Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Štart. listina 155 km

priezvisko / surname meno / name rok / year mesto / city klub / club národnosť / nationality
kat. / category Z - ženy 18 a viac rokov /00-/
HáblováAlena95SALAŠCK SALAŠ - SLOVÁCKÁ KOLOVNACZE
ŠimkováBarbora94PetřvaldTT OpavaCZE
RinaglováAnna89OstopoviceringličkatýmCZE
SchedováDarina69Veľký KrtíšMilk Agro SabinovSVK
BartošováDenisa92Orlová-LutyněCK HOBBY BOHUMÍNCZE
Małysa-SonikKatarzyna87KrakówIN MOGILANY CYCLING TEAMPOL
BlokIzabela89KRAKÓW72D OSHEE Windsport TeamPOL
kat. / category A 18 - 23 /00-95/
KaškoDávid97FilakovoCyklistický tím FireflySVK
KopeckýKristián96Spišská Nová VesK&L CyclingSVK
Miroslav Lacuš96Spišské TomášovceK&L Cycling SVK
ChovanecDavid95Zlín-CZE
Kostka Daniel 98Dolný Lieskov Bez klubu SVK
JánosTomka97SzombathelyDr. Bátorfi-OptimitHUN
BoázTomka01PüspökladányDr. Bátorfi-OptimitHUN
KušnírFilip99SvitProefekt TeamSVK
BabičAdrián96PopradCyklistický tím FIREFLYSVK
MičianSamuel00SvitŠK Velodrom PrešovSVK
ŠteinAdrian00PopradŠK Velodrom PrešovSVK
kat. / category D 50 - 54 /68-64/
PospíšilPetr68StříbroAxon sport teamCZE
LeitnerMiroslav66BreznoTriathlon AttackSVK
MališJiří65ChomutovCK Floratex ChomutovCZE
DubitzkýPavel64NetvořicePCK LoudaCZE
MenclPavel66PrahaPCK LoudaCZE
ProkešStanislav68Lipník nad BečvouProkesteamCZE
KovačikMiro66breznock route66SVK
BielinskiPiotr67Konstancin JeziornaActicejetPOL
NosekMilan64NáchodCyklisti NáchodCZE
SiedlakPiotr64ChorzówSAY MOREPOL
WojciechowskiDariusz68BorekActivejetPOL
CzyżkowskiTomasz65OtwockactivejetPOL
kat. / category E 55 - a viac rokov /63-/
MacekPetr59Česká TřebováChmelové ŠiškyCZE
JermolajevIgor62PrahaCK Vinohradské ŠlapkyCZE
TvarůžekTomáš63Šebrov - KateřinaTatranský OrolCZE
SzikszaiAttila63Budapest-HUN
MrnuštíkJan58Zlín ViaveloCZE
VýbošťokJaroslav59Veľký KrtíšMilk Agro SabinovSVK
šaffoLadislav59RužomberokKNAC RužomberokSVK
KoublePavel62MalešovAGRO KOLÍNCZE
DostálVojtěch59MajetínAD teamCZE
JurčoMilan57Liptovský HrádokŠK Tatranské orly SVK
MałysaAndrzej63krakówIN MOGILANY CYCLING TEAMPOL
PramukJozef58Spisska Nova Ves- - - - - SVK
BartolewskiWojciech60CzęstochowaECOCOLOR.plPOL
GerbocZdenko60SninaSninaSVK
LongauerLadislav50Banská BystricaCK Banská BystricaSVK
VillímJán61KošiceProSport team KošiceSVK
kat. / category C 40 - 49 /78-69/
CsuhaiSándor69VácSaxum KSCHUN
MajKamil78LublinLKK LublinPOL
OworuszkoJarosław71WarsawSidorTeamPOL
WieruckiRobert77StarachowiceActiveJetPOL
DziedzicKrzysztof76WarszawaOśka WarszawaPOL
WieruckiRobert77StarachowiceActiveJetPOL
HarabišRadim74Frenštát pod RadhoštěmSK-Valašského KrálovstvíCZE
PodgórskiPiotr78WarszawaMontanaPOL
NiščákMartin78BratislavaBez klubuSVK
BřezinaJiří72Pernštejnské JestřabíBS Bike ALÉ teamCZE
KowalewskiRobert70GdańskMybike.plPOL
HorňákMiloš75Dubnica nad Váhomškc Dubnica n.v.SVK
KraszkiewiczOlgierd78GdańskWysepka.plPOL
Kokeš Pavel71StaříčForce KCK-ZlinCZE
HalikJan76PopradNorwit-Cyklomax PopradSVK
KazimírMarián 77Medzilaborce Zvyzla Medzilaborce SVK
MichalczewskiMarcin73WarszawaLegion serwis Active jetPOL
JosefNový77KadaňMTB Nevix TeamCZE
StaněkLukáš73TřebíčVysočina CyclingCZE
BobkaRobert73Nowy TargNowotarski Klub KolarskiPOL
Belák Roman 77Veľké Zálužie TopSportTeam SVK
ChudýJan78NýdekCK FESO PetřvaldCZE
SwaczynaPatrik73český těšínCk feso PetřvaldCZE
HnátnickyMarek77Ronov nad DoubravouAgro KolínCZE
KalembaAndrzej75LimanowaIziGSMPOL
RohrerJan70ZlínCYKLOGAT ZLIN-MALENOVICE CZE
StaniszPaweł70Limanowacarver-ski.plPOL
JankovicRadovan75Povazska Bystrica-SVK
NovotnýPetr74TřemosniceAgro KolínCZE
Žák Petr71 VRDY AGRO KOLIN CZE
Zoltán Király 69EgerTeam Batorfi HUN
RothJán74PopradPopradSVK
VavrošPetr70OstravaCobram teamCZE
PirógKrystian78Szaflary Thule - JMPPOL
Szczerbiak Arkadiusz7505-140 Ludwinowo ZegrzyńskieActive Jet Team POL
MajewskiTomasz70KobylkaRetro Stork TeamPOL
KlesykAdrian72Kraków72D OSHEE WINDSPORT TEAMPOL
KrakovskýMartinBratislavaBRCSlovenská
kat. / category B 24 - 39 /94-79/
KilianTibor92PopradCK MŠK KežmarokSVK
WojtasWojciech89Bielsko-Biała-POL
MusiałekMariusz80Piekary ŚląskieMMBIKE POL
MakácsGábor80PiliscsabaSzerpentin KEHUN
SimonTamás89BudapestSzerpentin K.E.HUN
MichalskiStanisław85PoznańFTI Racing TeamPOL
KurzykKamil83GdanskFalaPOL
HradilMichal87ZlínFORCE KCK ZlínCZE
ŠichaMartin81BrnoOpen Cycling AcademyCZE
KubaRonald94NánaOKR CyclesSVK
WojtasWojciech89Bielsko-Biała POL
GągałaArthur79OsloSporting TaviraPOL
ChowaniecSebastian87Nowy Dwór MazowieckiABSOLUTE BIKES TEAMPOL
MužilaRoman83TrnavaCyklisti TrnavaSVK
MichnaMartin84Velka Lomnicaziadna klubova prislusnostSVK
JankuRoman86Lacnov Bike Centrum OlomoucCZE
ČerTomáš83OpavaCZE
KrejciMilan80Bohutin 111CK Pribram Fany GastroCZE
OdrazilJaroslav85OstopoviceBS Bike Alé TeamCZE
KozielecKozielec94Krakówp2000.com.plPOL
KozakArtur87KOZZAK.plBSK Miod KozackiPOL
UrbanMartin83Veľké Držkovce VTJ Lešť SVK
Brabec Michal 87Havířov Havířov CZE
HulinaMiroslav90LučenecLučenecSVK
TurskiMichal87BolesławBike Atelier TeamPOL
PanufnikTomasz81JabłonnaAKS Polonia WarszawaPOL
SzuderKrzysztof85WarszawaMovistarPOL
BuczkowiczPaweł81WarszawaOśka WarszawaPOL
RomanowskiKacper92ZakopaneViko ZakopanePOL
HabratMaciej82Kraków72D OSHEEPOL
DomanskýLibor79Stará VesStará VesCZE
MačajOndrej88Banská ŠtiavnicaCK SPARTAK TLMAĆESVK
KubikPavol80BratislavaR-bikeSVK
ŠtevčekTomáš90Liptovský HrádokTatranské OrlySVK
SerzyskoBartosz88KrakówPOGOŃ APTIVPOL
KozielecGrzegorz94Krakówp2000.com.plPOL
KarpiukAdrian84KrakówKrakówPOL
CzarneckiBartłomiej87PiastówActiveJetPOL
OravecPatrik89Spišská Belá CK MŠK Kežmarok SVK
BielenMateusz88RzeszówEbicom PM Bike Racing Team POL
KorzeniowskiMarcin80KrakówAGROCHEST TEAMPOL
HnátJozef91KružlovBardejovSVK
MattaTomáš94BardejovBardejovSVK
StecMarek90JabłonkaUKS PodwilkPOL
PiotrTomana79OchojnoMajka DaysPOL
PrcinJán79Liptovský MikulášCK LMSVK
KlimčíkŠimon93Liptovský MikulášLIPTOV CYCLING TEAMSVK
DuračinskýPeter82PopradPopradSVK
KubalaOndrej92Krásno nad KysucouTop Sport TeamSVK
MazurekPatryk82KATOWICEBike Atelier TeamPOL
ZárubaMartin81Ždírec nad DoubravouCK MTB Maraton HlinskoCZE
JankuraAdam89Vysoké TatryTJ Tatranska LomnicaSVK
StupárStanislav93HriňováCK Rimavská SobotaSVK
LaszczykMateusz94Modlnica k/KrakowaAGROCHEST TEAMPOL
AntoszewskaKarolina81Gdynia-POL
MiroslawDariusz81RzeszowActiveJetPOL
WachsMartin90BratislavaCK Spartak TlmačeSVK
KlementRobin79KarvináCyklotým Horní BludoviceCZE
MalovecĽuboš94TrnavaCK Spartak TlmačeSVK
HrebenarTomas83Vyšný KubínCk Dolný KubínSVK
FejesGábor89DedestapolcsanyCK Spartak TlmačeHUN
BérešStanislav92MichalovceCEA Schwabik SVK
JanoušekJiří83BrnoSport&Races - ISAAC TeamCZE
GrabarczykLukasz90Warszawa POL
Bodina Marián 86Horný Lieskov Považská Bystrica SVK

webygroup

dnes je: 18.11.2018

meniny má: Eugen

podrobný kalendár


English version

1778771

Úvodná stránka