil 78B11POLLublin05:54:17.8
30245FLOREK Fabian 85A16POLKonin05:54:18.8
31326DYKA Mirosław 69B12POLUstroń05:54:25.0
32206URBAŃSKI Andrzej 59C4POLWarszawa05:54:35.8
3339SALOŇ Ivan 74B13SVKStará Ľubovňa05:54:40.6
34260GAŁKA Łukasz 79B14POLZwierzyniec05:55:04.0
3570KOSTELNIČÁK Martin 89A17SVKBratislava05:55:05.7
3663GLAJZA Róbert 71B15SVKPodbrezová05:56:01.6
37295PIVOŇKA Peter 79B16CZEČeské Budejovice05:57:03.4
38259KOZAK Artur 87A18POLKozaki05:57:03.7
391131130A19  05:57:04.2
40271TAKÁCS Tomás 74B17HUNKazincbarcika05:57:52.0
41100CIEŚLAR Tomasz 85A20POLWisła05:58:04.0
4211HUDEČEK Petr 82B18CZEOpava06:00:07.0
4358LANDA František 74B19CZELiberec06:04:01.1
44234PAWLIK Krystian 63C5POLSosnowiec06:04:01.2
4596PRIBELA Matúš 81B20SVKPartizánske06:04:52.7
46134FIOŁKA Marcin 87A21POLNamysłów06:04:52.8
47314KRKOŠKA Pavol 79B21SVKŽilina06:04:55.3
48398PRZYDZIAL Artur 78B22POL 06:05:00.2
49231DULAS Andrzej 65C6POLLodz06:05:00.3
5012TOMAN Jiří 87A22CZEBohumín06:05:02.3
51315NOVAK Miroslav 55D1USAHuntsvile06:05:03.2
5241HADBAVNY Peter 66C7SVKPrešov06:06:58.4
53246KVAPULINSKÝ Martin 83A23CZEHavířov06:07:13.8
54303NEHONSKÝ Zdenek 80B23CZETábor06:07:41.5
55217SYC Robert 82B24POLLeszno06:11:31.6
56328SENTYSZ Maciej 78B25POLMyslenice06:11:32.4
57220MATLOK Dominik 85A24POLPiwnie06:11:53.0
587RUSINA Milan 64C8SVKVyšný Kubín06:17:14.0
5981ZOK Bogdan 65C9POLPawłowice06:17:21.7
60247KUROWSKI Ernest 76B26POLJozefow06:17:37.2
61270MONOKI Lajos 77B27HUNKazincbarcika06:17:51.7
62236KUSIDŁO Mariusz 87A25POLRybnik06:21:26.5
63330DROŹDŹ Tomasz 88A26POLWodzisław Śląski06:21:27.8
6497STACHURA Lukas 83B28SVKBardejov06:21:28.1
65149BRODZKI Lukas 0A27  06:21:28.6
66157BAIER Jan 57D2CZEOrlova06:21:33.9
6728POVOLNÝ Jiří 65C10SVKLiptovský Mikuláš06:21:45.4
689SNÁŠEL Michal 73B29CZEBrno06:21:45.6
69130RAFAŁ Janik 87A28POLLeszno06:21:48.5
70103REICHELT Rudolf 71B30CZENový Bor06:22:27.9
71273NIEDZIÓŁKA Marcin 88A29POLRzeszów06:22:41.5
72125WINIARSKI Tomasz 57D3POLKraków06:23:42.2
73106OLES Rafał 84A30POLSkarzysko Kamienna06:23:42.4
74325OLSAVSKY Tomas 86A31SVKRaslavice06:23:43.1
7527JURČO Miroslav 78B31SVKLiptovský Hrádok06:23:43.9
76301GINTER Michał 78B32POLŚrem06:23:44.9
77105TYMCZYSZYN Artur 74B33POLPrzemysl06:24:01.1
78250DELEZYŃSKI Waldemar 60C11POLZyrardów06:24:11.6
7938ŠČASNÁR Martin 75B34SVKBratislava06:26:32.8
80219PASOWICZ Wojciech 85A32POLDębica06:26:48.4
81228ZIEMBLA Tomasz 79B35POLKraków06:27:07.0
82112OKUSZKO Krzysztof 70B36POLSzczecin06:27:07.4
83262JABŁOŃSKI Marcin 72B37POLSkarźysko Kamienka06:27:12.0
84266STOLARZ Piotr 77B38POLDąbrowa Górnicza06:27:19.0
8516BŘEZOVSKÝ Miloslav 73B39CZENový Jičín06:27:19.6
86145BOGUSŁAW Fabian 71B40POLPyskowice06:27:21.3
87399CYPRYŠ Přemysl 84A33POLRZESZÓW06:27:35.1
88275WRÓBEL Marek 63C12POLTrzebownisko06:27:35.2
89323JUST Peter 74B41SVKNemčice06:29:12.2
9089TUŽ Jaroslav 69B42CZELiberec06:29:12.9
91108SZEREDA Robert 75B43POLJastrzebie Zdrój06:29:44.9
92241PISKOZUB Marcin 74B44POLJelenia gora - CTC czesto06:32:02.3
938VINCOR David 74B45CZEBrno06:32:03.2
94148GRZEMPA Jan 87A34POLBielsko Biala06:32:50.7
95218LEWANDOWSKI Krzysztof 84A35POLKraków06:32:50.8
961901900A36  06:32:52.4
97194SIBYLA Branislav 76B46SVKHriňová06:33:05.2
98227TONDR Martin 72B47CZEHolice v Čechách06:33:20.4
99204KWIATKOWSKI Kazimierz 52E1POLZyrardów06:33:21.6
100101ACKERMANN Kamil 75B48CZEPlzeň06:33:39.8
10119PAVAN Simone 72B49ITACittadella06:34:43.8
102128JASKUŁA Tomasz 84A37POLMysków06:34:48.6
10315KNÁPEK Martin 74B50CZENový Jičín06:34:54.6
104222SMOLKA Marek 63C13POLPszcyna06:36:14.3
105292MIERNIK Tomasz 88A38POLSkarzysko Kamienna06:36:15.0
106313CIRJAK Michal 86A39SVKPoprad06:36:35.5
107332KRZESZOWIEC Zbigniew 48E2POLGliwice06:37:15.9
10888BLACHA Przemek 85A40 Katowice06:37:24.2
109327PAŚCIAK Marek 60C14POLBytom06:37:27.1
11026KLASOVITY Ján 56D4SVKLiptovský Mikuláš06:38:34.1
111164SLUP Wojciech 63C15POLKatowice06:38:48.4
11262CIBULKA Petr 76B51CZEVysoké Mýto06:38:48.6
113144MROWCZYNSKI Piotr 74B52POLPruszkow06:39:57.5
11445ZAVACKÝ Vladimír 68B53SVKPoprad06:41:02.5
11540KORMANÍK Ivan 77B54SVKStará Ľubovňa06:41:16.5
116298ROSA Jerzy 63C16POLBukowno06:41:41.5
11721PEROTTO Elena 64Z1ITAFeltre06:41:57.5
11818POSSAMAI Renzo 64C17ITAFeltre06:41:58.3
119249RADZKI Tomasz 67C18POLKleszczów06:42:00.1
12077KAVUĽA Miroslav 69B55SVKSvidník06:42:00.3
12117MARCHET Luciano 64C19ITAFeltre06:42:04.6
1222PRCÍN Emil 51E3SVKVažec06:43:02.9
12337TAHOTNÝ Jozef 59C20SVKBratislava06:43:33.9
124229ZAJAC Tomasz 80B56POLKrakow06:43:37.8
125104VLACH Pavel 60C21CZENový Bor06:43:58.9
126324TIMCO Štefan 66C22SVKBardejov06:44:02.0
127283ADAMCZYK Marek 74B57POLJastrzebie Zdrój06:46:54.0
128284CHMIEL Dominik 83B58POLJastrzebie Zdrój06:47:04.9
12929FOLTA Peter 85A41SVKLiptovský Mikuláš06:47:08.7
130235NEDOMA Jan 56D5CZEBystřice pod Hostýnem06:47:27.0
131288MOTYKA Mariusz 77B59POLŁańcut06:48:41.9
132162SÚLOVSKÝ Karol 67C23SVKPartizánske06:51:36.7
13386DOVAK David 86A42 Miskolc06:51:40.5
134205MATYKIEWICZ Pawel 59C24POLLeszno06:51:40.6
13574STANĚK Pavel 77B60CZEPetřvald06:51:42.7
13675HARABIS Radim 74B61CZEFrydek Mistek06:51:44.3
137268FEKETE Barnabás 74B62HUNKazincbarcika06:51:47.3
13893VENDÉK Róbert 74B63HUNSzékesfehérvár06:51:49.1
139156NENICSKA Gábor 76B64HUNMiskolc06:51:50.6
140316ZAKIELARZ Tadeusz 74B65POLKrakow06:52:56.3
14150ČAPRNKA Jozef 48E4SVKPravenec06:53:16.9
14224HLEDÍK Jiří 57D6CZEDobrá Voda u Č. Budějovic06:54:30.6
143287CIEŚLACHOWSKI Sebastian 83B66POLŁańcut06:55:52.2
14431SESTAY Robert 70B67SVKKošice06:56:20.2
145155KŁĘBCZYK Adam 50E5POLNowy Sącz06:56:22.5
14634ČERNICKÝ Marián 84A43SVKLieskovany06:56:32.5
147140LISTNER Roland 45E6GERBerlin06:57:46.2
1481501500A44  06:57:46.2
149202BEMBENEK Jan 67B68POLPolaska06:58:00.1
150201STOPA Kazimierz 57D7POLGrzęska06:58:38.3
151269SZABOLCSIK János 77B69HUNKazincbarcika07:00:32.7
152114BORKA Štefan 63C25SVKNové Zámky07:00:46.2
15392TOKE Peter 77B70HUNSzékesfehérvár07:00:46.8
15454KAZIMÍR Marián 77B71SVKMedzilaborce07:01:00.9
155291REMBAK Piotr 69B72POLSkarźysko Kamienka07:01:33.1
1564STŘIŽ Robin 66C26CZEBrno07:01:42.2
15759ĎURINA Tibor 82B73SVKPiešťany07:02:13.6
15835IVÁNY Dániel 83B74HUNBudapest07:02:30.9
15936PÁDÁR András 83B75HUNBudapest07:02:31.0
16047KAJLA Štefan 78B76SVKVranov nad Topľov07:02:32.7
161333KRZEMPEK Andrzej 53D8POLGliwice07:03:02.5
162230STRZYCZKOWSKI Michal 69B77POLStara Miłosna07:03:20.9
163211KLVAŇA Radim 79B78CZEBeňov07:03:21.2
164123GUTAI Kristian 85A45SVKŽeliezovce07:03:21.3
16584PAŠTEKA Vit 50E7CZEBřeclav07:03:54.3
166208MOLNAR Gyorgy 78B79HUNMiskolc07:05:19.0
16780MAZUREK Patryk 82B80POLKatowice07:05:19.1
168209MOLNAR Peter 89A46HUNMiskolc07:05:19.1
169307KACINA Branislav 70B81SVKTrenčín07:05:45.6
170267KALEMBA Beata 88Z2POLZawiercie07:05:47.6
171122SKLENAR František 74B82SVKŠturovo07:05:57.6
172293GAPINSKI Sebastian 76B83POLKwidzyn07:06:04.3
173226ZARZYCKI Jerzy 58C27POLSkarzysko-Kamienna07:06:22.6
174258CIOK Bogusław 56D9POLSkarzysko - Kamienka07:06:22.8
175216SĘDEK Tomasz 67C28POLSulejówek07:06:26.6
17695MĄCZYŃSKI Czeslaw 52E8POLSłupno07:06:40.6
177142SIWEK Stanisław 47E9POLGliwice07:07:04.2
17857JUHAS Robert 70B84SVKBratislava07:09:23.7
17925EBERTOVÁ Hana 70Z3CZEPraha07:11:02.9
180210DEMBOWSKI Tomasz 88A47POLBiłgoraj07:12:17.3
181286MISZKURKA Tomasz 72B85POLNiebieske07:12:21.1
182115ANCSIN Róbert 66C29SVKSvatá Peter07:12:41.7
1835ŠKVARKA Jozef 64C30SVKDolný Kubin07:13:03.5
184107PŁOCHA Piotr 66C31POLWarszawa07:13:52.6
18576DZURNAK Andrej 74B86SVK 07:13:55.1
186302BINKOWSKI Zdzisław 56D10POLSrem07:14:15.9
1871581580A48  07:14:58.0
18810VNENČÁK Ladislav 55D11SVKSvit07:15:02.6
189102ŠOLLAR Richard 73B87CZEHrádek u Rokycan07:15:18.2
190252BOGDAN Stanisław 43E10POLMielec07:15:54.6
19114PÍTR Ivo 76B88CZEŽivotice u Nového Jičína07:16:49.6
192281PASTOREK Ivan 61C32SVKPrešov07:17:13.4
193277JANCZEWSKI Janusz 51E11POLGliwice07:17:49.1
194300MATOUŠEK Petr 76B89CZENechanice07:17:49.5
195320GIERES Waldemar 68B90POLPłock07:17:51.2
1961391390A49  07:18:43.7
1971291290A50  07:18:59.7
198251MIKLAS Tomasz 62C33POLMyszków07:20:17.2
199147SZCZYGIEŁ Jacek 63C34POLPyskowice07:20:47.7
20030BEZÁK Tomáš 74B91SVKLiptovský Mikuláš07:22:39.7
201152VINCE Gabriel 78B92SVKKošice07:23:42.9
202261SORBIAN Marek 55D12POLBlizyn07:24:09.0
2031921920A51  07:24:26.3
204272MICHNA Pawel 71B93POLŁańcut07:24:26.3
20544HUDEK Ronald 81B94SVKGalanta07:24:26.4
206309KÓŠI Vladimír 56D13SVKZvolen07:24:26.5
207160KORINEK Michal 74B95SVKLiptovský Mikuláš07:24:36.3
208137KRUPA Grzegorz 82B96POLKraków07:26:02.2
209243NAGY Zoltán 73B97HUNBudapest07:28:09.6
210232VISZLAI Igor 67C35SVKKomárno07:28:59.5
21148GENCSI László 71B98HUNSzentendre07:29:07.7
212161SÓLNICA Mirosław 73B99POLOchojno07:29:15.0
213169KARAS Tomáš 70B100SVKBratislava07:29:15.7
214237NEMEC Ján 60C36SVKKošice07:29:19.6
21594TALAGA Jerzy 59C37POLPcim07:29:19.9
21682SMOLINSKY Marian 72B101SVKBratislava07:32:28.4
217223KIMAK Piotr 76B102POLLublin07:33:53.3
218248BENKŐ Zsigmond 61C38HUNDebrecen07:33:54.1
219221SMOCZYŃSKI Krzysztof 67C39POLDębica07:36:19.4
220263SALABA Ivan 62C40CZEDěčín07:36:41.2
221153VIGLASKÝ Augustín 59C41SVKBanská Bystrica07:37:50.5
22298JESENSKY Martin 71B103SVKBardejov07:37:56.8
22391SUMKA Tomáš 79B104SVKMartin07:38:51.7
224321TALAGA Paweł 71B105POLKraków07:40:08.4
22579HLIVJAK Ján 60C42SVKSvidník07:40:42.4
226120SZEWCZYG Zbigniew 55D14POLCzestochowa07:43:04.1
227121MIŠOVIČ Bohuš 77B106SVKŠtúrovo07:44:09.7
228138SZYSZKA Bogusław 60C43POLKraków07:46:20.3
22949KOLTAI Gabor 71B107HUNBudapest07:46:20.5
23056PETRAŠ Jozef 64C44SVKVislava07:46:42.4
231141SZYPUŁA Karol 57D15POLCzyźowice07:46:45.3
232143KOPEĆ Marcin 74B108POLŁańcut07:46:48.5
233203SMOLIK Maciej 90A52POLWadowice07:46:53.1
234168MIKLOŠ Ivan 60C45SVKBratislava07:49:00.0
235170GABRIŠ Ľubomír 62C46SVKKošariska07:49:00.1
236154ŠUPOLÍK Jaroslav 52D16SVKZvolen07:49:00.2
237109BALASA Czeslaw 55D17POLChotowa07:49:13.4
238306BALÁŽ Mário 76B109SVKBratislava07:52:37.4
23953JUHOS Gergely 78B110HUNKecskemét07:55:53.5
240311PIJANOWSKI Leszek 59C47POLKatowice08:00:54.7
24155BEDRUŇ Jozef 52D18SVKStropkov08:02:46.6
242213ŠKŇOUŘIL Martin 77B111CZEPrerov08:03:15.9
243212KUBÍČEK David 84A53CZEPřerov - Předmostí08:03:16.4
244322DYMEK Stanisław 54D19POLPłock08:03:39.6
245253TRYBULEC Fryderyk 41E12POLMielec08:03:52.4
246116TINI van Goor 54D20NEDSchiedam08:04:11.0
24778MIHAĽ Peter 62C48SVKSvidník08:05:20.3
248318PAULOVIČ František 52E13SVKMartin08:06:10.6
249257POCHVAŁA Ryszard 62C49POLSkarzysko-Kamienna08:08:18.9
250233SEMSEI Ladislav 76B112SVKHurbanovo08:08:45.9
251126KARDOS László 76B113HUNKecskemét08:10:14.7
252117PŁUSA Szczepan 62C50POLStarachowice08:10:32.9
253207POLAKOWSKI Tadeusz 53D21POLStarachowice08:10:33.5
254238GRABARCZYK Feliks 56D22POLRuda Sląska08:10:34.3
255159ZSOLT Becze 60C51HUNMiskolc08:10:36.8
256308MURGAŠ Ján 56D23SVKBanská Bystrica08:16:47.7
25743SZABOLCS Olli 72B114HUNSzokolya08:18:07.8
258278SZWARCZYŃSKI Zdzisław 57D24POLGliwice08:19:59.1
259305KOČAN Michal 58C52SVKSvidník08:20:49.4
260280MROZEK Roman 65C53POLKatowice08:23:00.0
26142LISOCZKI János 72B115HUNSzokolya08:23:26.4
26283BLAHO Radovan 76B116SVKTrnava08:31:10.8
263319TURCIAK Ivan 71B117SVKLiptovský Mikuláš08:32:07.5
264254BŁASZCZYK Jerzy 52D25POLSkarzysko - Kamienka08:32:24.4
265297GRZEMPA Grzegorz 46E14POLBielsko-Biała08:36:50.3
266119OPORSKI Jacek 64C54POLWarszawa08:39:16.1
26752ÖKRÖS Csaba 67C55HUNKecskemét08:39:37.8
268242NAGY Adrienn 76Z4HUNBudapest08:40:42.2
269285DRAGA Marek 71B118POLRybnik08:42:44.8
270244RIDEG Tomas 76B119HUNSzada08:45:12.3
271224KIMAK Artur 72B120POLBiłgoraj08:49:28.2
27251ZAJKO Jozef 60C56SVKBánovce n/Bebravou08:52:58.2
27399JABŁOŃSKI Janusz 59C57POLGliwice08:56:40.1
274255STĘPIEŃ Jerzy 45E15POLSkarzysko - Kamienna08:59:09.0
275294MACKIEWICZ Henryk 52E16POLSkarzysko - Kamienna08:59:09.5
276165ŁODEJ Waldemar 48E17POLRzeszów09:04:56.0
27732ŠKALDA Róbert 68B121SVKKremnica09:05:01.0
27846KAVALÍŘ Luboš 72B122CZERonov n. d.09:31:58.3
279265STEPIEŃ Tomasz 61C58POLSkarzysko-Kamienna09:44:05.9
280135KOWALSKI Maciej 63C59POLSkarzysko-Kamienna09:49:33.4
28160SEDLÁČEK Václav 49E18CZELiberec09:53:07.8
28290GRZESZCZAK Boguslav 51E19POLWarszawa10:14:39.2
2833MASSÁNYI Szabó 68Z5HUNBudapest10:32:28.1
284136STĘPIEŃ Wojciech 54D26POLSkarzysko - Kamienka10:38:56.8
285215STOPA Karol 47E20POLSkarzysko - Kamienna10:38:56.8
 193LUKÁČ Vladimír 70B SVKKežmarokDNF
 6MEČIAR Jožko 73B SVKDolný KubínDNF
 68GLAJZA Ondrej 66C SVKPopradDNF
 118NAWROT Wojciech 56D POLWąchockDNF
 124BEREZIK Mieczysław 58C POLZakopaneDNF
 127MOLNÁR Csaba 80B HUNDebrecenDNF
 146RAWLUK Marek 61C POLGliwiceDNF
 166MIKULČÍK Miroslav 61C SVKBratislavaDNF
 167MATEJKA Miroslav 46E SVKŽiarska chataDNF
 214CZARNOTA Krzysztof 61C POLSkarzysko-KamiennaDNF
 239KMICIK Marcin 64C POLWarszawaDNF
 256GRANDYS Janusz 50E POLKrakówDNF
 264DUDZIŃSKI Ireneusz 63C POLSkarzysko-KamiennaDNF
 282MŁYNEK Andrzej 70B POLJastrzebie ZdrójDNF
 289FORMELA Daniel 86A POLBolszewoDNF
 304MENŠÍK Karel 64C CZEKřenoviceDNF
 310FRANKO Miloš 81B SVKNižnaDNF
 312KOPEĆ Roman 58C CZEVendryněDNF
 317BELLAN Juraj 69B SVKMartinDNF
 331PRZELIORZ Paweł 84A POLRybnikDNF

webygroup

dnes je: 24.7.2017

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár


English version

1502521

Úvodná stránka