Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2008

Poradiečíslopriezviskoročníkmestokrajinakatčas
1131Procner Michal90Žiar n. HronomSKA4:00:00
2144Kuras Tomasz85NiebeskePLA4:00:40
3119Skrobánek Jiri73VsetinCZB4:00:50
4165Swaczyna Petr85Ceský TešínCZA4:02:05
5153Schwábik Johann92snvSKA4:02:08
6166Ziemianin Damian84Zielone-TEAM JareckyPLB4:02:40
71Ježko Ivan78BratislavaSKB0:02:58
876Kováčik Miroslav66BreznoSKC4:03:40
9149Kusidlo Mariusz87RybnikPLA4:04:03
10130Báliš Peter91Žiar n. HronomSKA4:04:05
11164Zok Bogdan65PawłowicePLC4:04:08
1286Halik Jan76PopradSKB4:04:11
1383Jurčo Milan91Liptovský HrádokSKA4:04:17
14117Korytko Jozef80Banská BystricaSKB4:04:33
15154Paprčka Pavol81KošiceSKB4:05:48
1653Griger Tomáš91PopradSKA4:06:03
17135Sivák Pavol81ŽilinaSKB4:07:44
18172Plevjak Luboš86TrnavaSKA4:08:20
1941Maj Kamil78LublinPLB4:08:51
2029Povolný Jiří65Liptovský MikulášSKC4:09:15
21193Kobera Alexander70BratislavaSKB4:09:20
22133Beňo Maroš92Žiar n. HronomSKA4:09:42
23169Takác Tamáš74BudapestHUB4:10:37
2499Zeman Zdeno72Dubnica n. VáhomSKB4:10:40
2557Kozdrowicki Robert66JarosławPLC4:10:42
2691Jach Adrián71ŠtetínPLB4:10:45
2764Zajac Tomasz80KrakówPLB4:11:20
28145Bodnovič Peter64MarkušovceSKC4:11:35
29163Nemčík Ivan80KošiceSKB4:11:52
3025Hulej Miroslav64RužomberokSKC4:12:13
31176Lipovský Karol57Trnava SKD4:12:20
3254Rusina Milan64Vyšný KubínSKC4:12:24
3327Dorčák Branislav73RevúcaSKB4:12:43
34137Zaprihač Richard82ZilinaSKB4:12:53
35168Szabolcsik Janos77BudapestHUB4:13:05
36162Vozár Michal81BratislavaSKB4:13:20
37136Krkoška Pavol79ZilinaSKB4:13:31
38142Stusek Damian81Bielsko-BiałaPLB4:13:40
39188Sulovsky Martin82PiešťanySKB4:14:00
40101Pribela Matúš81PartizánskeSKB4:15:13
41150Przeliorz Paweł84RybnikPLB4:15:35
4277Glajza Ondrej66´PopradSKC4:15:50
4380Winiarski Tomasz57KrakowPLD4:16:26
4420Cifra Pavol63BardejovSKC4:17:55
4535Galuška Tomáš70Ostrava PorubaCZB4:18:02
4631Slávik František78SmižanySKA4:18:15
47182Sentyš Maciej78NiebeskePLB4:18:22
4814Lichon Jan68PopradSKC4:18:34
49132Vencel Boris92Žiar n. HronomSKA4:18:40
50127Kundravy Marek77SedliskaSKB4:18:53
5123Tahotný Jozef59BratislavaSKC4:19:03
52124Vince Gabriel78KošiceSKB4:19:40
5387Hrycyk Tomasz70ŠtetínPLB4:20:03
5494Béreš Stanislav92MichalovceSKA4:20:20
55108Slup Wojciech63KatowicePLC4:20:33
56180Czachura Zbigniewc61MysłowicePLC4:20:47
574Teplan Juraj79NitraSKB4:21:25
58111Hausner Piort83Krynica ZdrójPLB4:21:48
5969Mazurek Patryk82KatowicePLB4:22:02
60187Dobiaš Pavol84TrenčínSKA4:22:22
6196Ziembla Tomasz79KrakówPLB4:22:23
6236Baier Jan57OrlovaCZD4:22:36
6330Jurčo Miroslav78Liptovský HrádokSKB4:23:13
64121Kerekeš Martin72RužomberokSKB4:23:23
65159Hadbavný Peter66PrešovSKC4:23:43
66106Newiadomy Stanislav68PolskoPLC4:23:50
6724Ščasnár Martin75BratislavaSKB4:24:17
68177Valášek Marián66TrnavaSKC4:25:38
6997Kądziołka Robert78KrakówPLB4:26:02
7026Mačák Matáš91PopradSKA4:26:11
7149Nemec Martin91Spišská Nová VesSKA4:26:37
72114Lopušný Matúš85BreznoSKA4:26:37
73128Makowski Marcin74LublinPLB4:28:05
74192Fúr Michal80Veľká LomnicaSKB4:30:52
7519Timco Štefan66BardejovSKC4:33:08
76181Szary Jacek61MysłowicePLC4:34:53
77134Filipčík Filip92Žiar n. HronomSKA4:35:05
78139Sobol Miroslaw76Nowy TargPLB4:36:01
79148Cieslachowski Sebastian83PiwniePLB4:36:10
8034Kozák Pavol73Spišská Nová VesSKB4:36:12
8111Staněk Pavel77PetřvaldCZB4:39:09
825Urbančok Marek90Rimavská SobotaSKA4:39:23
8379Belanec Marek82Nitrianske RudnoSKB4:39:42
8470Stopa Kazimierz57PrzeworskPLD4:41:02
8512Černický Marián84LieskovanySKB4:41:40
86105Jagielo Jozef55KrakowPLD4:42:07
8784Klasovitý Ján56Liptovský MikulášSKD4:42:08
8815Kazanský Rastislav76Banská BystricaSKB4:43:04
89151Slupik Robert85RybnikPLA4:43:28
9092Drusc Ladislav48BratislavaSKD4:43:52
9156Bembenek Jan67PrzemyslPLC4:44:05
92103Javorský Vladimír68MichalovceSKC4:44:31
9342Majerník Karol57KuřimCZD4:44:52
9438Paľa Peter86NižnáSKA4:44:58
9581Vnenčák Ladislav55SvitSKD4:45:12
9640Kyseľ Ján73Dobrá NivaSKB4:46:22
97179Rek Filip78Frenštad p. RadnoštemCZB4:46:50
9868Sólnica Mirosław73OchojnoPLB4:46:52
99174Kujovič František59TrnavaSKC4:47:21
1007Paterna Milan75VinnéSKB4:47:57
10118Jesensky Martin71BardejovSKB4:48:57
10278Filas Witold58Krynica-ZdrojPLD4:49:01
103113Škvarka Jozef64Dolný KubínSKC4:49:20
104143Szuberla Pawiel80ZielonePLB4:49:33
105146Zima Jozef87HniezdneSKA4:50:04
106178Hrabiš Radim74Frenštad p. RadnoštemCZB4:50:07
10793Béreš Stanislav65MichalovceSKC4:50:20
108122Kandera Ladislav60RužomberokSKC4:51:07
109123Sestay Robert70KošiceSKB4:53:21
110167Talaga Jerzy59NiebeskePLC4:54:08
11189Ezechiáš Ján59BratislavaSKC4:54:20
11233Kozák Peter66Banská ŠtiavnicaSKC4:54:28
1138Polačko Vlado66KošiceSKC4:54:29
11465Socha Waldemar58KrakówPLC4:54:43
115183Talaga Karol71NiebeskePLB4:54:52
116140Jagocki Albert89BrazowaPLA4:55:09
117138Molendowicz Wojciech66BobovaPLC4:55:11
118118Kořínek Michal74Liptovský MikulášSKB4:55:27
119171Lengyel Laszlo76BudapestHUB4:55:35
12090Augustín Peter59BratislavaSKC4:56:03
121116Vočko Viktor92LučenecSKA4:56:18
122160Folrich Ladislav58BratislavaSKD4:56:38
12345Pramuk Jozef58NalepkovoSKD4:57:08
12498Szyszka Bogusław60KrakówPLC4:59:04
125185Čižmár Richard73PopradSKB4:59:31
12685Glajza Ján82PopradSKB4:59:33
1279Bánik Allan66BratislavaSKC4:59:50
128170Varga Andrász67BudapestHUC4:59:50
129161Muranský Juraj67BratislavaSKC5:00:04
 88Radojčič Miloslav57PopradSKD 
130107Forenda Pawel63PolskoPLC5:02:07
131189Petrík Marcel82TrenčínSKB5:03:23
13247Kollár Ľubomir64Nová LesnaSKC5:04:42
133186Koleda Dominik72Banská ŠtiavnicaSKB5:04:58
134190Humeník Karol71KošiceSKB5:05:20
13521Kuča Štefan85BojniceSKA5:06:12
13695Dénes Száraz79Nové ZámkySKB5:06:40
137173Kujovič Bohuslav56TrnavaSKC5:11:58
138115Balažovjech Marián56LučenecSKD5:12:18
13913Mužík Jozef49ŽilinaSKD5:13:30
140100Rushton John66CardiffUKC5:15:28
141141Pijanowski Leszek59KatowicePLC5:16:35
14243Matušková Zina54Moravská OstravaCZzeny5:17:35
14346Korem Stanislav86KošiceSKA5:17:50
14448Blahuta Ľudovít60BratislavaSKC5:20:08
145102Macik Ján58MichalovceSKD5:22:18
14667Jamróz Jacek62KrakówPLC5:24:28
147125Zaja Gregor73KrakówPLB5:26:00
148110Novotná Hana87Nový JičínCZzeny5:26:08
14944Stec Marek90JablonkaPLA5:28:35
150109Knápek Martin74Nový JičínCZB5:28:48
151152Oleš Aleksandrra87RybnikPLzeny5:28:49
15210Morár Karol60BratislavaSKC5:45:18
153126Stohl Richard83Vranov nad ToplovSKB5:54:30
15439Orság Tomáš89KošiceSKA 
155156Bílek Peter88MetyloviceCZA 
156175Olšavský Tomáš86TrnavaSKA 
15722Korim Michal83LučenecSKB 
15828Vretenár Rudolf76Liptovský MikulášSKB 
15966Lewandowski Krzysztof84KrakówPLB 
160112Szary Krzysztof83Nowy SączPLB 
161147Kopec Marcin74LancutPLB 
162155Farkaš Miroslav79KošiceSKB 
163184Barton Peter76Tatranská LomnicaSKB 
16452Chadim Radek64BřeclavCZC 
16571Urbański Andrzej59WarszawaPLC 
166120Javorka Jozef62RužomberokSKC 
167157Zaujec Ivan65NitraSKC 
16837Hollý Ján48Kráľová pri SenciSKD 
16950Oravec Ján51PopradSKD 
17082Prcín Emil51VažecSKD 
172104Olchawa Jozef55 PLD 
173158Petko Peter54PrešovSKD 

webygroup

dnes je: 19.9.2017

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár


English version

1538675

Úvodná stránka