Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Tatry Tour - cyklistika, otvorené majstrovstvá strednej Europy, cyklistika pre všetkých

Vysledky 2014

Víťazi kat. JK 2014 


 
Vysledky Jarná klasika 2014
orderstart numernamesurnameyearcat.clubnationtime
1149FejesGábor89BDr. Bátorfi AKTKHU3:05:04
240BellanJuraj96AFireflySK3:10:17
3164KurilPatrik79B SK3:10:23
4139BielenMateusz88BVIMARPL3:10:36
5179ŻuberAdam79BOŚKA WarszawaPL3:10:38
612ZárubaPetr91AAck Stará Ves nad OndřejnicíCZ3:10:40
739SchwabikJohann92A SK3:10:57
8151PirogKrystian 78BJMP skiwear for prosPL3:10:58
9146SwaczynaPetr85BCK Feso PetřvaldCZ3:11:00
10130KorzeniowskiMarcin80BMAX-FLIZ BIKE KRAKÓWPL3:11:13
1135GubalaPetr 95AKolík BohumínCZ3:11:19
1238SzizepenikMaciej95A PL3:11:23
13109GuzKonrad82BOska WarszawaPL3:11:32
14158CukierskyMariusz85B PL3:11:30
15165MišíkMichal89BRCT MartinSK3:11:33
16104TurekPawel90BAGK PruszkówPL3:11:40
17171FoltaPeter85BArios SportakusSK3:11:44
18170HabratMaciej82BKTC KrosnoPL3:11:45
19122HerbaKonrad79BBikeholicy TinesPL3:11:51
20142StachuraLukáš83BProsport team KošiceSK3:12:01
21128ChamrádJiří81B CZ3:12:05
2215MičudaSimon95AFireflySK3:12:07
23117MajKamil78BLKK LublinPL3:12:12
2444BenkoPeter71CCK ENERGIA SvitSK3:12:14
25177NowackiPiotr80Beko napędyPL3:12:20
2617MačákMatuš91AArios SportakusSK3:12:34
2750KilianTibor92ACK KežmarokSK3:14:10
28100WidziewiczAndrzej76BWarszawaPL3:14:20
29154JonikRafał89BBODYICOACH CYCLING TEAMPL3:14:30
30124PietruszkaRoman86BPromil Cichy KocikPL3:15:55
31123DudziakTomasz82BMAX-FLIZ KrakowPL3:15:58
3223JurčoMilan91ATatranské orlySK3:16:10
333PetrášNorbert93ACyklistický klub PETRÁŠSK3:16:30
3427SzászAdam97AJumpSport Klub KošiceSK3:17:00
35115BielSzymon87BSokół KęyPL3:17:01
36132WojtasWojciech89BCichy KącikPL3:17:45
37157KsiazekPawel84B PL3:18:10
38138MiroslawDariusz81BVIMARPL3:18:13
39125MajRafał87BFIOŁKA TRANS MAGENTA TEAMPL3:18:19
408ZawieruszynskiRyszard71COponeo.plPL3:18:25
41212BodnovičPeter64DCyklospišSK3:18:30
425BińczakMichał 71CStarachowicki Klub KolarskiPL3:19:00
43113KrasňanŠtefan82Bcyklomax popradSK3:19:10
44155VrtišPeter89BŠportservis Team BratislavaSK3:19:12
4547KováčMilan98A SK3:19:32
46121OlszewskiKornel81BPolart Nutraxx TeamPL3:19:40
47166SokirkaVladimir78B SK3:19:42
48135ChłandaSebastian85BGrupetto GorlicePL3:19:44
49211RosaJerzy63DPolart Nutraxx TeamPL3:19:45
50210SzejdewikKrzysztof62DOlimpionikPL3:19:57
5131AdámekLukáš74CCK Feso PetřvaldCZ3:20:08
52131DziurzyńskiOlek89BMAX FLIZ BIKE KRAKÓWPL3:20:10
53116WokdzínskiSzymon90BSokół KętyPL3:20:15
54153FoltynJiří82BCK Kolík Hobby BohumínCZ3:20:40
554BielinskiPiotr67CActivejet Team PL3:20:53
5636KępaKrzysztof74CNKK-JMP profesionalna odzież narciarskaPL3:21:02
5725Orłowski Zbyszek65CWsolsportPL3:21:10
58107MatovcikJulius77BCK SlovkolexSK3:21:33
5933SadowyRafał95ALMGKK Ziemia BrzeskaPL3:22:18
60168UrbanTomasz79BMillenium Hall Piaseco TeamPL3:23:30
61176DziedzicKrzysztof76BOśka WarszawaPL3:24:30
6234WalaJan95ALMGKK ZIEMIA BRZESKACZ3:24:37
63127Záruba Pavel 89BAck Stará Ves nad OndřejnicíCZ3:25:00
6466BobkaRobert73C PL3:25:28
65110KopanczukPiotr77BOśka WarszawaPL3:25:42
66103HopMaciej86B PL3:25:57
6714KovačikMiro66Cbikelandia breznoSK3:26:06
68216LongauerLadislav50ECK Banská BystricaSK3:26:27
69129UrbančokMarek90BPŠK REPROGASSK3:27:34
707MisztalRobert65CMax-fliz-bike-krakowPL3:27:37
71126SzenderskiMarcin84BFiołka Trans Magenta TeamPL3:27:56
7241SimkóZsolt72C HU3:28:00
73167LórenczPéter80BÓzdi K.E.HU3:28:16
74204KollarLubomir64DSport team Nova LesnaSK3:28:26
75159DominMarcin80BNKK JMP.racePL3:28:34
7645UžíkMartin92AArios SportakusSK3:29:06
77134ChlandaDamian88BGrupetto GorlicePL3:29:35
7837CyburtDominik93AŁańcutPL3:30:10
79160CieślachowskiSebastian83AŁańcutPL3:30:12
80156SzaryKrzysztof83BTines BikeholicyPL3:30:28
81163AlexajMichal90BOUTSITERZSK3:30:30
82175PtaszyńskiPaweł87BOśka WarszawaPL3:32:42
8330SwaczynaPatrik73Cck feso PetřvaldCZ3:32:47
8413KostolníkMatúš96AKriwo Team Jantex HumennéSK3:32:52
85152SobolMiroslaw76BNKK - JMP Profesjonalna Odzież NarciarskaPL3:32:57
86101KosewskiJacek87BWarsawaPL3:33:20
8718HelcelMartin68Cmh bikeCZ3:33:50
88208WiniarskiTomasz EYetiPL3:34:30
89234KatarzynaPolakowska81ZTines BikeholicyPL3:34:50
902OstryszSzymon93AFiołka-Trans Magenta TeamPL3:34:54
91143ČermákMichal81B SK3:34:56
92220GešoVladimír61DCyklo Team Muránska Dlhá LúkaSK3:35:10
93217RusinaMilan64DR-bikeSK3:37:20
94227IllíkVlastimil 58ECK Nitra SK3:37:23
9529Wieckowski Grzegorz 71C PL3:37:25
96219JurčoMilan57ETatranské orlySK3:37:27
97178KrzysztofKobiałka75B PL3:37:45
98218KlasovitýJán56ETatranské orly Lipt. HrádokSK3:37:56
99222KiňoMiroslav58ECK Muránska Dlhá LúkaSK3:38:15
100169DuračinskýPeter82B SK3:38:27
101226KonečnýPavel63DCK Hobby KolíkCZ3:39:30
102102OknińskiAdam83BAGK PruszkówPL3:39:43
103133FiołkaMarcin87BFIOŁKA-TRANS MAGENTA TEAMPL3:39:59
104136HolubMichal86BR-BIKE SK3:40:56
105229FilasWitold58E PL3:40:58
106230MajerníkKarol57EHaPe Cyklosport BrnoCZ3:41:00
107137JoyczykAndrzej77BSTL NOWY SALZPL3:41:50
108140HałasJarosław84BWertykal bikeBoard TeamPL3:41:54
109205RuminskiStanislaw59EGKM-ZABRZEPL3:41:58
110118GrynisAleksander80BWe RidePL3:43:26
111225ŠaffoLadnlav59E  3:43:37
11216RomanowskiKacper92A PL3:45:17
113161SokolJaroslav85B SK3:50:40
11432PotočárJán70C SK3:51:20
11528RybickiAndrzej72C PL3:51:37
116207KrawczykAndrzej59EGKM ZabrzePL3:52:20
11711PaličkaMiloš65CWitzenmannSK3:54:20
118223KlobasMiroslav55E CZ3:56:36
1196DoruBuhas65CCS OravitaRO3:56:53
120209WiniarczykMagdalena77ZOlimpionikPL3:59:38
121147TokarčíkJán75B SK4:00:38
122148HoudaLukáš86B SK4:01:03
12320WróblewskiRobert72CJJSportCenterPL4:02:51
124215KruszynskaKarolina87ZJJSportCenterPL4:02:51
12543KotRemigiusz73C PL4:02:53
126141PalovicJuraj83B SK4:04:08
127119BuchwaldPiotr80BWeridePL4:05:26
128214KowalczykZbigniew64DOTR InterkolPL4:07:38
129106OlejarLubos84B SK4:09:03
130228MiszczakPiotr54ESTC NOWY SĄCZPL4:14:48
13122SzaboAlexander66C SK4:16:29
132224JozefRanda60D  4:18:24
133206RybickiLudwik56EZabrzePL4:19:16
134233BiernatKamila84ZBODYICOACH CYCLING TEAMPL4:19:55
135150ProšekDominik88B SK4:23:07
136114KočikJan77B SK4:28:43
137202IstuanKarsai61DBudapestHU4:33:39
138145OravecPavel86B SK4:34:57
139144ČernákTomáš88B SK4:37:01
140108MandzákLaco77BVinohradské ŠlapkySK4:38:53
141203LišiakStanislav50E CA4:38:54
142235FortunováMagdaléna84Z SK4:40:15
143173BocanBranislav82B SK4:40:16
144172ČelinákJuraj81B SK4:41:23
145201ObryckaSylwia84Zhop.net.plPL4:43:06
14646BenedekDalibor91A SK4:44:57
147120ChromyMichal80BWeRidePL4:45:59
 42HumeníkKarol71C SK 
 19PaluszekMateusz95AJJsportcenterPL 
 24BolečekPatrik95ACK Muránska Dlhá LúkaSK 
 48SanetrikŠtefan97A SK 
 49ZemanAlex98A SK 
 105RuzičkaMarek84BKošiceSK 
 112NowickiTomasz78B PL 
 162ŠčasnárMartin75BCK Svätý JurSK 
 174BartnikTomasz81BOśka WarszawaPL 
 180JagockiWitold89BTrainwithwatts.comPL 
 9StefanickaFero73C SK 
 10SólnicaMirosław73CBikeholicy TinesPL 
 21PalocsányiZsolt71C SK 
 26WojciechowskiWojciech69Crynekagd.plPL 
 51MajMichał74COśka WarszawaPL 
 200PramukJozef58E SK 
 213MacikJán58EMichalovceSK 
 231TahotnýJozef59EKoloseo BratislavaSK 
 232JuhásováAndrea85ZCK Svätý JurSK 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár


English version

1575147

Úvodná stránka