Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2009

KATPOŘJMÉNORNKLUBČASZTRÁTA
A       
 18EHRENBERGER JakubCZE---6:19:30.7200:00:00.000
 26KOSTELNICAK MartinCZEBikeke team BA6:23:21.9900:03:51.270
 310KOZAK ArturPOLBSK Miód Kozacki6:23:26.4100:03:55.690
 4296JURČO MilanSVKŠK Tatranské orly6:27:12.5600:07:41.840
 5262LAŠTÍK JurajSVKHK James Dolný Kubín6:28:31.8700:09:01.150
 612MAZUREK KamilPOL---6:28:35.5700:09:04.850
 7254ROVŇAK MilanSVKDukla Trenčín6:30:37.8000:11:07.080
 8266LITVIK MiroslavSVKTurzovka6:32:35.8600:13:05.140
 95HANUS LukasCZE---6:32:36.0900:13:05.370
 104SKOPEK MartinCZE---6:32:37.0100:13:06.290
 112CZYŻ BartłomiejPOLWLKS Krakus BBC Czaja6:32:41.0300:13:10.310
 1242BÍROŠ RadovanSVKKNAC Ružomberok6:37:21.2900:17:50.570
 13397WACHS MartinSVKŠO Dukla Blava6:39:22.7400:19:52.020
 1449MAREK JaroslavCZEKopřivnice6:39:32.9300:20:02.210
 15264ZIMA JozefSVKADZ-FLY-CLUB Sabinov6:40:20.4000:20:49.680
 169KIEBLESZ PiotrPOLOLSH TEAM6:40:21.9200:20:51.200
 17274CIESLIK PawełPOLMROZ6:40:37.8800:21:07.160
 18401DVOŘÁK MiroslavCZEKC BRNO6:40:38.3100:21:07.590
 19277OSINSKI PiotrPOLMROZ6:40:40.7600:21:10.040
 2030JONIK RafałPOLSTC-Nowy Sącz6:58:31.6600:39:00.940
 2129MATEJKA MarekCZERoadcycling.CZ6:58:50.3600:39:19.640
 22104KACMARSKI KamilPOLResovia7:02:02.0900:42:31.370
 233ERLER JakubCZESubway Unibon Marin-Cycli7:02:49.3200:43:18.600
 247ZAJĄC PiotrPOLSmok7:14:59.4800:55:28.760
 2543KRÁLIK AndrejSVKNitra7:18:49.0300:59:18.310
 26259ČARNOKÝ DanielSVKCK Spišská Nová Ves7:19:11.0700:59:40.350
 2725MALEJKA MichałPOLMikołów7:20:55.2301:01:24.510
 28286ŠÁLY MartinSVKNová Baňa7:35:37.8801:16:07.160
 29267HIRSZ JanPOLStalbomat Pasja Racing Te7:41:03.5501:21:32.830
 3011STYPUŁA RafałPOLBikeholicy7:47:01.3601:27:30.640
 31265PÁRIČKA MichalSVKCk Witzenmann Vlkanová7:57:09.5301:37:38.810
 32363STEPNIEWSKI PawelPOLRana Mazowiecka8:08:01.7401:48:31.020
 33224SITIAR ErikSVKKosice8:09:50.3901:50:19.670
  273WITECKI MariuszPOLMROZDNF 
B       
 1162SVOBODA JakubCZECK Kolokrám-Svijany6:19:24.0600:00:00.000
 2173KURAS TomaszPOL---6:23:31.3500:04:07.290
 3174GALKA LukaszPOL---6:23:33.3500:04:09.290
 41JURČO MatejSVKTatranské Orly6:23:33.6900:04:09.630
 5163ZITTR PavelCZE---6:23:35.0100:04:10.950
 6118JANOUŠEK LiborCZECK Kolokram.CZ-Svijany6:23:44.7200:04:20.660
 7392HUDEČEK PetrCZEForman Cycling Team6:26:09.3500:06:45.290
 8275BROZYNA TomaszPOLMROZ6:27:15.7500:07:51.690
 9176HORÁK DanielCZEPinarello Sportful Team6:28:26.6600:09:02.600
 10128PASOWICZ WojciechPOLSubaru azs university eco6:28:27.7800:09:03.720
 11139GLAJZA RobertSVKBKP6:28:28.0000:09:03.940
 12165ČER TomášCZEKarvina-76:28:28.6600:09:04.600
 1366ŠEVČÍK MartinCZEZlin6:28:28.8800:09:04.820
 14154STRAPEK JanCZECyklo Jeseník6:28:29.1200:09:05.060
 1538KORYTKO JozefSVKCk witzenmann6:28:29.3200:09:05.260
 16167SWACZYNA PetrPOL---6:28:29.3800:09:05.320
 17390HEINRICH LukášCZEForman Cycling Team6:28:29.5700:09:05.510
 18117ŘÍHA JiříCZECK Kolokrám-Svijany6:28:30.2600:09:06.200
 19177ZAHRÁDKA PetrCZEPinarello Sportful Team6:28:30.8000:09:06.740
 2045KURIL PatrikSVKTatranská Štrba6:28:31.4100:09:07.350
 21191MAJ KamilPOLLKK Lublin6:32:30.4700:13:06.410
 22155MLYNÁŘ VlastimilCZEACS DRAK Vrbno6:32:30.5700:13:06.510
 23171KARAS BranislavSVKPrievidza6:32:30.9100:13:06.850
 2459ROGULSKI MaciejPOLLEGIA 19286:32:31.2000:13:07.140
 25159ORÁLEK DušanCZEPinarello Sportful Team6:32:34.3700:13:10.310
 2665SIVÁK PavolSVKŽilina6:32:34.4900:13:10.430
 2795KOPR KarelCZEKC Slávia Praha6:32:34.7700:13:10.710
 2869MIODUSZEWSKI ArturPOLLegion-Serwis6:32:34.9200:13:10.860
 29153STANO DanielSVKSuncycle Racing Team6:32:35.4800:13:11.420
 3055STARZYŃSKI AdamPOLAviva Polska6:32:42.6600:13:18.600
 31391FIGURA MichalCZEForman Cycling Team6:33:05.6400:13:41.580
 32109OLEŚ RafałPOLSkarżysko-Kamienna6:35:49.4900:16:25.430
 33103ACKERMANN KamilCZECykloservex Chotěšov6:35:52.0100:16:27.950
 3454LEWANDOWSKI KrzysztofPOLTines Bikeholicy6:37:34.9900:18:10.930
 35164PRIBELA MatúšSVKSuncycle-Kolokram.sk Raci6:39:17.9600:19:53.900
 3627ZRELICA RomanSVKRCT Martin6:39:32.7500:20:08.690
 3751ŠČASNÁR MartinSVKBratislava6:39:32.8000:20:08.740
 3858JASTRZĘBSKI AndrzejPOLLegion-Serwis6:40:18.5600:20:54.500
 3916FERKO JozefSVKCK Bánovce nad Bebravou6:40:19.5700:20:55.510
 40119JANOUŠEK JiříCZEKC BRNO6:40:21.5300:20:57.470
 41136CHUDĚJ MarekCZECyklo Jeseník6:40:22.1900:20:58.130
 42150SOKOL MartinCZECykloservex Chotěšov6:40:23.5000:20:59.440
 43345ZIEMIANIN DamianPOLGmina Dobra6:40:23.9900:20:59.930
 4461BUJAK PiotrPOLKolbuszowa6:40:25.0500:21:00.990
 45396SZCEPANIK PiotrPOLResovia6:40:25.4800:21:01.420
 46106WIELGOS BoguslavPOLBožová6:40:27.2600:21:03.200
 47268MULLER VáclavCZEHOJ6:40:27.5400:21:03.480
 48160FUR MichalSVKALKAN6:40:27.9200:21:03.860
 49113REICHELT RudolfCZEDuratec Nový Bor6:40:28.0700:21:04.010
 50120GÓŹDŹ MichałPOLKTC6:40:30.5700:21:06.510
 51276DYBEL WociechPOLMROZ6:40:39.6300:21:15.570
 52111JASKULA TomaszPOLSikorski Bikeboard team6:49:35.0200:30:10.960
 5352KOTULIŃSKI BartoszPOLĆmielów6:49:37.1800:30:13.120
 5479ŠENKEŘÍK JanCZEfgForte6:49:38.2300:30:14.170
 5583KWIATKOWSKI MarcinPOLLegion-serwis6:49:38.5400:30:14.480
 5656SÓLNICA MirosławPOLOchojno6:49:38.6800:30:14.620
 5774FOLTA PeterSVKLeader fox bike LM6:52:20.4800:32:56.420
 58122ZARUBA MartinCZECK MTB Maraton Hlinsko6:55:32.3500:36:08.290
 59373PALIK MarošSVKBratislava6:57:17.1500:37:53.090
 60192SZADURO PAWEŁPOLPOLPHARMA ULTRA FASTIN SP6:57:25.3300:38:01.270
 61131BRUKALSKI BaltazarPOLOlsh Team6:58:27.8700:39:03.810
 62256TOTH ŠtefanSVKBicykle-servis-sport6:58:29.3200:39:05.260
 63193MAŁYSZA MichałPOLLGK6:58:29.7900:39:05.730
 6488ŠEVC DušanSVKKNAC Ružomberok6:58:30.2100:39:06.150
 65134GÖRÖMBEI ÁkosHUNTeam 3K6:58:30.7000:39:06.640
 6682MICHALCZEWSKI MarcinPOLLegion-Serwis6:58:32.8300:39:08.770
 6760OBREBSKI KrzysztofPOLLegion-serwis6:58:35.0300:39:10.970
 68269SESTRIENKA RastislavSVK-6:58:41.4900:39:17.430
 69255DORČÁK BranislavSVKSCK Magnezit7:02:01.6300:42:37.570
 70175PODLIPNÝ PetrCZEPinarello Sportful Team7:02:05.0100:42:40.950
 71272SENTYSZ RobertPOLMyslenice7:02:26.0800:43:02.020
 72123KYSEĽ JánSVKCk witzenmann7:02:45.4300:43:21.370
 73147KOMAREK JosefCZEZizelice7:02:58.4200:43:34.360
 74129PAPEŽ TomášCZEMessenger Praha7:03:02.2800:43:38.220
 75371KARAS PeterHUNBudapest7:03:46.1000:44:22.040
 7678SESTAY RobertSVKKošice7:03:47.3100:44:23.250
 7728JURČO MiroslavSVKLeader Fox bike LM7:03:47.4100:44:23.350
 7848STACHURA LukášSVKCK Bardejov7:03:56.2000:44:32.140
 79178LEVINSKY lukasCZEOstrava7:08:23.1500:48:59.090
 80161MÄSIAR ĽubomírSVKBratislava7:08:48.1300:49:24.070
 8172BERKA MichalCZECS Stodulky7:08:50.1300:49:26.070
 8290KIVOŇ PatrikSVKKNAC Ružomberok7:08:51.3600:49:27.300
 83158GENCSI LaszloHUN---7:08:59.3100:49:35.250
 84251ZAKIELARZ LukaszPOLKrakow7:11:07.6000:51:43.540
 85112SEMPOCH HubertPOLŻTC Żyrardów7:11:58.0400:52:33.980
 86137KVĚTÁK JiříCZECyklo Jeseník7:15:04.1200:55:40.060
 87263FOJTU JiriCZERK Cyklos7:15:04.9300:55:40.870
 88380DZIEDZIC KrysztofPOLWarsaw7:15:22.0400:55:57.980
 89194MARTINÁK TomášCZESK Valašské Království7:18:39.8300:59:15.770
 90190FRANZ PeterCZE---7:18:46.5400:59:22.480
 91146TALAGA PawełPOLKraków7:18:49.0100:59:24.950
 92170VAVRO PeterSVKCK Pravenec7:18:51.7000:59:27.640
 93374SYCHROVSKÝ PetrCZEKT Sport7:19:04.5800:59:40.520
 94152JUST PeterSVKNemčice7:21:01.3401:01:37.280
 9580BELANEC MarekSVKNitrianske Rudno7:21:01.8001:01:37.740
 9687PAVLÍK VítCZEKopřivnice7:21:02.3201:01:38.260
 97115ISTVÁN NémethHUNGöd7:21:03.5801:01:39.520
 98168SPAK JanCZE---7:21:43.3501:02:19.290
 99110MENDYKA MichalPOLKlub Maratonczyka AZS Pol7:23:45.7901:04:21.730
 100145CIESLACHOWSKI SebastianPOLLancut7:24:54.3701:05:30.310
 101181FILGAS OndřejCZESachasport cz7:25:10.2501:05:46.190
 102258ELEK ErichSVKBicykle-servis-sport7:25:22.5701:05:58.510
 10332MAZUREK PatrykPOLKatowice7:26:22.0001:06:57.940
 104124SMĚLÝ OndraCZEKAC-2004 Olomouc7:26:56.0101:07:31.950
 10577PINKAVA EduardCZEPinarello Sportful Team7:27:01.3201:07:37.260
 106116KOSCIAK RomanPOLBudziwoj7:27:15.1601:07:51.100
 10764DANHEL FilipCZEZ trans sport cycling7:27:25.6501:08:01.590
 108126KOŘÍNEK MichalSVKLipt. Mikuláš7:28:39.1601:09:15.100
 109114LEVENTE NagyHUNGöd7:28:56.8301:09:32.770
 11026PETRÍK MarcelSVKNová Bošaca7:34:46.9801:15:22.920
 111187REK FilipCZESK Valašské Království7:35:41.0201:16:16.960
 112197HARABIŠ RadimCZESK Valašské Království7:35:47.2001:16:23.140
 11350MANĎÁK DávidCZEPržno7:35:54.2201:16:30.160
 11481STOHL RichardSVKVranovské vydry7:40:27.1201:21:03.060
 115169CZARNECKI PawelPOLOLSH TEAM7:41:10.3501:21:46.290
 116151GERGO BotaHUNc7:41:17.5301:21:53.470
 11773HUDEK RonaldSVKGalanta7:45:46.0101:26:21.950
 118198BEZÁK TomášSVK-7:47:15.5101:27:51.450
 11963GAŁĄZKA KonradPOLTINES Bikeholicy7:47:28.2901:28:04.230
 120133KUCZYNSKI PiotrPOLWarszawa7:48:13.6101:28:49.550
 12191BENKO MichalSVKPrešov7:48:34.2401:29:10.180
 122149JABŁOŃSKI MarcinPOLSTC Skarżysko-Kam.7:49:31.2301:30:07.170
 123183DOFEK JiriCZEBrno7:49:59.2101:30:35.150
 124144DADO MichalSVKOravsky Podzamok7:50:06.8401:30:42.780
 12562JURÁŇ KarelCZEDiablo sport Č. Krumlov7:53:06.7101:33:42.650
 12693TURČIAK IvanSVKLipt. Mikuláš7:53:07.1701:33:43.110
 127365KRÓLAK RadoslawPOLRawa Mazowiecka7:56:19.4101:36:55.350
 12896NEUPAUER MarcelSVKL222 Kežmarok7:56:23.2401:36:59.180
 129132SZABOLCSIK JánosHUNTeam 3K7:57:17.3501:37:53.290
 130157MARŠÍK JaroslavCZEKoloshop.CZ Teplice7:59:07.2201:39:43.160
 131100KVITA PavelCZEVinohradské Šlapky7:59:09.9001:39:45.840
 132102GABRIK PeterSVKSnina8:05:29.9001:46:05.840
 133261HUMENÍK KarolSVKKošice8:08:01.8001:48:37.740
 134184LADISLAV NecSVKB.nad Bebravou8:09:50.3501:50:26.290
 135148NOVOTNY SvatoplukCZEZizelice8:11:23.4301:51:59.370
 136127KLASOVITÝ JánSVKLiptovský Mikuláš8:16:56.5201:57:32.460
 137185BENACKA MilanSVKB.nad Bebravou8:17:00.7301:57:36.670
 138201CONTI NorbertAUTPresov8:17:02.4601:57:38.400
 13971WÓJCIK PawełPOLKraków8:17:08.0501:57:43.990
 140189RASZPLA RobertPOL---8:18:55.9601:59:31.900
 141138LASOVSKÝ RomanCZECyklo Jeseník8:19:30.5402:00:06.480
 14285LUKÁČ RadovanSVKCykloKlub Peklisko8:23:21.2802:03:57.220
 143156TANCIN JanCZE---8:23:23.2702:03:59.210
 14467KRUPA GrzegorzPOLTines bikeholicy8:23:38.5702:04:14.510
 145186FRĄCZYK PiotrPOLGO-SPORT8:26:49.7402:07:25.680
 14640RYBARSKY VladimírSVKLiptovský Mikuláš8:29:12.6502:09:48.590
 147130ŠOLTYS LukášSVKLučivná8:32:23.9002:12:59.840
 14886VALO MartinSVKPiešťany8:34:36.2602:15:12.200
 14994DYMEK JaroslawPOLWLKS8:35:35.9102:16:11.850
 15021KRAUSZ WojtekPOLGdynia8:36:27.0902:17:03.030
 15170WÓJCIK TomaszPOLKraków8:36:28.2402:17:04.180
 152188NOWACKI PeterPOL---8:42:03.1902:22:39.130
 15376JEŘÁBEK TomášCZEVinohradské Šlapky8:42:08.6902:22:44.630
 154135LUKÁČ VladimírSVKL222 Kežmarok8:42:24.3002:23:00.240
 155140KARAS TomášSVKBratislava8:46:37.2802:27:13.220
 156142MIKULCIK MiroslavSVKBratislava8:46:37.3402:27:13.280
 157141ŠOLTÝS AndrejSVKBanská Bystrica8:46:37.4302:27:13.370
 158105MUSIAŁOWSKI PiotrPOLKS Kandahar8:46:37.8002:27:13.740
 159125MITOI MatúšCZE---8:48:50.8702:29:26.810
 160180DUNNE Paul ThomasIRL---8:48:51.1002:29:27.040
 161101URBAN UhlenhutGERBerlin8:57:10.5702:37:46.510
 16268MARŠÍK JindřichCZEJáchymov9:05:02.1502:45:38.090
 16357MOLAK MarekPOLsfen@vp.pl9:05:59.1002:46:35.040
 16453LANGIER MichalPOLHucisko9:10:55.5902:51:31.530
 165143JUHÁS JurajSVKMalacky9:12:15.5002:52:51.440
 16697BYSTRIAN PeterSVKVinohradske Šlapky9:23:45.3903:04:21.330
 16798MANDZÁK LadislavSVKVinohradské Šlapky9:23:45.5203:04:21.460
 168348GUGALA MichalPOLKraków9:39:46.9003:20:22.840
 16937HRABIA PrzemyslawPOLKrakow9:44:56.0303:25:31.970
 17092KOPANIČÁK ĽubomírSVKPoprad9:44:56.4003:25:32.340
C       
 1399MALUSZCZAK MarekGERWermelskirchen6:28:29.2600:00:00.000
 244KOVAČIK MiroSVKCK Unicom Zvolen6:32:30.3800:04:01.120
 334ZOK BogdanPOLŠK Safrata Bohumin6:32:31.5700:04:02.310
 4290POLANIK RobertGERRG Germania Rockenberg6:32:35.1900:04:05.930
 5309POSPÍŠIL PetrCZECyklodrak Stříbro6:32:35.9200:04:06.660
 6319PROKEŠ StanislavCZELipník nad Bečvou6:32:36.0600:04:06.800
 7301POVOLNÝ JiříSVKLEADER FOX bike6:35:48.8800:07:19.620
 8332SOUKUP MilanCZEKC Nové Strašecí6:39:33.3700:11:04.110
 914DELEŻYŃSKI WaldemarPOLŻTC6:40:17.7900:11:48.530
 10316ČERNÝ MartinCZEKC Brno6:40:21.9700:11:52.710
 11334KUDA PavelCZESensor Svitavy6:40:22.7900:11:53.530
 1289JAVORKA JozefSVKKNAC Ružomberok6:40:31.0500:12:01.790
 13403KARPIŃSKI CezaryPOLLegionwo6:40:36.7400:12:07.480
 14280BIELINSKI PiotrPOLAction6:40:38.7800:12:09.520
 15279KOSMALA PiotrPOLMROZ6:40:39.6400:12:10.380
 16330SKŘEČEK RobertCZELanškroun6:40:40.0400:12:10.780
 1719RUSKIA MilanSVKR-Bike6:58:29.1400:29:59.880
 18405FARKAŠ JaroslavSVKDiabol z Čane6:58:33.4800:30:04.220
 19406VLACH PavelCZEDuratec Nový Bor7:03:05.6100:34:36.350
 20340RADZKI TomaszPOLDHL7:03:42.2200:35:12.960
 21335PROCHÁZKA PeterSVKBratislava7:03:43.4600:35:14.200
 22315KURUC PeterSVKVial Sport SK7:03:44.1400:35:14.880
 23282KORZENIOWSKI KonradPOL---7:11:07.5900:42:38.330
 24404VALENTA JiříCZESokol Holice7:15:15.2200:46:45.960
 25408SLAVOMIR CieslikPOL---7:18:45.2100:50:15.950
 26344BUGAR JuliusSVK---7:18:46.9400:50:17.680
 27339SZCZYGIEL JacekPOLBoplight Team7:18:59.3100:50:30.050
 28320BEMBENEK JanPOLREM II PTC Przemyśl7:23:54.7700:55:25.510
 29333KURDEJ KrzysztofPOLDynamo PAK-PLAST7:24:12.8300:55:43.570
 30395HAJDÍK KarelCZEViavelo7:25:10.0900:56:40.830
 31257LUČKO JanSVKBicykle-servis-sport7:25:19.0400:56:49.780
 32308JUŘÍK KamilCZECyklo Jeseník7:27:23.1800:58:53.920
 33294JISKRA OldřichCZEVysoké Mýto7:28:40.1701:00:10.910
 34343KOCMAN PavelCZECOS Brno7:28:53.7401:00:24.480
 35283BABKA MilanSVKDukla Blava7:30:06.7601:01:37.500
 36337CAPEK RomanCZEHradec Kralove7:35:39.2101:07:09.950
 37253STRZYCZKOWSKI MichalPOLWarszawa7:35:43.2801:07:14.020
 38328ANCSIN RóbertSVKSvätý Peter7:35:45.2901:07:16.030
 39338BARTKO MarianSVKSp.N.Ves7:35:51.2501:07:21.990
 401015PRAMUK JozefSVKNalepkovo7:35:51.5901:07:22.330
 41292GIERES WaldemarPOLPTT DELTA7:35:52.9401:07:23.680
 4247TIMCO ŚtefanSVKCK Bardejov7:39:22.2301:10:52.970
 4336HLIVJAK JánSVKSvidník7:39:25.0001:10:55.740
 4420ROSA JerzyPOLBukowno7:39:35.8301:11:06.570
 45321KUREK RadekPOLSzklarze7:41:03.8401:12:34.580
 46310PŁUSA SzczepanPOL-7:45:44.8301:17:15.570
 47336BENDA OldřichCZEIvančice7:45:46.8301:17:17.570
 48350VISZLAI IgorSVKŠk piko7:45:52.1501:17:22.890
 4918MEČIAR JozefSVKR-Bike7:47:12.7901:18:43.530
 50307BALÁŽ JánSVKKežmarok7:51:04.6001:22:35.340
 51372VILLÍM JánSVKIsako Šport Košice7:57:11.3901:28:42.130
 52389WACHS RóbertSVKŠO Dukla Blava7:57:32.1101:29:02.850
 53314NOSEK MilanCZENachod7:58:35.0501:30:05.790
 54199KORHEL JanSVKRevúca7:59:07.0201:30:37.760
 55331LOUKOTA RichardCZEPardubice8:02:17.6901:33:48.430
 56252PACMULSKI LeszekPOLSopot8:11:23.5701:42:54.310
 57341SACHA JiříCZESachasport8:27:04.1101:58:34.850
 58346GERAD KrottendorferAUTVienna8:27:42.4801:59:13.220
 59347KANICKI DaniuszAUTWienna8:27:42.6001:59:13.340
 60288WESOLOWSKI AndrzejPOLPrudnik8:27:44.2901:59:15.030
 61364GRABSKI PiotrPOLRawa Mazowiecka8:29:22.3002:00:53.040
 62281HLIVJAK JánSVKSvidník8:33:00.9902:04:31.730
 63324KUBÁČ PetrCZESKAJP LOM8:45:08.5002:16:39.240
 64311MIKLOŠ IvanSVKBratislava8:46:37.3002:18:08.040
 65306JAMRÓZ JacekPOLTines-Bikeholicy8:47:12.3102:18:43.050
 66342BOWERS KylePOL---8:48:50.2302:20:20.970
 67367KOVÁČ PeterSVKKošice8:49:46.1202:21:16.860
 68287HESEK TiborSVKBrodské8:50:40.1102:22:10.850
 69325CAVOJSKY PeterCZE---8:56:26.1702:27:56.910
 70326CERNEK MilanCZE---8:56:26.1702:27:56.910
 71327CAVOJSKY OtmarCZE---8:56:26.1802:27:56.920
 7215JERMOLAJEV IgorCZEVinohradské Šlapky8:59:18.3002:30:49.040
 7317ŠÁLY PeterSVKTrenčín9:05:59.3102:37:30.050
 74260KOWALCZYK ZbigniewPOLING Securities Kielce9:10:25.7902:41:56.530
 75317ŠTEFFEK RenéSVKMalacky9:20:50.5502:52:21.290
 7639KUS MiroslavSVKLiptovský Mikuláš9:30:31.3603:02:02.100
 77312MIKULCIK MiroslavSVKBratislava9:55:39.8803:27:10.620
 78322GAJER MartinSVKBratislava9:55:40.7303:27:11.470
 79313 GZYL KrzysztofPOLChrzanów0:18:58.4203:50:29.160
  285BAČÍK PeterSVKDukla BratislavaDNF 
D       
 1383BRIDA MilanSVKCK FALANGE BRATISLAVA6:32:37.4300:00:00.000
 2400ANDRZEJ UrbańskiPOLWarszawa6:35:48.8200:03:11.390
 3388LIPCZYŃSKI JanPOLAnnopol6:40:32.4500:07:55.020
 4386ŠVEC StanislavCZEVinohradské Šlapky7:03:46.6300:31:09.200
 531BAIER JanCZEBohumín Kolík7:15:01.2300:42:23.800
 6291NEDOMA JanCZEBystřice pod Hostýnem7:18:54.0000:46:16.570
 7381TAHOTNÝ JozefSVKRovniankova 47:18:58.1800:46:20.750
 8357NOVÁK MilanCZEStudio 20017:23:15.3600:50:37.930
 9394HRUŠKA ŠtefanSVKDukla Bratislava7:27:29.6300:54:52.200
 10366STOPA KazimierzPOLREM II PTC Przemysl7:28:42.3900:56:04.960
 1184RADZIK StanisławPOLBikeholicy7:45:44.6601:13:07.230
 12107KÓŠI VladimírSVKCK Vlkanová Witzenmann7:50:18.0901:17:40.660
 13358SOCHA WaldemarPOLTines Bikeholicy7:56:11.1001:23:33.670
 14300VNENČAK LadislavSVKSvit7:57:14.8801:24:37.450
 15368CIOK BogusławPOLSkarżyskie Towarzystwo Cy8:07:49.1701:35:11.740
 16384TALAGA JerzyPOLPcim8:16:33.0401:43:55.610
 1723PALUCH ZbigniewPOLSTC-Nowy Sącz8:16:56.6501:44:19.220
 18379HELTA VladimírCZENáchod8:17:01.3701:44:23.940
 19369ŠKVARKA ŠimonSVKDolný Kubín8:17:03.3101:44:25.880
 20370DOBROVOLNY LadislavSVKCalex Surany8:23:19.6401:50:42.210
 21293BEDYK IreneuszPOLCekanowo8:33:01.2902:00:23.860
 2235KOČAN MichalSVKSvidnik8:46:27.4602:13:50.030
 23356GARAJ MichalSVKMyjava8:46:29.3002:13:51.870
 24398MRNUŠTÍK JanCZEViavelo8:48:46.2802:16:08.850
 25361BALCAR TomCZEKT Sport9:03:59.1902:31:21.760
 26376KOWALIK AdamPOLSTC9:22:17.6102:49:40.180
 27108GRABARCZYK FelixPOLRuda Śląska9:23:47.8202:51:10.390
E       
 1354KRZESZOWIEC ZbigniewPOLGliwice6:40:19.5300:00:00.000
 2387KRUCZEK HenrykPOLFreestyle Prudnik6:40:20.6300:00:01.100
 3409KWIATKOWSKI KazimierzPOLŻTC Żyrardów6:58:31.0400:18:11.510
 433KORCALA KazimierPOLKKCIM Smok7:11:53.5100:31:33.980
 5410HLBOCKÝ MariánSVKCK Trnava7:18:46.7600:38:27.230
 6295PRCÍN EmilSVKŠK Tatranské Orly7:23:17.7400:42:58.210
 722KLEBCZYK AdamPOLNowy Sącz7:25:12.1900:44:52.660
 8298MÜLLER MiroslavCZEKAC-2004 Olomouc7:27:24.9700:47:05.440
 9289WIŚNIEWSKI JerzyPOLPrudnik7:43:11.6201:02:52.090
 1046MONCZYNSKY CzieslavPOLPlock7:54:11.3901:13:51.860
 11402MYNÁŘ VáclavCZEDatasw.cz8:15:46.8801:35:27.350
 1213TICHÝ PavelCZEOpava CVk8:18:09.4301:37:49.900
 13377TURZA HugoCZETJ Svornost Jeseník8:23:24.4201:43:04.890
 14270ŁODEJ WaldemarPOLRzeszów8:33:08.7301:52:49.200
 15352KYSILKA TomášCZECOS Brno8:46:29.0402:06:09.510
 16360ŠTEFÁNIK JaroslavSVKBratislava8:46:37.4102:06:17.880
 17362KRTIČKA VratislavCZEKT Sport9:03:59.2102:23:39.680
 18353SEDLÁČEK VáclavCZESokol Sedliště0:14:12.2903:33:52.760
 19375CWIELUCH KazimierPOLKamienne0:24:26.5903:44:07.060
 20378PISAREK MarekPOLSTC0:24:29.0103:44:09.480
Ženy       
 1407KLEKOT MartynaPOLTADPOL kolejarz jura Czes7:11:52.5400:00:00.000
 241SZCZUREK KatarzynaPOLKKCIM SMOK7:11:54.0600:00:01.520
 3385KOČÍ LucieCZESlavia Praha7:25:18.2500:13:25.710
 4284PAVLENDOVÁ AlžbataSVKDukla Bratislava7:30:06.4100:18:13.870
 5355ŠČUČKOVÁ JiřinaCZEBike Team Kola Kaňkovský7:35:45.4400:23:52.900
 6382SÝKOROVÁ LenkaCZEVolvo Auto Hase7:53:06.7200:41:14.180
 7297SRBOVÁ MichaelaCZEVinohradské šlapky8:42:06.8001:30:14.260
 81118MATUSKOVA ZinaidaCZEOstrava8:46:37.6801:34:45.140
KATPOŘJMÉNORNKLUBČASZTRÁTA
100 km . Muži F       
 11102TOMEČEK LubomírCZEForman Cycling Team2:48:47.2500:00:00.000
 21062BELÁK RastislavSVKRCT Martin2:48:47.8900:00:00.640
 31048MAČÁK MatúšSVKDavorin G-Sport2:48:48.4900:00:01.240
 41065GRIGER TomášSVKUnijunior team Poprad2:48:48.9100:00:01.660
 51099BEZUNK OndřejCZEForman Cycling Team2:48:50.4700:00:03.220
 61090JAVORIK PetrCZEACK Stará Ves2:48:51.7500:00:04.500
 71091MÍČEK OndřejCZECK Kolokrám Svijany2:48:53.4300:00:06.180
 81019UHARČEK MartinSVKNová Baňa2:48:53.8100:00:06.560
 91127MAŤOVČÍK JúliusSVKŠKN Trenčín2:48:53.9700:00:06.720
 10208BARTON PeterSVKT.Lomnica2:48:54.6700:00:07.420
 111146SUBOVITS JanSVKMoldava2:48:56.4600:00:09.210
 121026NOVOTNÝ PetrCZEAgro Kolín2:49:00.0800:00:12.830
 131149STREČKO OndrejSVKOut. Novatec Blava2:50:45.7500:01:58.500
 141100TOMAN PetrCZEForman Cycling Team2:50:46.1300:01:58.880
 151041KOZAK MariuszPOLRMF-FM PEPSIMAX2:50:46.2700:01:59.020
 161069KORFANT MatúšSVKVeľká Lomnica2:50:46.8000:01:59.550
 171101KOPECKÝ TomášCZEForman Cycling Team2:50:46.8900:01:59.640
 18210ORGONIK DusanSVKDolny Kubin2:50:47.1700:01:59.920
 191072KĽÚČIK DanielSVKCK D3 Race Bratislava2:50:47.2100:01:59.960
 201071ŠKOPEK JakubSVKBike Team BA2:50:47.2400:01:59.990
 211067ONDREJKA VladimírSVKSuncycle racing team2:50:47.8700:02:00.620
 221103PARMA KrzysztofPOLLublin2:50:47.9100:02:00.660
 231066NEMČÍK IvanSVKCK Ansima Moldava nad Bod2:50:47.9900:02:00.740
 241087ŠKVARIDLO DavorínSVKŠKP Štrbské Pleso2:50:48.9200:02:01.670
 251121ČIŽMÁR OndrejSVKBike Bike Team Vranov nad2:50:49.3400:02:02.090
 26222JAGOCKI WitoldPOLHard-Bike Tęcza Tenczynek2:50:49.3600:02:02.110
 271126KUNDRAVY MarekSVKSedliská2:50:50.1000:02:02.850
 28211GIERTL ĽubomírSVKADZ-FLY-CLUB Sabinov2:50:51.3800:02:04.130
 29226VYCHOVALÝ PavolSVKPodolinec2:50:53.2300:02:05.980
 301034CUKIERSKI MariuszPOLKrakow2:50:54.8200:02:07.570
 311130CZAJKA LukaszPOLKrakow2:51:01.2400:02:13.990
 321081SUMERLING ŠtefanSVKACS-Kompresory2:51:09.5600:02:22.310
 331077VRŽDIAK RastislavSVKVysoke tatry2:57:25.1700:08:37.920
 34220GASIOR PawelPOLNowy Targ2:57:28.2100:08:40.960
 351012ŽÁK PetrCZEAgro Kolín2:59:38.9500:10:51.700
 361023HNÁTNICKÝ MarekCZEAgro Kolín2:59:39.2700:10:52.020
 371145GEŠO AdamSVKMuránska Dlhá Lúka2:59:43.2400:10:55.990
 381079ČERNÁK AdriánSVKCK Falange Bratislava2:59:43.7200:10:56.470
 39218MOTYKA MariuszPOLLancut2:59:44.4300:10:57.180
 40219SOBOL MiroslawPOLNowy Targ2:59:45.7800:10:58.530
 411073LELEK MiroslavSVKCK D3 Race Bratislava2:59:46.1800:10:58.930
 421001PODOBINSKÝ MiroslavSVKSvit3:02:21.6900:13:34.440
 431045PRZANOWSKI MaciejPOLSzczecin3:03:09.7500:14:22.500
 441112KAZANSKÝ RastislavSVKCK Witzenmann Vlkanova3:03:12.9000:14:25.650
 451074KIRSCHNER NorbertSVKCK D3 Race Bratislava3:03:16.2200:14:28.970
 461106HONSCH KarolSVKMichalovce3:03:18.4300:14:31.180
 471016ORAVEC ĽubomírSVKPoprad3:03:19.8300:14:32.580
 481044RAFFAJ JurajSVKKežmarok3:04:31.0300:15:43.780
 49217MICHNA PawelPOLLancut3:04:58.6300:16:11.380
 501060ČÍŽIK AndrejSVKMoravské Lieskové3:05:00.9800:16:13.730
 511014POJMAN JanCZEPernstejn Tým Pardubice3:05:01.6600:16:14.410
 52223CZERVINSKI MarekPOLWilicka3:05:03.3500:16:16.100
 53209KAN PeterSVKBanská Bystrica3:05:04.0200:16:16.770
 541078PAVLÍK JaroslavCZEKopřivnice3:06:59.0500:18:11.800
 551141KOLCUN SantefanSVKKosice3:06:59.0600:18:11.810
 561042GRIGER ĽubomírSVKPoprad3:07:14.1800:18:26.930
 571035PROŠEK DominikSVKPoprad3:08:54.4200:20:07.170
 581131BABIK TomaszPOL---3:08:54.5400:20:07.290
 591089ZAŤKO MartinSVKKC Slavia Praha3:08:56.7200:20:09.470
 601006KORZENIOWSKI TomaszPOL---3:09:07.7500:20:20.500
 611033ČIŽMAR RichardSVKPOPRAD3:10:50.7200:22:03.470
 62212URBANIK StefanSVKTurzovka3:13:09.0400:24:21.790
 631123ŠVESTKA JaroslavSVKŠKTPŠ KINEXBytča3:13:25.4800:24:38.230
 641114ZAMARLIK DamianPOLBestwina3:13:41.4400:24:54.190
 651094PETROVIČ JurajSVKBratislava3:13:44.4900:24:57.240
 661002LUBAS LubomirPOLIM2010 Polska3:13:46.0800:24:58.830
 671075BACHRATÝ FrantišekSVKPoprad3:13:46.7600:24:59.510
 681113DICA PeterSVK---3:14:00.8000:25:13.550
 69271KOPEČ PatrykPOLRzesow3:15:17.2300:26:29.980
 701111URBANČOK MarekSVKRimavská Sobota3:15:43.5400:26:56.290
 711139HANZL JanCZECyklo Pokr Pardubice3:16:30.7700:27:43.520
 721022KLÁSEK JaroslavCZEAgro Kolín3:16:37.9900:27:50.740
 731105LANTAJ RobertSVK---3:18:49.4800:30:02.230
 741132BARNAS SlawomirPOL---3:18:53.7300:30:06.480
 751095ANDRÁŠKO AdamSVKBratislava3:19:00.5400:30:13.290
 761007SLAVKOVSKÝ PetrCZEABRO Kolín3:19:17.6800:30:30.430
 771107POPROCKY MartinSVKKosice3:20:45.2700:31:58.020
 781122HOLUB TomášSVKKošice3:20:47.1000:31:59.850
 791096HUDAK VladimirSVKBardejov3:20:48.2400:32:00.990
 80207BRODANSKY RichardSVK---3:23:40.4600:34:53.210
 811061DZURÁK MartinSVKMoravské Lieskové3:24:51.8300:36:04.580
 821050ZAVACKÝ VladimírSVKPoprad3:25:12.0000:36:24.750
 83225TRNKÓCY MartinSVKDolný Kubín3:26:04.2100:37:16.960
 841080KOWAL GrzegorzPOLTINES Bikeholicy3:28:01.6300:39:14.380
 851076SLAVIETIS RaimondsLATHolidayRa.com3:31:16.6700:42:29.420
 861010WRÓBLEWSKI FilipPOLIM 2010 Polska3:33:24.1500:44:36.900
 871134KLIMO PeterSVKTrnava3:35:37.1500:46:49.900
 881031DUBRAVSKÝ RobertSVKPoprad3:35:38.6900:46:51.440
 891115SIWEK StanislavPOL---3:38:30.0700:49:42.820
 90204TRENDOTA KamilPOLStalbomat Pasja Racing Te3:38:54.0000:50:06.750
 911108MDRY PeterSVKKosice3:47:33.1000:58:45.850
 921025ČIŽMÁR MartinSVKPoprad3:50:19.0001:01:31.750
 93215SIEMEK RobertPOLNowy Targ3:57:17.1301:08:29.880
 941036BARTSCH DušanSVKNová Lesná4:03:20.4301:14:33.180
 951058PAVAN SimoneITACioccolateria del Duca-Ke4:10:44.1801:21:56.930
 96214KARKULA MarekPOLNowy Targ4:18:11.4201:29:24.170
  1046SZYDLAK DariuszPOLXTR-TEAMDNF 
  1098KARMELITA TomášCZEForman Cycling TeamDNF 
  1140DOLINAK JurajSVKKosiceDNF 
100 km . Muži G       
 11020MOTYČKA IvoCZECK JIH Hodonín2:50:46.1400:00:00.000
 2329MYZIA JerzyFRAVélo Club Pennois2:50:46.5100:00:00.370
 31057ADAMCZYK TomaszPOLWodzislaw2:50:46.7100:00:00.570
 41135ZEMIANEK KazimierzPOL---2:50:46.7400:00:00.600
 51129NIEWIADOMY StanislavPOLKrakus2:50:47.0400:00:00.900
 61040PODOLSKI KrzysztofPOLRMF-FM PEPSIMAX2:50:49.2700:00:03.130
 71143PAŚCIAK MarekPOLGK Gliwice2:50:50.2500:00:04.110
 81144BERES StanislavSVKMichalovce2:57:19.5500:06:33.410
 91070HOLBÍK DušanSVKŠK Cyklo-Tour Sereď2:57:20.0600:06:33.920
 10216KANDERA LadislavSVKVlachy-Vlasky2:57:20.5800:06:34.440
 111137HRIŇ ŠtefanSVKWitzenmann Vlkanová2:57:21.7200:06:35.580
 121142ZAUJEC IvanCZENitra2:59:39.1900:08:53.050
 131148HADBAVNY PeterSVKKosice2:59:39.7300:08:53.590
 141082PAŠEK IvanSVKCk Masters Team2:59:39.8900:08:53.750
 151003LICHOŃ JánSVKUnitrek Poprad2:59:41.6000:08:55.460
 161147KRENICKY VlastislavSVKPresov2:59:45.1300:08:58.990
 171084FILO MariánSVKCK Mastersteam3:03:11.7700:12:25.630
 181017KLEIN EmilCZE---3:04:57.9700:14:11.830
 191138SLÍŽ FedorSVKCK Witzenmann3:04:58.9200:14:12.780
 201024KOUBLE PavelCZEAgro Kolín3:10:19.1900:19:33.050
 211021OLEJÁR VladimírSVKPoprad3:13:41.9000:22:55.760
 22221KAZIMIERCZAK MarekPOLSkierniewice3:23:20.5500:32:34.410
 231104KOZIELSKI MiroslavPOL---3:23:23.1100:32:36.970
 241059PROHÁSZKA AttilaHUNSiófoki KSC3:24:20.3700:33:34.230
 251092POLÁČEK MichalCZEFRB3:54:05.6601:03:19.520
 261011STELLMACH ĽubomírSVKCK Tatrahasil3:54:52.7501:04:06.610
 271028VARAČKA PeterSVKBratislava4:02:14.9101:11:28.770
 281038ĎURECH DušanSVKBratislava4:22:54.1001:32:07.960
100 km . Muži H       
 11085LIPOVSKÝ KarolSVKCK Masters team2:50:46.0600:00:00.000
 21125OICHAWA JozefPOLOchotnica2:50:50.5300:00:04.470
 31083LAMEŠ ŠtefanSVKCK Masters Team Trnava2:59:39.8000:08:53.740
 41008KRAWCZYK AndrzejPOLZabrze2:59:40.0000:08:53.940
 51110MACHOWSKI ZbigniewPOLŻTC Żyrardów2:59:40.1100:08:54.050
 61030KRZYZANOWSKI ZbigniewPOL---2:59:42.4600:08:56.400
 71136LONGAUER LadislavSVKCK B. Bystrica3:05:00.4000:14:14.340
 81117SLAPNISKA PetrCZERakovnik3:05:00.8300:14:14.770
 91109ZDANOWICZ MarekPOLiwice3:08:56.4600:18:10.400
 101004RUMINSKI StanislawPOLTIM Zabrze3:08:56.5000:18:10.440
 111056MACIK JánSVKMichalovce3:13:42.9100:22:56.850
 12202KIŇO MiroslavSVKSCK Magnezit3:13:43.0100:22:56.950
 131032GIERACZ MarekPOLCTC TEAM3:13:46.4800:23:00.420
 141124DYMEK StanislawPOL---3:13:51.5700:23:05.510
 151039ORAVEC JánSVKSCR Poprad3:18:51.3900:28:05.330
 161128BABIK TomášPOLDebica3:20:45.8900:29:59.830
 171054JADAMEC MartinCZE---3:23:22.3700:32:36.310
 181093HINNER JiříCZEOstrava3:25:10.4000:34:24.340
 191063BLASZCZYK JerzyPOLKamienn3:30:38.7300:39:52.670
 201116PELAK MiroslavSVKBardejov3:33:20.1500:42:34.090
 211043GOTTVALD MiroslavCZEWelness 20003:39:54.2800:49:08.220
 221005GRZELAK WojciechPOL---3:53:08.1901:02:22.130
 231018NACHBAGAUER ArnoAUTLa Creperie3:58:16.3701:07:30.310
 241051VENHART AntonSVKTrnava4:08:06.6701:17:20.610
 251052GZYL GrzegorzPOLSzczepanów4:54:48.6002:04:02.540
100 km . Muži I       
 11027KNOŠKA IvanSVKBratislava3:24:52.6400:00:00.000
 21009OSTRACKÝ FrantišekSVKBratislava3:24:52.7300:00:00.090
 31119BOGDAN StanislavPOLMielec3:31:19.2100:06:26.570
 41120TRYBULEC FryderykPOLMielec3:35:39.6300:10:46.990
 5203MLÁKAY PavolSVKRevúca3:35:41.1200:10:48.480
 61133CYGAŃCZUK RyszardPOLsn magura3:50:19.3800:25:26.740
 71064STEPIEN JerzyPOLKamienka3:51:08.8300:26:16.190
 81013ŁĘCKI AndrzejPOL-3:52:16.6100:27:23.970
 91150UHLENHUT GerdGERRKBS-Berlin3:58:21.4600:33:28.820
100 km . Ženy       
 11047KAPUSTA SylwiaPOLCorratec Team2:48:57.3900:00:00.000
 2206SOLUS KatarzynaPOL---2:50:48.8900:01:51.500
 31097ŠEVČÍKOVÁ JanaCZEForman Cycling Team2:59:49.7300:10:52.340
 41068VILLÍMOVÁ VeronikaSVKJUMP SPORT CLUB Košice3:18:49.4700:29:52.080
 5213MATÚŠKOVÁ EvaSVKD. Kubín3:46:24.7400:57:27.350
 61053KAMÍNSKA KaterzynaITACioccolateria del Duca-Ke4:10:43.9001:21:46.510
 71037ALEXYOVA HenrietteSVKBratislava4:22:54.0601:33:56.670
 81049BURAIOVÁ ZuzanaSVKNesvady4:31:48.6801:42:51.290
 91029STASIEWICZ IwonaPOLWarsawa4:43:37.2601:54:39.870

webygroup

dnes je: 24.7.2017

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár


English version

1502550

Úvodná stránka