Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých
JARNÁ KLASIKA > Výsledky 2013

Výsledky 2013

Absolútný víťaz: Čanecký Marek SK 36 km/hod.

Na štarte 80 pretekárov z CA, CZ, HU, PL RO, SK

V cieli 70 pretekárov.


 
Výsledky 2013
orderst.num.namesur namecat.clubnation.time
165ČaneckýMarekBRSC AMPLATZSK3:16:15
215HaragTomášAPrievidzaSK3:17:14
36KasperekMichałAKKS Sokół KętyPL3:19:51
464BielSzymonBSokół KętyPL3:20:30
575FejesGáborBDr.Bátorfi aktkHU3:22:07
677NiewidokWojciechBUKS Sokół KętyPL3:26:50
772Perzyna JakubBWarszavaPL3:27:12
89MichalskiKarolAKS Promil Cichy KącikPL3:27:50
962MajKamilBLKK LublinPL3:28:36
1073GakanPiotrBBikeholicy TinesPL3:29:30
18PetrášNorbertAADZ-FLY-CLUB SabinovSK3:29:31
270UharčekMartinBSuncycle Time Cycling Team PartizánskeSK3:29:38
3134SólnicaMirosławCBikeholicy TinesPL3:29:52
476TóthNorbertBDr.Bátaf :AktikHU3:30:00
581MačajOndrejBKPPZSK3:30:07
6136BenkoPeterCCK Energia SvitSK3:30:08
711JuhaniakKamilAPŠK REPROGASSK3:31:22
8202RosaJerzyDPolart Moser TEMPL3:31:26
968ChłandaSebastianBGrupetto GorlicePL3:31:36
2013ValkoĽubomírAHABERA TEAMSK3:31:40
186FoltaPeterBSportakus Cycling TeamSK3:31:56
283GospodarczykJakubBKochaj ŻyciePL3:32:02
360RogowskiKryzstofBZywiecPL3:32:19
484SkubíkJánBCykloklub Lipt. MikulášSK3:32:29
580JonikRafałBBodyiCoach Cycling TeamPL3:32:32
6222KogutSzymonEStarachowicki Klub KolarskiPL3:33:01
710UrbančokMarekAPŠK ReprogasSK3:33:11
863KorzeniowskiMarcinBBikeholicy PL3:33:13
971DziedzicKrzysztofBOśka WarszawaPL3:33:58
30226MajerníkKarolEHaPe Cyklosport BrnoCZ3:34:25
152DembowskiTomaszBBSK Miód KozackiPL3:37:51
257StaněkPavelBCyklosport Přikryl Stará Ves n. O.CZ3:38:05
366ByrtusLukášBTJ TŽ TřinecCZ3:38:10
461FiotkaMarcinBFiołka Trans Magenta TeamPL3:40:36
5207OlejárVladimírDTresnaPL3:42:18
682KonwerskiJedrzejBRoad Maraton TeamPL3:42:25
73Śliwa JakubAwlks krakusPL3:43:02
8243JasekováTatianaZSuncycle-Time Cycling TeamSK3:43:16
978SzaryKrzysztofBBikeholicy TinesPL3:43:22
40139RadekKurekCKtakowPL3:43:29
158RuzickaMarekBKošiceSK3:45:28
2138KaczmarczykMarcinCSwoszowicePL3:46:42
3135KíralyZoltán CEGER DrBotócHU3:47:01
4225Illík Vlastimil ECK Nitra SK3:47:38
5140TalagaPawezCKrakowPL3:47:45
6132MisztalRobertCKrakowPL3:47:52
785ZáhradníkMichalBLiptovský MikulášSK3:49:22
8203RuminskiStanislawDWellnesCZ3:51:00
969SawczynRafałBGrupetto GorlicePL3:54:55
50133PaličkaMilošCWitzenmann VlkanováSK3:55:00
1131DoruBuhasCCS.OravitaRO3:56:56
2204KrawczykAndrzejDCK BardejovSK3:58:55
35StajszczykDanielAFiołka-Trans Magenta TeamPL4:00:27
414AlexajMichalAOutsiterz-NovatecSK4:01:23
5201PosladYaroslawD PL4:06:13
6242KalembaBeataZPolart Nutraxx TeamPL4:07:28
7205TvarůžekTomášDdsr autorPL4:10:22
8137WróblewskiRobertCAllezAllezPL4:10:34
9245KruszynskaKarolinaZZawisza TravelPL4:12:19
6074AlexikMichalBBIKEPROSK4:15:27
153WilliamsonJamesBcccSK4:25:13
212BenedekDalibor AKrompachySK4:26:24
3206GerbocZdenoDSninaSK4:33:26
451ProšekDominikBPopradSK4:35:09
5224Klobas MiroslavE CZ4:40:36
649GottvaldMiroslavEWELLNESS 2000CZ4:52:30
7241MatuškováZinaZRacing Olešná FMCZ4:52:55
859VlachBedřichDJedinečná ZemCZ4:53:10
967KocikJánBKošiceSK4:57:31
70221LišiakStanislavE CA5:19:30
14ZiembaDawidAMTB MOSIR DUKLAPL
27CeremugaKacperA PL
327ProšekJaroslavANorwit Cyklomax PopradSK
479GubałaWojciech J.BGrupetto GorlicePL
554ČelinákJurajB SK
655MinarcikMiroslavBKošiceSK
756MaurskyPeterBKošiceSK
887SchwandnerTomasBTrencinSK
9223KruczekHenrykEFreestylesport PrudnikPL
80244BiczewskaIlonaZBikeholicy TinesPL 

webygroup

dnes je: 23.4.2014

meniny má: Vojtech

podrobný kalendár


English version

912959

Úvodná stránka