Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Výsledky 2005

Oficiálna výsledková listina - cesta

Technické údaje         
Kategória :  A 18 - 23Štart: 28.5.2005 o 9.45 hod.    
Dĺžka trate:  141 km    3:51:53
   1982 - 1987      
Por.št.č.Meno Roč.Mesto - oddielNarod.časStrata
1.28BRastislav Galovič 82RajecSK3:51:530:00:00
2.47Arthur Przydzial 83RzeszowPL3:52:220:00:29
3.84Kamil Koval 86LancutPL4:05:030:13:10
4.56Norbert Kirschner 83BratislavaSK4:05:090:13:16
5.69Peter Bystrian 84Ve–k  Lomnica-VzbŁSK4:12:050:20:12
6.78Michal Cirják 86PopradSK4:19:390:27:46
7.89Štefan Bachratý 86PopradSK4:19:400:27:47
8.83Sebastian Cieslachowsky 83LancutPL4:34:010:42:08
9.87Ján Dorinsky 82Poprad-netSK4:37:000:45:07
10.42Peter Dilik 82Vranov nad Top–ov-VzbéSK4:37:320:45:39
11.75Ivan Iždinský 86PopradSK4:43:090:51:16
12.34Patryk Mazurek 82KatowicePL4:49:220:57:29
13.43Richard Stohl 83Vranov nad Top–ov-VzbéSK5:18:031:26:10
 72David Kuruc 87PopradSK  
 2Lukaç Stachura 83Bardejov-VzbŁSK  
 76Frantiçek Kiźak 89PopradSK  
 48Przemyslaw Cypryš 84RzeszowPL  
 50BJaroslav Sokol 85KoçiceSK  
 2BAndrzej Kielpiäski 83KrakowPL  
 160Jaroslav Haltmer 83BratislavaSK  
 11BMiroslav Bielak 83Sp.Bel SK  
Technické údaje         
Kategória :  B 24-39Štart: 28.5.2005 o 9.45 hod.    
Dĺžka trate:  141 km    3:49:07
   1966 - 1981      
Por.Št.č.MenoRoč.Mesto - oddielNárod.ČasStrata
1.99Pavol Polievka69PrievidzaSK3:49:070:00:00
265Karel Hartl77HraniceCZ3:51:210:02:14
347BAndrej Čanecký75Banská BystricaSK3:51:220:02:15
443BPeter Bartoň76Tatranská LomnicaSK3:51:500:02:43
511Ivan Ježko78Bratislava-vzbúSK3:52:020:02:55
679David Ševčík78Brno-BlanskoCZ3:52:080:03:01
742BMartin Bartoň75Tatranská LomnicaSK3:52:120:03:05
849BMiroslav Pacolan78KošiceSk3:52:190:03:12
9121Vladimír Kučera73PřerovCZ3:52:210:03:14
1026BMatúš Marton73Bratislava-VBÚSK3:52:260:03:19
1155Radoslav Vanko82BratislavaSK3:52:280:03:21
1245Pavel Dynia81RzesowPL3:52:400:03:33
1361Jozef Trhalík70LačnovCZ3:52:420:03:35
1424Miro Kováčik66BreznoSK4:00:170:11:10
1559Kundravý Marek77Vranov nad Topľou-VzBÚ 4:00:190:11:12
16131Jacek Pinas77TarnovPL4:02:310:13:24
1760Jozef Makšim80Michalovce- VzbúSk4:02:320:13:25
1892Martin Ščasnár75Bratislava-VzBÚSK4:02:350:13:28
1931BIvan Saloň74Stará Ľubovňa-VzBÚSK4:02:450:13:38
20104Kamil Maj78LublinPL4:04:510:15:44
21122Petr Kučera75GrymovCZ4:05:050:15:58
2241BMichal Fur80Tatranská LomnicaSK4:05:070:16:00
2332BPeter Hadbavný66PrešovSK4:05:110:16:04
2436BBranislav Soták78KošiceSK4:07:550:18:48
2519Radoslav Turský77ŽilinaSK4:08:130:19:06
2623Ivan Nemčík80KošiceSK4:08:200:19:13
2712Ján Skubík79Liptovský Mikuláš-VzbúSK4:08:230:19:16
2833BĽuboš Misko67Prešov-VzBÚSK4:08:250:19:18
2948BTomáš Mády78KošiceSK4:08:260:19:19
3038Jozef Mečiar69Dolný KubínSK4:08:270:19:20
31101Peter Herman78PrievidzaSK4:08:280:19:21
3294Závacký Vladimír68SvitSK4:08:290:19:22
3344Maciej Wydra76TyciynPL4:08:330:19:26
34113Pavel Drobny79Katovice PL4:11:550:22:48
3554Branislav Molčan75BratislavaSK4:12:480:23:41
3639BMarian Mihalíček73Banská BystricaSK4:12:540:23:47
3782Andrzej Kuzniar73LancutPL4:15:550:26:48
3820Miroslav Ševcech81ŽilinaSK4:16:130:27:06
3937BJán Malachovský73NemceSK4:17:530:28:46
4027Miroslav Sobol76Nowy TargPL4:20:210:31:14
41139Sestrienka Rastislav74PrievidzaSK4:20:390:31:32
4274Jozef Iždinský81PopradSK4:21:160:32:09
431Ján Lichoň68PopradSK4:21:370:32:30
4429Štefan Hriň69Žiar nad HronomSK4:25:020:35:55
45116Marek Julina81LukovCz4:25:150:36:08
46120Zdeněk Doležal74PřerovCZ4:25:170:36:10
476Stefan Timco66Bardejov-VzbúSK4:26:020:36:55
48129Ján Baláž69KežmarokSK4:28:110:39:04
49140Peter Bžinský75PrešovSK4:28:130:39:06
50138Pavel Stanek77Nový JičínCZ4:28:500:39:43
5129BTomáš Smatana78Považská Bystrica-VzbúSK4:29:170:40:10
52103Artur Kudlicki81LublinPL4:29:500:40:43
5334BMarián Kazimír77Medzilaborce-VzbuSK4:35:540:46:47
54130Juraj Rafaj73KežmarokSK4:40:590:51:52
5581Pawel Michna71LancutPL4:41:170:52:10
56146Peter Kozák66Matejovce nad HornádomSK4:43:190:54:12
57147Pavol Kozák73Spišská Nová VesSK4:43:200:54:13
5846Karol Koroši74HumenneSK4:45:170:56:10
5986Marcin Kopec74LancutPL4:49:531:00:46
6023BKišidajn Richrd73PopradSK4:55:051:05:58
6116Tomáš Bezák74Liptovský Mikuláš-vzbuSK4:55:171:06:10
6231Juraj Bellan69MartinSK4:56:351:07:28
6320BTomasz Hrycyk71SzeczynaPL4:58:59,01:09:52
6471Vladimír Bystrian78PopradSK4:59:251:10:18
6546BJuraj Vrbik77Bratislava-VBÚSK5:05:301:16:23
6668Ladislav Mandzák78PopradSK5:08:451:19:38
67149Marek Michalski72VaršavaPL5:20:401:31:33
6828Piotr Zloza73ZakopanePL5:20:431:31:36
6940BLadislav Bobula73Liptovký Mikuláš-VzbuSK5:20:451:31:38
 109Marcel Varga77Nitra-VZBúSK  
 160Jozef Sendrey77KošiceSK  
 9BJán Štepan78KošiceSK  
 25BMarek Urbanský65LancutPL  
 22BProkop Rastislav76KošiceSK  
 133František Jadamec, ml81PopradSK  
 154Arno Dráši80KežmarokSK  
 151Márian Klein74RožňovSK  
 1BMilan Baran78PrešovSK  
 163Miroslav Angel78PrakovceSK  
 164Pavol Kovač76PrakovceSK  
 10BCzeslaw Borowicz72KrakowPL  
Technické údaje          
Kategória :  C 40-49Štart: 28.5.2005 o 9.45 hod.     
Dĺžka trate:  141 km    3:51:21 
    1956 - 1965       
Por.Št.č.MenoRoč.Mesto - oddielNárod.ČasStrata
1.44BMiroslav Hulej64Ružomberok-VzbúSK3:51:210:00:00
2.36Ivan Zaujec65NitraSK4:07:550:16:34
3.91Jozef Tahotný59Bratislava-netSK4:11:070:19:46
4.18Ján Klasovitý56Liptovský MikulášSK4:12:230:21:02
5.27BBartolomej Galovič57RajecSK4:18:020:26:41
6.7Pavol Cifra63Bardejov-VzbúSK4:19:330:28:12
7.33Milan Rusina64Vyšný KubínSK4:19:520:28:31
8.30BVojtech Vašáš60RožňavaSk4:27:590:36:38
9.45BLadislav Kandera64Vlachy-netSK4:28:050:36:44
10.80Karol Majernik57Kuřim-VzBÚCZ4:28:200:36:59
11.30Fedor Slíž61Ždiar nad HronomSK4:28:250:37:04
12.64Leszek Pijanowski59KatowicePL4:34:150:42:54
13.119Jacek Szary61MyslowicePL4:37:310:46:10
14.37Ján Rybanský61Liptovský HrádokSK4:41:400:50:19
15.118Jozef Zemko65ŠaľaSK4:42:030:50:42
16.85Kazimier Stopa57GrzeskaPL4:45:160:53:55
17.63Darek Romanski69KatowicePL4:45:160:53:55
18.8Stanislav Klimeš63Sabinov-VzbúSK4:45:170:53:56
19.35 BJozef Hutnik59Stará ĽubovňaSK4:45:180:53:57
20.88Jozef Pramuk58Nalepkovo-VzbÚSK4:45:200:53:59
21.106Ľubomír Kollár64Nová LesnáSK4:49:210:58:00
22.137Horák Karol60Bratislava-netSK4:49:510:58:30
23.115Zbigniew Czachura61MyslowicePL4:49:550:58:34
24.49Ladislav Forlich60Bratislava-ZANZOSK5:01:051:09:44
25.150Jakub Ricinski60WaršavaPL5:01:321:10:11
26.127Balažovjecha Marián56Lučenec-VBÚSK5:03:351:12:14
279Miroslav Pelák57Bardejov-VzbúSK5:18:151:26:54
2896Petr Kejha59OpavaCZ5:33:151:41:54
 110Wojciech Slup63KatowicePL 
 66Peter Vlodarczik69RuskovceSK 
 58Ján Macík58MichalovceSK 
 9BJanusz Kwak58KrakowSK  
Technické údaje         
Kategória :  D 50 a viacŠtart: 28.5.2005 o 9.45 hod.    
Dĺžka trate:  141 km    4:21:56 
Por. Št.č.MenoRoč. Mesto - oddielNárod.ČasStrata
1. 26Emil Prcin51DVažecSK4:21:560:00:00
2. 98Karel Kulhavy50DPoprad-Matejovce-osobneSK4:29:160:07:20
3. 38BVojtášová Zuzana79DDubnicaSK4:37:330:15:37
4. 141Ladislav Vnenčák55DSvit-VzBÚCZ4:37:520:15:56
5. 21Ivan Jankovič48DLiptovský MikulášSK4:39:370:17:41
6. 107Waldermar Gromek55DSanokPL4:39:380:17:42
7. 32František Paulovič52DMartinSK4:53:440:31:48
8. 93Ján Oravec51DPopradSK4:55:450:33:49
9. 111Henryk Pietrek44DKatovicePL5:01:010:39:05
10. 125Peter Szegy51DČadca-VzBÚSK5:07:190:45:23
11. 126Ján Kubala45DKrásno nad Kysucov-VzbúSK5:08:260:46:30
12. 95Miloš Herman53DOpavaCZ5:09:530:47:57
13. 134František Jadamec55DPopradSK5:10:220:48:26
14. 108Stanislav Nahajowski40DUstryki DolnePL5:12:400:50:44
15. 123Vladimir Kučera49DPřerovCZ5:20:470:58:51
  97Jiří Tomšíček43DOpavaCZ  
  124Peter Šutak52DČadca-VzBÚSK  
  145Ján Payerchin55DPopradSK  
  112Jerzy Kupny47DKatovicePL  
  70Košovská Linda78DPrievidza-netpSkžena  
  21BKuľa Eduard41DJelšavaSk  
  4BRichard Klišek55DKošiceSK  
  5BSlávomir Chrpko53DKošiceSK  
  151Ladislav Kutil50DBrnoCZ  
Spracoval:Martina Dovalovská
Hlavný rozhodca:pretekár

webygroup

dnes je: 19.9.2017

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár


English version

1538671

Úvodná stránka