Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2010


 
A     
1146PETRUŠ LubomírCZEBKCP Power Plus06:07:16.4100:00:00.00
2121EHRENBERGER JakubCZECK Kolokrám-Svijany06:09:26.7200:02:10.31
3166OSIECKI LukaszPOLMrúz Active jet06:09:26.8600:02:10.45
4134ŽÁK PavelCZETROB-CYKLO O.P.06:09:27.1200:02:10.71
5174KOZAK ArturPOLBSK Miód Kozacki06:09:27.1900:02:10.78
6167PALČÁK JozefSVKCK Banská Bystrica06:09:31.5500:02:15.14
7122SOUKUP MichalCZECK Kolokrám-Svijany06:18:05.6700:10:49.26
8172SUBOVITS JánSVKAnsima Moldava nad Bodvou06:18:06.3500:10:49.94
9116GRIGER TomášSVKInter SC Bratislava06:18:06.4400:10:50.03
10130WACHS MartinSVKDukla Bratislava06:18:14.7000:10:58.29
11164MIAZG ArturPOLLechia Piechowice06:26:36.3600:19:19.95
12152CZYZ BartłomiejPOLKraków06:28:26.7100:21:10.30
13115MAZUREK BartłomiejPOLMKK06:30:48.5300:23:32.12
14160ČARNOKÝ DanielSVKCK Spišská Nová Ves06:30:56.3100:23:39.90
15125ENDLER FilipCZEBikesport06:30:57.5200:23:41.11
16185ZAJĄC PiotrPOLK.K.CiM SMOK06:43:20.3000:36:03.89
17169KACZMARSKI KamilPOLResovia06:43:30.2700:36:13.86
18148HYNEK DominikCZEForman cycling team06:49:05.9100:41:49.50
19109MATULA LukášCZEKCK cykloteam Zlín07:06:32.6200:59:16.21
20154STYPUŁA RafałPOLTines Bikeholicy07:17:42.0801:10:25.67
21103RZEŹNIKIEWICZ PatrykPOLTpm.com.pl07:18:13.6401:10:57.23
22173DEMBOWSKI TomaszPOLBSK Biłgoraj07:22:45.7101:15:29.30
23156URBANČOK MarekSVKRimavská Sobota07:39:23.5601:32:07.15
24151ČÍŽIK AndrejSVKPŠK Cycling Team07:41:18.7801:34:02.37
25133ŠÁLY MartinSVKNová Baňa07:45:14.6001:37:58.19
26112HEGYI Emil PéterHUNAegon Notebookstore Team08:24:47.6702:17:31.26
 158JONIK RafałPOLSTC Nowy SączDNF
B     
139NETÍK IvoCZECK Kolokrám-Svijany06:06:14.0100:00:00.00
282KROTKÝ RostislavCZEAC Sparta Praha06:06:20.9100:00:06.90
333SVOBODA JakubCZECK Kolokrám-Svijany06:07:16.1000:01:02.09
43BRONIŠ Roman ---06:07:16.2400:01:02.23
511JURČO MatejSVKTatranské Orly06:07:16.3100:01:02.30
6195HALEYAK WojciechPOLMróz active jet06:09:26.6300:03:12.62
755PELÁNEK LubošCZEP.Š.K. Cycling Team06:09:26.7700:03:12.76
832JANOUŠEK LiborCZECK Kolokrám-Svijany06:09:27.2600:03:13.25
920ŠEVČÍK MartinCZEKCK cykloteam Zlín06:09:27.6600:03:13.65
1019HRADIL JiříCZEKCK cykloteam Zlín06:13:58.7200:07:44.71
114MINDEK TomášCZEPratele zeleneho udoli06:18:03.9900:11:49.98
12191ROGULSKI MaciejPOLLegion-serwis06:18:04.0000:11:49.99
13198SZAFRANIEC CezaryPOLMRÓZ-ACTION06:18:04.1200:11:50.11
14312FERKO JozefSVKCK BN06:18:05.1100:11:51.10
1558STANO DanielSVKSuncycle Time Racing Team06:18:05.5400:11:51.53
1629SIUTKA MariuszPOLChelmek06:18:06.0100:11:52.00
1718ACKERMANN KamilCZERotorbike Team06:18:06.4200:11:52.41
1861JABŁOŃSKI MarcinPOLSkarżyskie Towarzystwo Cy06:18:07.0800:11:53.07
1960ŠENKEŘÍK JanCZEfgFORTE06:18:07.6700:11:53.66
2071DZIEDZIC KrzysztofPOLOlsh Team06:18:11.5700:11:57.56
21149HUDEČEK PetrCZEForman cycling team06:18:13.4800:11:59.47
2234ŘÍHA JiříCZECK Kolokrám-Svijany06:18:13.5000:11:59.49
239DUDA DenisSVKBratislava06:18:14.7000:12:00.69
2488LITVIK MiroslavSVKTeam Ponek06:24:35.4500:18:21.44
2574ČER TomášCZETým Basso06:24:48.1500:18:34.14
2677KOKEŠ PavelCZERacing Olešná06:26:37.4400:20:23.43
27194BANACH BartoszPOLMróz active jet06:27:05.7200:20:51.71
28196KRZYWY KrzysztofPOLMróz active jet06:27:05.7200:20:51.71
2950MÄSIAR ĽubomírSVKCK Dukla Bratislava06:30:48.2000:24:34.19
3095NEMČÍK IvanSVKCyklo-team Habera06:30:48.7100:24:34.70
317ŠČASNÁR MartinSVKLoko Rača Bratislava06:30:48.8700:24:34.86
3251SLOVÁK MichalSVKARBO Denzel Cliff Wien06:30:49.3600:24:35.35
3356ONDREJKA VladimírSVKSuncycle Time Racing Team06:30:51.2500:24:37.24
3459KOUŘIL DanielCZEKola Kankovsky06:30:55.6000:24:41.59
3593LEWANDOWSKI KrzysztofPOLTines Bikeholicy06:31:00.7800:24:46.77
36193MICHALCZEWSKI MarcinPOLLegion-serwis06:34:23.8700:28:09.86
3798TAJTL TomášCZENOVIS TK Praha06:36:28.1200:30:14.11
3883JANOUŠEK JiříCZEBrno06:37:50.8800:31:36.87
39197WIELGOS BogusławPOLRzeszów06:37:51.2800:31:37.27
40302FOLTA PeterSVKLeader fox bike LM06:40:28.4600:34:14.45
4194SÓLNICA MirosławPOLOchojno06:40:29.3700:34:15.36
4221GÓŹDŹ MichałPOLKTC Kielce06:40:37.2300:34:23.22
4397STASIKOWSKI ŁukaszPOLGeneral Motors Gliwice06:41:21.5800:35:07.57
4490MAJKA MichalPOLElblag06:43:18.8200:37:04.81
45314FRAŇO MartinSVKCK Banska Bystrica06:43:19.9500:37:05.94
46319SZADURO PawekPOLPolpharma06:43:20.0200:37:06.01
47332CSUKA RadoslavSVKBKP06:43:20.5400:37:06.53
4876DOFER JířiCZECos Brno06:43:20.6100:37:06.60
49188NOWACKI PeterPOLGo Sport Scraper Team06:43:21.0500:37:07.04
505VOLTEMÁR KarolSVKBratislava06:43:25.1900:37:11.18
51313KOSUT PeterSVKCK Banska Bystrica06:43:25.2300:37:11.22
52186FRĄCZYK PiotrPOLGo-Sport Scraper Team06:43:26.4400:37:12.43
5314OBREBSKI KrzysztofPOLLegion-Serwis06:43:32.4500:37:18.44
546KYSEĽ JánSVKCK Witzenmann Vlkanová06:43:36.7800:37:22.77
55329RUSINA RudolfSVKR - bike06:43:38.2500:37:24.24
5630ZÁRUBA MartinCZECK MTB Maraton Hlinsko06:43:39.7700:37:25.76
5763MENDYKA MichalPOLRadomski Klub Kolarski IN06:49:29.6900:43:15.68
581TEPLAN JurajSVKCK-Nitra06:49:45.3100:43:31.30
5952MACHOTKA KarelCZEYOGI Racing Team Ostrava06:51:32.2900:45:18.28
6075OČENÁŠEK VojenCZES.O.S.06:53:07.0800:46:53.07
6136MOTYKA MariuszPOLLańcut06:53:07.4800:46:53.47
6267MARTINÁK TomášCZESK Valašského Království06:53:11.5900:46:57.58
6362ZRELICA RomanSVKRCT Martin06:57:37.4300:51:23.42
6479CHUDĚJ MarekCZECyklo Jeseník06:58:02.5000:51:48.49
6543KÓNYA TamásHUNTeam3K06:58:25.9600:52:11.95
6626KOMÁREK JosefCZEEnduraining07:00:24.6900:54:10.68
6737VÁCLAVEK VladimírCZEZtrans Moravské Lužovice07:01:05.2900:54:51.28
6840DANHEL FilipCZEZ Trans sport cycling07:01:08.2000:54:54.19
6915KOSCIAK RomanPOLRzeszow07:01:11.8400:54:57.83
7096WÓJCIK TomaszPOLKraków07:06:31.7701:00:17.76
7117SYPKA PawelPOL---07:08:06.1001:01:52.09
7249SLÁVIK FrantišekSVKSmižany07:12:12.3901:05:58.38
7385BRUKALSKI BaltazarPOLOlsh Team07:14:41.0401:08:27.03
7416KROLÁK RadoslawPOL---07:14:42.8601:08:28.85
75100SZARY KrzysztofPOLTines Bikeholicy07:15:02.9501:08:48.94
7670KUCZYNSKI PiotrPOLOlsh Team07:16:28.3101:10:14.30
7778DAVIDEK PetrCZECK Feso Petřvald07:16:28.8501:10:14.84
7889JUST PeterSVKSun cicle07:16:29.0501:10:15.04
79323KLASOVITÝ JánSVKJablonka Racing Team07:16:33.0901:10:19.08
8035CIEŚLACHOWSKI SebastianPOLWysoka07:18:11.6001:11:57.59
8172BYSTRIAN PeterSVKVinohradske Šlapky07:18:11.7001:11:57.69
8225VODIČKA OndřejCZELesní Hluboké07:18:46.0601:12:32.05
8386CHOWANIEC CezaryPOLKatowice07:19:49.5501:13:35.54
8491WOLINSKI SebastianPOLAutoland Elblag07:22:45.5301:16:31.52
8566REK FilipCZESK Valašského Království07:25:47.1801:19:33.17
8681ŠLACHTA TomášSVKP.Š.K. Cycling team07:25:48.6701:19:34.66
8765HARABIŠ RadimCZESK Valašského Království07:25:50.4001:19:36.39
8841FEKETE BarnabásHUNTeam3K07:26:01.5701:19:47.56
8912SMĚLÝ OndřejCZEKAC-2004 Olomouc07:31:53.7601:25:39.75
9084CZARNECKI PawelPOLOlsh Team07:34:04.6101:27:50.60
9110SEMPOCH HubertPOLŻyrardowskie Towarzystwo 07:38:45.2101:32:31.20
9244MATEUSZ RękasPOLBSK MIÓD KOZACKI07:38:45.7601:32:31.75
93187KALISZEWSKI JanPOLGo Sport Scraper07:39:14.5301:33:00.52
9447PATÁK VítCZEBECARO Team07:39:19.8901:33:05.88
9545PELÁNEK ZdeněkCZEBECARO Team07:39:19.9001:33:05.89
9628BAK IreneuszPOLImielin07:39:20.0901:33:06.08
9780PETRÍK MarcelSVKP.Š.K. Cycling team07:57:48.3301:51:34.32
9813MACHAČEK DaliborCZE---07:57:49.4501:51:35.44
9946HORKÝ PavelCZEBECARO Team07:57:51.6401:51:37.63
10092KIEJDO RadosławPOLAutoland Elbląg07:58:16.6901:52:02.68
10199PEŠAN JanCZENOVIS TK Praha08:02:04.3201:55:50.31
102322BEZÁK TomášSVKKaktus bike08:11:42.9402:05:28.93
10354DZURÁK MartinSVKP.Š.K. Cycling Team08:16:37.5402:10:23.53
10423BALAS GergelyHUNAegon Notebookstore Team08:24:33.3002:18:19.29
10524MOLNÁR TamásHUNAegon Notebookstore Team08:24:37.5802:18:23.57
10622NÉMETH ZoltánHUNAegon Notebookstore Team08:24:47.6202:18:33.61
1072UHLENHUT UrbanGERBerlin08:37:47.6902:31:33.68
108189FRĄCZYK KamilPOLGo-sport Scrapper Team08:46:39.3302:40:25.32
10987KRUPA GrzegorzPOLTines bikeholicy09:10:59.5103:04:45.50
11068STORCH RobertCZER201009:11:37.4203:05:23.41
11169STORCH BernardPOLR201009:11:39.0203:05:25.01
11273MANDZÁK LadislavSVKVinohradské Šlapky09:12:40.2303:06:26.22
C     
1159ZOK BogdanPOLsk safrata-bohumin06:18:04.1100:00:00.00
2162KOVAČIK MiroSVKCk Unicom Zvolen06:18:06.7000:00:02.59
3104KOPRNICKÝ KamilCZEAC Quentin06:18:09.9500:00:05.84
4170SZCZEPANIK PiotrPOLRzeszow06:24:36.3900:06:32.28
5141KUDA PavelCZESensor Svitavy06:26:37.2100:08:33.10
6168BIELIŃSKI Piotr ---06:27:05.3600:09:01.25
7108POSPÍŠIL PetrCZERotorbike Team06:34:26.6900:16:22.58
8132SATINSKÝ AlexandrCZEYogi Racing Ostrava06:37:52.0200:19:47.91
9144GALUŠKA TomášCZEBaník Ostrava06:43:15.2100:25:11.10
10119CIEŚLIK SŁawomirPOLSITG BeŁchatów06:43:20.3500:25:16.24
11120JISKRA OldřichCZECK Vinohradské Šlapky06:43:22.4000:25:18.29
12128KIRÁLY ZoltánHUNSaxum KSC06:43:23.7800:25:19.67
13135ZELLNER PiotrPOLMultistal-Poznań06:43:37.7100:25:33.60
14111LUKAS Cristian-PetruGER---06:49:06.5000:31:02.39
15118ČAPEK RomanCZENoTeam Hradec Kralove06:53:03.8600:34:59.75
16136BORSZLAK PiotrPOLMultistal-Poznań07:04:55.8900:46:51.78
17163MEČIAR JozefSVKDolný kubín07:08:06.4100:50:02.30
18150OPLETAL KamilCZEPraha07:10:28.4800:52:24.37
19113RĘBKOWSKI PiotrPOLOTWOCKA GRUPA ROWEROWA07:14:53.0400:56:48.93
20127DOBROVOLNY MiroslavSVKLevice07:16:26.5800:58:22.47
21117POŚLAD JaroslawPOLKobyŁka07:16:39.0300:58:34.92
22155ZACH PavelCZEVinohradske Slapky07:17:43.0100:59:38.90
23137VESELÝ LubomírCZESK Toma07:21:31.2501:03:27.14
24157BIELECKI JarosŁawPOLAUTO-LAND07:22:45.6901:04:41.58
25110ALEXANDRU CretescuROMC.S. Tibiscus07:24:24.2701:06:20.16
26145JUŘÍK KamilCZECiklo Jeseník07:33:53.9301:15:49.82
27139KOWALIK KrzysztofPOLSTC Skarżysko07:33:54.0501:15:49.94
28165BAŽANT OndřejCZEVelké Opatovice08:01:08.2801:43:04.17
29107ANCSIN RóbertSVKMa-Ma Trek08:11:43.1001:53:38.99
30147KLINKA IvoSVKModra08:11:43.7601:53:39.65
31161KORHEL JánSVKsck magnezit08:15:42.9001:57:38.79
32106SOCHA Andrzej MarianPOLRawska Grupa Kolarska08:16:55.7001:58:51.59
33129ANDRÁS VargaHUNMiskolc08:21:29.4702:03:25.36
34114WOZNICA DariuszPOLKross Rancing Team08:24:53.0402:06:48.93
35140JERMOLAJEV IgorCZEVinohradské Šlapky09:13:55.5902:55:51.48
36126NAVRATIL BohumilCZEBECARO team10:29:27.8304:11:23.72
 153RUSINA MilanSVKR-bike D.KubínDNF
D     
1223URBAŃSKI AndrzejPOLWarszawa06:18:04.3000:00:00.00
2243KALINOWSKI ZdzisławPOLKaldor06:24:37.9000:06:33.60
3240DELEŹYŃSKI WaldemarPOLZTC Zyradúw06:38:04.4000:20:00.10
4226WINIARSKI TomaszPOLYETI-Kraków06:43:20.6400:25:16.34
5206NEDOMA JanCZEŠtrof team06:43:51.0800:25:46.78
6225HRUŠKA ŠtefanSVKDukla Bratislava07:00:27.5500:42:23.25
7236ŠVEC StanislavCZEPraha07:05:49.2400:47:44.94
8208TAHOTNÝ JozefSVKLoko Rača Bratislava07:10:28.4900:52:24.19
9245KLASOVITÝ JánSVKŠK Leader Fox Bike LM07:16:43.7500:58:39.45
10241HLIVJAK JánSVKCK Bardejov07:25:47.6301:07:43.33
11210JURČO MilanSVKTatranské Orly07:25:58.3301:07:54.03
12216PRAMUK JozefSVKNalepkovo07:33:56.7501:15:52.45
13242KOČAN MichalSVKSvidník07:45:15.0401:27:10.74
14232NETOLICKÝ MilanCZECK Vinohradské Šlapky08:37:41.9602:19:37.66
15207MRNUŠTÍK JanCZEViavelo08:48:03.2702:29:58.97
E     
1218KRZESZOWIEC ZbigniewPOLGliwicw06:41:21.7000:00:00.00
2209KWIATKOWSKI KazimierzPOLŻyrardowskie Towarzystwo 06:43:17.7100:01:56.01
3238KRUCZEK HenrykPOLFREESTYLE PRUDNIK06:43:20.0200:01:58.32
4220SOVÁK PavelCZEChoceň06:43:22.6900:02:00.99
5211PRCÍN EmilSVKTatranské Orly06:43:26.6300:02:04.93
6217ZDANOWICZ MarekPOLGMG Gliwicw07:18:14.7800:36:53.08
7213MÜLLER MiroslavCZEKAC-2004 Olomouc07:31:54.0400:50:32.34
8239KŁĘBCZYK AdamPOLNowy Sącz07:53:46.8901:12:25.19
9231MAREŠ JánCZEVinohradské Šlapky09:13:57.8302:32:36.13
10224CABEJŠEK PavelCZEBECARO Team10:29:27.8303:48:06.13
W     
1244VOJTASOVA ZuzanaSVKCK Banska Bystrica06:43:21.9700:00:00.00
2234KOČÍ LucieCZEStrahovští osvoboditelé s07:12:12.7300:28:50.76
3229SRBOVÁ MichaelaCZEVinohradské šlapky08:37:42.8301:54:20.86
4230MIKŠOVSKÁ AlenaCZEVetas Kralupy08:37:45.7501:54:23.78
5246WALASEK EwaPOLIM 201008:46:39.2902:03:17.32
6235MATUŠKOVÁ ZinaCZERacing Olešnal fríde-mist08:52:25.1002:09:03.13
7219POŚLAD EwaPOL---09:04:09.9002:20:47.93
 233KLEKOT MartynaPOLTADPOL kolejarz jura częsDNF 
100 km
F     
11082HEINRICH LukášCZEForman Cycling Team02:42:57.8100:00:00.00
21018JAVOREK PetrCZEACK Stará Ves nad Ondřejn02:42:58.4500:00:00.64
31104PIASKOWY EmanuelPOLTKK Pacific MCKris Norda02:42:58.8000:00:00.99
41135KARAS BranislavSVKCK Dukla Bratislava02:42:58.8400:00:01.03
51051KRASŇAN ŠtefanSVKPatrícia Ski Klub02:42:59.0900:00:01.28
61144MAJ KamilPOLMayday TeAM02:42:59.2600:00:01.45
71091GLAJZA RobertSVKBKP02:42:59.5100:00:01.70
81003SUŁEK PiotrPOLBoplight Aminostar Team Ś02:42:59.6400:00:01.83
91119MATŁOK GrzegorzPOLRomet Weltour Dębica02:42:59.9800:00:02.17
101088BARTOŇ PeterSVKCK B. Bystrica02:43:00.4500:00:02.64
111126ČANECKY AndrejSVKCool Bike Banska Bystrica02:43:00.9200:00:03.11
121027NOVOTNÝ PetrCZEAgro Kolín02:43:04.0000:00:06.19
131034ŁAMEK JakubPOLRuminski-Drewmak-Siegenia02:43:04.7600:00:06.95
141116MATŁOK KrzysztofPOLRomet Weltour Dębica02:43:09.1600:00:11.35
151084MAREK JaroslavCZEForman Cycling Team02:43:17.5200:00:19.71
161102ZIEMIANEK MarcinPOLStary SAC202:43:25.4200:00:27.61
171162SVENTY RadekCZEHaf Cykloteam Opava02:44:34.4700:01:36.66
181083TOMAN PetrCZEForman Cycling Team02:46:31.7600:03:33.95
191171PUNČOCHÁŘ MarekCZEVizovice02:46:33.9800:03:36.17
201103TOKARCZYK KamilPOLKrakus BBC Czaja Team02:46:37.2800:03:39.47
211156CHMELÍČEK JakubCZESmart-Team02:46:42.0700:03:44.26
221136VAVRO PeterSVKSuncycles Time cycling te02:46:50.1300:03:52.32
231152PASOWICZ WojtechPOLDebica02:46:59.4700:04:01.66
241010MAČÁK MatúšSVKInter SC Bratislava02:47:14.5200:04:16.71
251074KRIZAN PavolSVKCK Masters Team02:47:45.9000:04:48.09
261146MELSA RadomírCZEEndurainig02:47:46.5600:04:48.75
271038JANÍK RadomírSVKKŠ nadš.Košecké Podhradie02:47:47.3300:04:49.52
281065BELÁK RastislavSVKRCT Martin02:47:48.5400:04:50.73
291004JAMRO PawełPOLBoplight Aminostar Team Ś02:47:49.3900:04:51.58
301096KUCZERA NorbertPOLSokół Tarnów02:47:49.4500:04:51.64
311020GERGARDT ArturUKRŠKP Štrbské pleso02:47:50.3500:04:52.54
321068SZAROW RafałPOLRadomska Grupa Kolarska I02:47:51.0800:04:53.27
331132Dorčák BranislavSVKMagnezit Revúca02:47:51.1000:04:53.29
341169GLAJZA JánSVK---02:47:51.4200:04:53.61
351133ŠALÝ MartinSVK---02:47:51.9200:04:54.11
361024KWIATEK WojtekPOLSwiat Rowerow Racing Team02:47:52.6000:04:54.79
371022POMOTHY MilanSVKNitra02:47:53.1600:04:55.35
381113ŽELEZNIAK MilanSVKCK Falange Bratislava02:47:59.2000:05:01.39
391176UHARČEK MartinSVKSuncycle time cycling tea02:48:02.0600:05:04.25
401085FIGURA MichalCZEForman Cycling Team02:48:09.1000:05:11.29
411174ČIŽMÁŘ JanCZEInternext Zlin02:48:11.4000:05:13.59
421093WOSZCZEK PawelPOLKrakus BBC Czaja Team02:50:01.4900:07:03.68
431086HORŇÁK MilošSVKFC Team Pov.Bystrica02:52:53.6900:09:55.88
441149TIMKO MartinSVKFintice02:55:12.4100:12:14.60
451019ORAVEC ĽubomírSVKPoprad02:55:13.4100:12:15.60
461108MAZUREK PatrikPOLKatovice02:55:14.4300:12:16.62
471165BABIK TomaszPOLOchotnica02:55:14.9100:12:17.10
481143SZEWCZYK MikołajPOLniezrzeszony02:55:16.0200:12:18.21
491090KAN PeterSVKCK Banská Bystrica02:55:16.0900:12:18.28
501012KORFANT MatúšSVKCK Spišská Nová Ves02:55:16.5300:12:18.72
511177KOUBA LiborCZEBasso team02:55:18.5800:12:20.77
521140SOBOL MiroslawPOL---02:55:19.8700:12:22.06
531160SZCZEPANIK MaciekSVKRzeszów02:55:19.9600:12:22.15
541161MALACHOVSKY JanSVKCK B.Bystrica02:55:29.7000:12:31.89
551081BEZUNK OndřejCZEForman Cycling Team02:55:31.7100:12:33.90
561155HOLNIK DušanSVK---02:56:48.3200:13:50.51
571145ŠTEVČEK TomášSVKPodtureň02:59:33.0100:16:35.20
581035DURAČINSKÝ PeterSVKPoprad03:00:14.3100:17:16.50
591002PROŠEK JaroslavSVKPoprad03:02:56.9100:19:59.10
601052DIČA PeterSVKPatrícia Ski Klub03:03:03.7800:20:05.97
611175KILIAN TiborSVKPoprad03:03:34.6500:20:36.84
621043ČERNÁK AdriánSVKFalange Bratislava03:04:56.1700:21:58.36
631122KAZANSKÝ RastislavSVKCK Witzenmann Vlkanova03:04:57.5500:21:59.74
641056BLAŠKO RobertSVKTatranská Lomnica03:05:00.3100:22:02.50
651092HYNK KamůlSVK---03:06:17.5800:23:19.77
661026SLAVKOVSKÝ PetrCZEAgro Kolín03:06:18.8000:23:20.99
671153KOVAĽ AlexanderSVKĽubotice03:06:24.1400:23:26.33
681167BUGAJSKI SlawomirPOL---03:09:13.7600:26:15.95
691032POJMAN JanCZEPERNŠTEJN TÝM PARDUBICE03:09:19.6000:26:21.79
701054FILIPKO JakubSVKPatrícia Ski Klub03:09:23.2900:26:25.48
711109SIKORA AdamPOLpro-cycling.org03:11:22.2100:28:24.40
721025KLÁSEK JaroslavCZEAgro Kolín03:14:10.7100:31:12.90
731141KOSAKOWSKI RomanPOLŁopuszna03:14:33.0300:31:35.22
741139HOLUB TomášSVKKošice03:14:33.7400:31:35.93
751127ZAMARLIK DamianPOLBestwina03:17:35.7800:34:37.97
761130BANACH SzymonPOLGlivice03:22:17.9200:39:20.11
771013PROŠEK DominikSVKPoprad03:24:06.7000:41:08.89
781129MENTEL MaciejPOLSucha Beskidzka03:26:27.4000:43:29.59
791158KNÁPEK MartinCZEForman Cycling Team03:26:52.7800:43:54.97
801157ŠMIDA MartinSVKKrupina03:29:44.1500:46:46.34
811009FICKO RichardSVKPIK POPRAD03:29:54.5500:46:56.74
821017JADAMEC MartinSVKPoprad03:35:38.6900:52:40.88
831164PELÁK MiroslavCZE---03:38:59.4800:56:01.67
841050BÍRO BranislavSVKPoprad04:04:58.9401:22:01.13
841008PÉTER Rajz CsabaHUNBudapešť04:06:35.7201:23:37.91
 1173STREČKO OndrejSVKADZ Fly SabinovDNF
G     
11087ZEMAN ZdenkoSVKFC Team Pov.Bystrica02:42:58.3900:00:00.00
21062GLAJZA OndrejSVKFin. Centr. Team P. Bystr02:42:59.7400:00:01.35
31166ZIEMANEK KazimierPOL---02:47:47.6500:04:49.26
41094JERZY RosaPOLZGH ,,BOLESŁAW02:47:53.6700:04:55.28
51057MOTYČKA IvoCZECK JIH Hodonín02:48:04.3100:05:05.92
61041WAWRZYNKIEWICZ Edward MirPOLGMG Gliwice02:52:51.9600:09:53.57
71071VALAŠEK MariánSVKCK Masters Team Trnava02:55:10.2700:12:11.88
81015OLEJÁR VladimírSVKPoprad02:55:13.5900:12:15.20
91060HRBOTICKÝ MarekCZEHodonín02:55:13.9000:12:15.51
101107RUŽIČKA IvanCZESK Hasiči Brno02:55:14.1300:12:15.74
111006DEMETER RichardSVKAŠKP Žilina02:55:21.3100:12:22.92
121110ZELEWSKI JacekPOLSadeckie Towi Cyklistow03:04:58.5100:22:00.12
131047BACIK PeterSVKCK Dukla Bratislava03:06:16.7200:23:18.33
141030KOUBLE PavelCZEAgro Kolín03:09:13.8300:26:15.44
151134GEŠO VladimírSVKMur.DLHá luka SCK Magnezi03:09:15.0600:26:16.67
161151SMOCZYNSKI Kryzstof ---03:11:17.1000:28:18.71
171023LISOŇ MariánSVKPIK Poprad03:11:18.3900:28:20.00
181046WACHS RobertSVKCK Dukla Bratislava03:17:38.2400:34:39.85
191033GRUSZCZYŃSKI AndrzejPOLSITG PGE KWB BEŁCHATÓW SA03:23:35.3000:40:36.91
201007STELLMACH ĽubomírSVKCK Tatrahasil03:29:54.5200:46:56.13
211036PAVLÍK VladislavSVKPoprad03:29:56.3400:46:57.95
221111KLIMEŠ StanislavSVKCK Poltár03:35:06.8000:52:08.41
231123KARKULA MarekPOLSkomielna Biala03:40:25.5600:57:27.17
241095GOŁĄB AndrzejPOLZGH Bolesław03:46:58.0501:03:59.66
H     
11073LIPOVSKY KarolSVKCk Masters team Trnava02:47:49.5300:00:00.00
21075MELO VladimírSVKCK Poltár02:51:05.7500:03:16.22
31021ILLÍK VlastimilSVKDukla Bratislava02:55:12.7000:07:23.17
41042KRAWCZYK AndrzejPOLElkol02:55:13.4700:07:23.94
51072LAMEŠ ŠtefanSVKCK Mastersteam Trnava02:55:14.1000:07:24.57
61014KRZYZANOWSKI ZbigniewPOLC.T.C Czechtochowa02:55:15.2400:07:25.71
71168OLCHAWA JózefPOLOchotnica02:57:37.6000:09:48.07
81170LIPTAK MarekSVKBratislava02:58:12.8900:10:23.36
91031KLEIN EmilCZEAgro Kolín03:06:15.5500:18:26.02
101131KIŇO MiroslavSVKRevuca SCK Magnezit03:09:12.0000:21:22.47
111040RUMIŃSKI StanisławPOLZabrze03:09:14.4000:21:24.87
121120FIŠER VladimírCZEBrno03:11:19.4500:23:29.92
131079KOZA JánSVKCK Poltár03:11:25.5100:23:35.98
141125PALUCH ZbigniewPOLSądeckie Towarzystwo Cykl03:21:07.3400:33:17.81
151001NIEDERMAJER VáclavCZEBAGBIKE03:42:39.0500:54:49.52
161128ZAMARLIK TadeuszPOLBielsko-Biala04:46:10.6301:58:21.10
I     
11114KORCALA KazimierzPOLKKCIM Smok02:55:12.0800:00:00.00
21142LONGAUER LadislavSVKCK Banská Bystrica03:02:02.6500:06:50.57
31077TUHÁRSKY JánSVKCK Poltár03:11:17.8600:16:05.78
41080HERBERT LacknerAUTURC Spk Renner Langenlois03:24:03.5300:28:51.45
51172LODEJ NaldemarPOLPTH Danuska03:26:46.0000:31:33.92
61106LATTENBERG IvanCZENSM Nakládal03:26:53.9400:31:41.86
71147SKRZYNIARZ PiotrPOLSądeckie Towarzystwo Cykl04:12:03.8001:16:51.72
81070ŠTORCH BohuslavCZER 201004:34:52.4901:39:40.41
J     
11045PAVLENDOVA AlzbetkaSVKCK Dukla Bratislava02:55:13.2200:00:00.00
21163ŠEVČÍKOVA JanaCZEBike one02:55:23.8300:00:10.61
31061JASEKOVÁ TatianaSVKZlaté Moravce03:11:22.7500:16:09.53
41089KOTSCHOVÁ DanielaSVKUnitrek Poprad03:14:10.1500:18:56.93
51112VILLÍMOVÁ VeronikaSVKCyklo-team Habera03:17:35.7900:22:22.57
61159NOVOTNÁ HanaCZE---03:26:50.7500:31:37.53
71117RADILOVÁ LucieCZEBrno03:44:17.0000:49:03.78

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár


English version

1575138

Úvodná stránka